• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

امکانات Google Adsense برای مدیران سایتها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلام.

امکاناتی فراهم شده که میتونیم برای وب سایتهای متقاضی Adsense به صورت مجزا Channel ایجاد کنیم.
شرایط سرویس به صورت زیر است:

- وب سایت شما حداقل 1000 بیننده در روز داشته باشد.
- وب سایت شرایط سرویس ادسنس را داشته باشد (محتوای انگلیسی و ...)

- برای هر Channel گزارشهای اتوماتیک روزانه و هفتگی ارسال میشود.
- 80 درصد درآمد ماهیانه هر Channel به حساب صاحب آن در ایران و به قیمت روز دلار، 20 روز پس از واریز پول گوگل، واریز می شود. (20 درصد به عنوان کارمزد و مابقی موارد کسر می شود)
- درصورت تخلف از قوانین گوگل و بسته شدن Channel مربوطه تحت هیچ شرایطی پرداخت و تسویه نخواهد شد.

این شرایط برای کسانی که امکانات قراردادن تبلیغات Adsense دارن ولی پیدا کردن شخص قابل اطمینان یا انتقال پول ندارند، پیشنهاد خوبی است.
این پیشنهاد برای مدت محدودی است و تغییرات در آن از طریق همین تاپیک اعلام خواهد شد. :)

برای اطلاعات بیشتر و یا گرفتن Channel به من ایمیل بزنید.
احسان at پرشین تولز dot کام

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
آقا احسان ميشه در مورد شرايط گوگل كامل توضيح بدي ممنون

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
آقا احسان ميشه در مورد شرايط گوگل كامل توضيح بدي ممنون
شرایط گوگل رو تو تاپیک های دیگه بارها گفته شده !
---
این خیلی فوق العاده میشه , کلی مشکل حل میشه
yay.gif

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
احسان جان اکانتت پرایمیوم هست؟
اگه بتونی اکانتت رو در اختیار من بزاری من میتونم امکاناتی رو ارایه بدم که هر کس تو ایران آدسنز داره بیاد از پرشین تولز و از طریق من چنل بگیره!

من میخواستم با نیم درصد کارمزد پول بچه ها رو بدم بهشون
چون من مالیات نمیدم و نون اسپانیش هستم

فقط هر کس کد من رو میزاره باید به سایت من لینک بده تا رنک اون زیاد بشه و از اون در آمد در بیارم

لنگ یک حساب پرایمیوم هستم

در ضمن با وب مسترهای خارجی هم میخواهم کار کنم
تو آمریکا یی ها 30 درصد مالیات میدن و در آمدشون هم زیاده و 30 تا خیلی زیاد میشه
من میتونم به پی پالشون پول رو بریزم و یا کارت اعتباریشون رو تو حساب بانکیم اد کنم و به اون بریزم و یا پول نقد براشون پست کنم تا مالیات نخوره بهشون(البته ارسال پول نقد رو نمیدونم مالیات میخوره یا نمیخوره)

به هر حال من لنگ حساب پرایمیوم هستم تا یک حال اساسی به تمام کاربران آدسنز ایرانی و خارجی بدم

به هر حال امکاناتی که من میتونم بدم ایناست:

قبول کردن سایت های فارسی زبان(فقط گزاشتن تبلیغ در صفحه اولشون که انگلیسی باید باشه!)
ارسال در آمد شما هر چقدر هم که کم باشه و بدون محدودیت پی اوت و به هر نوع که شما بخواهید(کارت اعتباری یا پی پال یا حساب بانکی و یا ارسال پستی پول نقد و با کار مزد فقط و فقط نیم درصد !
0.5% from your earning
یعنی 99.5 درصد از در آمد شما میاد به حسابتون در هر کجا و هر صورتی که شما بخواهید!
مهربان تر بودن آدسنز به دلیل اکانت پرایمیومی که شما از اون کد گرفتید و کمتر گیر دادن آدسنز!
چون من صفر در صد مالیات میدم و صد در صد در آمد شما رو میگیرم و همین نیم درصدی هم که میگیرم زیاده!
ولی باید از سایتتون به من لینک بدید تا رنک سایتم زیاد بشه و بتونم ماهیانه هزاران دلار از اون در بیارم)

فقط لنگ یک حساب پرایمیوم آدسنز هستم
چون حساب های معمولی یک چنل که تخلف کنه تمام اکانت بسته میشه
اصلا شاید اون نیم در صد هم نگرفتم....
چون اینجوری مشتریم خیلی زیاد تر میشه و رنک سایت اصلیم خفن بالا میره
ولی حساب پرایمیوم لازم دارم
حالا تمام کاربرانی که این امکانات خفن رو میخواهن داشته باشن به یکی که حساب پرایمیوم داره بگن که با من همکاری کنه....

یا اصلا همه به آقا احسان بگن که اکانتشون رو به ما قرض بده....
هم واسه خود پی تی خوبه و هم واسه کاربرانش.....

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
ایول ایول داش احسان و ایول
---------------
†$H@ki®@† جان ایول شما هم , ولی مگه شرایط گرفتن اکانت پریمیوم اینقدر سخته که الان گیرش هستی؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
بله واقعا اکانت پرایمیوم سخت گیر میاد

اصلا من نمیدونم چه جوری میگیرن
چون یک مدتی بود که سایت قدیمیم واقعا بازدیدش زیاد بود
اما باز هم دعوتومن نکردن....

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
به نظر من بهتر بود که مدیریت پرشین تولز وارد این حوزه نمی شد . چون سرویس دهنده های دیگری هستن که موارد مشابهی رو ارایه میدن و در واقع شما با این کار دارید اونا رو از صحنه خارج میکنید . در حالی که فکر نمی کنم شما احتیاج خاصی به این درامد کم داشته باشید ( 20 درصد )

اما در هر حال ارزوی موفقیت دارم براتون .
موفق باشید

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلام.
من به خاطر مالیات کارمزدم بالاست. حالا برات ایمیل میفرستم.

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
آقا احسان اگر یکی از چنلها تخلف کرد ( نه روز اول مثلا بعد از چند روز ) و گوگل اکانت را بست آنوقت کل سایتها میرن تو لیست سیا ؟ یا فقط همون سایت ؟
چون این خیلی مهمه
ممنون
16.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نظر من بهتر بود که مدیریت پرشین تولز وارد این حوزه نمی شد . چون سرویس دهنده های دیگری هستن که موارد مشابهی رو ارایه میدن و در واقع شما با این کار دارید اونا رو از صحنه خارج میکنید . در حالی که فکر نمی کنم شما احتیاج خاصی به این درامد کم داشته باشید ( 20 درصد )

موفق باشید
خوب پرشین تولز قابل اطمینان تره !

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
احسان جان خوشحالم که شما دارید اینچنین سرویس را به وب مسترهای ایرانی آفر میدهید و باعث حل شدن بسیاری از مشکلات می شوید.
ولی من با نظر محسن موافقم، بهتر بود خودتان مستقیم وارد عمل نمیشدید تا امکان رقابت برای دوستان دیگر نیز امکان پذیر میشد. :)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب پرشین تولز قابل اطمینان تره !

فکر نمی کنم افراد دیگه ای که این سرویس رو میدادن رو نشه بهشون اطمینان کرد . به هر حال من نظر شخصی ام رو گفتم ! :D

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مگه اینجا یه سازمانه دولتی هست که میگید نباید اینکارو می کرد تا بخش خصوصی بتونه با هم رقابت کنه !

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
آقا موفق باشی ، فقط لطفا چند مورد رو شفاف سازی کنید.اینکه اکانتتون عادی هست یا ... چون شما بهتر میدونی اگه چنلی در اکانت عادی تخلف کنه معمولا در 90% موارد کل اکانت بسته میشه و خب تر و خشک با هم میسوزن.سوال من اینه که برای این مورد هم فکری کردین؟ درصد هم واقعا منصفانه هست:)

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
هر کس اکانت پرایمیوم داره و میتونه در اختیارم بزاره
اولان من تمام اون امکاناتی که گفتم به تمام کاربران میدم و در ضمن علاوه بر اینکه یک خدمت بزرگ به وب مستر ها میکنید
علاوه بر اون خودتون هم یک سود خوبی میکنید

اول اینکه بدون پرداخت مالیات در آمدتون رو صد در صد و به طور کامل به هر نحوی که بخواهید چه با کارت اعتباری و چه پی پال میتونید بگیرید

دوم اینکه با توجه به مشتری های زیادی که داریم من در هر صفحه ای که کد گوگل میدم یک لینک به سایت خودم و یکی به سایت شما میگیرم
اینجوری میلیون هه بک لینک جمع میکنید که این طوری میتونید سایت خود یا دومین مورد نظر را به قیمت بالا بفروشید یا اینکه با استفاده از اون و موقعیت خوبش پول دربیارید از همین آدسنز

حالا از آقا سهیل و دیوید مورس عزیز خواهش میکنم که این امکان رو در اختیار خود و ما بزارن تا در کنار هم موقعیت های بیشتری کسب کنیم....

منتظریم.....

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209

موفق باشید

باباداره خير ميرسونه چرا ميزني تو ذوق بچه:D
ايول داش احسان
كاشكي چند وقت پيش بود كه حالشم بوداما حيف الان
كار خيلي خوبي كردي مشكل خيلي ها حل ميشه
فقط نوع چنل رو هم بگو براي ديگران

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کس اکانت پرایمیوم داره و میتونه در اختیارم بزاره
اولان من تمام اون امکاناتی که گفتم به تمام کاربران میدم و در ضمن علاوه بر اینکه یک خدمت بزرگ به وب مستر ها میکنید
علاوه بر اون خودتون هم یک سود خوبی میکنید

اول اینکه بدون پرداخت مالیات در آمدتون رو صد در صد و به طور کامل به هر نحوی که بخواهید چه با کارت اعتباری و چه پی پال میتونید بگیرید

دوم اینکه با توجه به مشتری های زیادی که داریم من در هر صفحه ای که کد گوگل میدم یک لینک به سایت خودم و یکی به سایت شما میگیرم
اینجوری میلیون هه بک لینک جمع میکنید که این طوری میتونید سایت خود یا دومین مورد نظر را به قیمت بالا بفروشید یا اینکه با استفاده از اون و موقعیت خوبش پول دربیارید از همین آدسنز

حالا از آقا سهیل و دیوید مورس عزیز خواهش میکنم که این امکان رو در اختیار خود و ما بزارن تا در کنار هم موقعیت های بیشتری کسب کنیم....

منتظریم.....
شرایط شما چیه ؟ چند ویزیت در روز لازم هست؟
من یک دومین خوب با ویزیت دارم که فارسی هست می تونم انگلیسیش رو هم کار کنم نظر شما چیه؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
شرایط شما چیه ؟ چند ویزیت در روز لازم هست؟
من یک دومین خوب با ویزیت دارم که فارسی هست می تونم انگلیسیش رو هم کار کنم نظر شما چیه؟

شرمنده اخلاق ورزشکاریت
اگه دوستان به من اکانت پرایمیوم میادن میتونستم همه کار واستون بکنم و در خدمتتون باشم
ولی دیگه ندادن....

با اکانت های معمولی هم به ریسکش نمیارزه عزیز...
شرمنده....

ولیمن بازم دنبال اکانت میگردم
هر وقت پیدا کردم تاپیک میزنم و همه را خبر میکنم
ان شا الله که ردیف بشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا