آژانس هواپیمایی
tanki

امپراطوری دریا

شروع موضوع توسط naeemtop ‏11 سپتامبر 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. naeemtop

  naeemtop Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏29 ژوئن 2004
  نوشته ها:
  654
  تشکر شده:
  2
  محل سکونت:
  tehran
  سلام
  امپراطوری دریا دقیقا چند شنبه ها و چه ساعتی پخش میشه ؟
  خواهش می کنم یه نفر داستان کاملشو تا جایی که پخش شد رو اینجا بزاره تا ما هم از سریال عقب نمونیم.
  اگه کسی گذاشت لطفا پی ام بده
  راستی مدیران اگه خواستن این تاپیکو منتقل کنن لطفا ببرن گفتگوی آزاد
   
 2. prelude2love

  prelude2love فروشنده معتبر [؟]

  تاریخ عضویت:
  ‏4 دسامبر 2006
  نوشته ها:
  1,267
  تشکر شده:
  83
  محل سکونت:
  teh
  سه شنبه ها ساعت 8 از شبکهٔ 3 سيما :

  شخصيت اصلی داستان يک پسر کره ايست که به همراه پدرش کارگر کارخونهٔ کشتی سازيه و 2 تا دوست نزديک داره که يکی بهش صميمی تره ! به خاطر شرايط سخت کارخانهٔ کشتی سازی تصميم ميگيره با دوستاش فرار کنه به چين ، ( سوار يک کشتی تجاری که عآزم چين بوده ميشه ) ولی گير ميافته و برش ميگردونن و تنبيه ميشه .
  در اين بين ، دزدان دريايی هم به جزيره اي که ، اين پسر ( گونگبوک) توش بوده حمله ميکنن و پدرش رو ميکشند ولی پسر با دوستش فرار ميکنه ( زندگيه يه دختر که ظاهراً دختر فرماندار اون شهر بود رو هم نجات ميده ) ولی دوباره گير ميافته و به اتهام همکاری با دزدان دريايی محکوم ميشه که ، در مزرعهٔ پرورش اسب که جای خيلی بدتريه بردگی کنه !
  در اين مزرعه با مردی آشنا ميشه که ، مهارت های رزمی رو کاملا ازش ياد ميگيره تا حدّی که ، در مسابقاتی که مربوط به انتخاب محافظين بانو جمی ( يک فرد ثروتمند و دارای نفوذ ولی فاسد در شهری که پسر اونجا برده بوده ) هست شرکت ميکنه و جزو محافظين ميشه ! . استادش به عضويت ارتش اون شهر در ميآد و به کمک پسر سعی ميکنن نقشه اي بکشن که بانو جمی گرفتار بشه و کارهای بدش رو بشه اما بانو جمی ميفهمه و پسر رو اسير ميکنه و به عنوان برده به دزدان دريايی ميفروشه( دختری که گونگ بوک نجات داده بود هم نزد بانو جمی زندگی ميکنه و در واقع بلاجبار برای بانو جمی کا ميکنه)
  سپس يکی از دزدان دريايی که مسئول فروش برده ها بوده از قضا دشمن گونگ در ميآد و اون رو به يک جای مخوف در شمال چين که فقط بدترين مجرمان رو اونجا ميفرستند ميفرسته ! ( حالا بايد وايسيم ببينيم اين هفته چی ميشه ! )
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل