برگزیده های پرشین تولز

انتخاب اعضای هیئت بررسی تاپیک های شکایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
سلام

با نگرش به این مهم که شاهد افزایش تاپیک های شکایت از سمت فروشندگان/خریداران هستیم،تصمیم گرفتیم تا این امر را به خود کاربران بسپاریم .

مبانی هئیت بررسی :
1- وظیفه این هیئت بررسی تاپیک های شکایت است و آنها قادر خواهند بود تا در مورد نتایج آن تصمیم گیری کنند .
2- این هیئت دارای 5 عضو هست که برای تصمیم گیری هر کدام حق یک رای خواهند داشت و رای مصوبه باید حد اکثر آرای هیئت را کسب کند ( 3/5)
3- این هیئت دارای بخش مجزای مخفی برای بررسی و ارتباط خواهند داشت .
4- هیچگونه دسترسی مدیریتی به اعضای این هیئت داده نخواهد شد و تنها آنها از طرف فروم مسئولیت بررسی تاپیک ها و اعلام نتیجه را خواهند داشت .
5- نحوه انتخاب اعضا پس از اعلام امادگی ( طبق شرایط ) به صوزت رای گیری و از سمت خود کاربران بازارچه خواهد بود.
6- این هیئت هر 3 ماه مجددا رای گیری خواهد شد . اعضای آن می بایست مجددا رای موافی از سمت کاربران بگیرند .
7- اعضای این هیئت به صورت افتخاری فعالیت خواهند کرد و هیچگونه حقوق و دریافتی از سمت فروم نخواهند داشت .

شرایط اعلام آمادگی :

1- تاریخ عضویت در فروم از سال 2011 به قبل
2- فروشنده معتبر ( حتما هویت آنها ثبت و تایید شده باشد )
3- فاقد سابقه منفی در بازارچه باشند .

کسانی که مایل به همکاری در این بخش هستند ضمن مطالعه کامل قوانین و شرایط از طریق پی ام به من اطلاع دهند.

لطفا از زدن پست های حاشیه ای خودداری کنید .

با تشکر

You_You

Registered User
لایک‌ها
14
من کاملا اماده همکاری هستم . تخصص من CHIFI هست و می تونم در ردیابی و شناسایی کلاهبرداری های بعضی اشخاص مجهول الهویت بسیار مفید باشم.
البته در هر صورت من فقط می خوام به دوستانی که ازشون کلاهبرداری میشه کمک کن و حالا چه توی این گروه باشم چه نباشم نمی تونم تحمل کنم کسی بیاید پول دیگرون بالا بکشه و هر کاری از دستم بیاید انجام میدم

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
من واقعاً شرمندم، اما ک نکته اینجا در نظر نگرفته شده و اون هم پارتی بازی هست!!! البته ببخشید که میگم اما ممکنه یک نفر دوست یا فامیل یا آشنا باشه و به نا حق طرف بگیره. لطفاً به این قسمتش فکر کنید. (شرمنده نمیخواستم پست بدم اما این مهم بود اگر میدونید پست مفید نیست حذف کنید)

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
من واقعاً شرمندم، اما ک نکته اینجا در نظر نگرفته شده و اون هم پارتی بازی هست!!! البته ببخشید که میگم اما ممکنه یک نفر دوست یا فامیل یا آشنا باشه و به نا حق طرف بگیره. لطفاً به این قسمتش فکر کنید. (شرمنده نمیخواستم پست بدم اما این مهم بود اگر میدونید پست مفید نیست حذف کنید)

این حرف وقتی درسته که تصمیم گیری فقط از طرف یک نفرباشه وحرف آخررو یک نفر بزنه
ولی وقتی هیئت باشه که دیگه کمتر این مشکلات پیش میاد
البته باید بگم بستگی داره که شما به کی رای بدی وکی رو بخوای تو این هیئت وارد کنی.
درهرصورت فکر خوبیه امیدوارم که به روال بازارچه کمک کنه

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
به نظرم یه همچین هیاتی باید لااقل 7 عضو داشته باشه تا سوئ استفاده کم بشه

jahan654

Registered User
لایک‌ها
46

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
اعضای این هیئت نباید تو فروم شناخته بشن.
و فقط مدیران ارشد اونها رو بشناسن و نظرشون رو بگیرن. حتی برای امنیت بیشتر خودشونم بهتره هم رو نشناسن. به این صورت که فقط رایشون گرفته بشه و اعلام بشه.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
و فقط مدیران ارشد اونها رو بشناسن و نظرشون رو بگیرن. حتی برای امنیت بیشتر خودشونم بهتره هم رو نشناسن. به این صورت که فقط رایشون گرفته بشه و اعلام بشه.

به شدت تایید میشه
ممکنه خدایی نکرده کاربرانی که برای رای گیری میزارین برای انتخاب اعضا امکان داره افرادی به دوستاشون رای بدن
در ضمن نیازی نیس که کاربران بدونن چه کسانی جزء این هیئت هستن چون امکان تبانی وجود داره......

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

شاید یک نفر دوست یک شخص باشه اما برای تایید یک نظر باید 3 نفر از گروه رای بدهند . این یک مقداری مسائل رو کم میکنه.

به نظرم یه همچین هیاتی باید لااقل 7 عضو داشته باشه تا سوئ استفاده کم بشه

فعلا با 5 نفر شروع می کنیم اگر جواب داد و مفید بود بعد 7 نفر می کنیم .

ما می خواهیم مسائل کاربران رو خود کاربران حل کنند که سریعتر و بهتر انجام بشه . نه اینکه دوباره همه چی برگرده روی دوش مدیریت . سازمان سیا که نمی خوایم بسازیم یه گروه ساده است که تاپیک ها رو می خونه و بررسی می کنه . هیچگونه دسترسی خاصی هم نخواهند داشت .

به شدت تایید میشه
ممکنه خدایی نکرده کاربرانی که برای رای گیری میزارین برای انتخاب اعضا امکان داره افرادی به دوستاشون رای بدن
در ضمن نیازی نیس که کاربران بدونن چه کسانی جزء این هیئت هستن چون امکان تبانی وجود داره......

خوب اگر همچین موردی باشه ما این حق رو داریم که اون کاربر رو با محرومیت روبرو کنیم .

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
البته ببخشید که میگم اما ممکنه یک نفر دوست یا فامیل یا آشنا باشه و به نا حق طرف بگیره

وقتی هیچ کس به غیر از مدیران ارشد ، اعضای هیئت بررسی رو نمیشناسن پس مطمئنا رای هیئت بررسی به دور از پارتی بازی خواهد بود...چون میدونه که هر رایی بده رایش محفوظ هست پس براش فرقی نمیکنه به کی رای بده و در این وضعیت طرف هم سعی میکنه کاملا بر حسب انصاف تصمیم بگیره.

البته بند 5 مبانی هیئت بررسی مورد داره از نظر من..چون اگه کاربرا طرف رو بشناسن جالب نیست..باید هیئت بررسی رو فقط مدیران بدونن نه شخص دیگه ای...چون ممکنه این مورد بعدا به مشکل بربخوره.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
به نظر من 5 نفر خیلی زیاده و اختلاف پیش میاد .. من حاضرم کمک کنم

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
به نظر من 5 نفر خیلی زیاده و اختلاف پیش میاد .. من حاضرم کمک کنم

اگر تعداد کم باشه احتمالا 3 نفر انتخاب کنیم .

پ ن : تا آخر امشب برای اعلام آمادگی فرصت هست .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
من هم آماده همكاري هستم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من دارم فارغ التحصیل رشته حقوق میشم
فک کنم بتونم کمک کنم

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
اگر تعداد کم باشه احتمالا 3 نفر انتخاب کنیم .

پ ن : تا آخر امشب برای اعلام آمادگی فرصت هست .
3 نفر خیلی کمه
همون 5 نفر بذارین واگه به این عدد نرسید بیخیال این طرح بشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا