برگزیده های پرشین تولز

انتخاب بهترین سرور مجازی vps؟

arashdo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام خدمت دوستان خوبم

من یه سایت فروشگاهی دارم که با برنامه وردپرس نوشته شده که روزانه بین 25 تا 30 هزار بازدید کننده داره.تا چند روز پیش سایتم رو سرور میهن وب هاست بوده که خداییش پشتیبانی عالی و سرورهای خوبی داشته(جا داره همینجا ازشون تشکر کنم)ولی به علت فشار زیاد سایت به سی پی یو آنها نتونستند که سایتم رو سرورشون باشه و از اونجایی که فعلا وی پی اس ارائه نمیدن سایتمو به سرور پارس منتقل کردم.دو روز پیش به من وعده دادن که سایتمو تا آخر وقت اداری بالا بیارن.من بک اپ و ادرسهای دومین رو به اونها دادم.الان دو روز گذشته ولی هنوز بالا نیاوردن.وعده های الکی دوروغهای پی در پی به من میدن.
از شما کاربرای خوب اگه کسی سایتی سراغ داره که سرور مجازی خوب داشته باشه و پشتیبانی عالی داشته باشه ممنون میشم که معرفی کنین.
از بین شما کسی هست که سایت وردپرس داشته باشه و الان داره از وی پی اس استفاده میکنه.
ممنونتون میشم که یه شرکت خوب بهم معرفی کنین.در ضمن من در همون سرور میخوام یه سایت دیگه هم راه بندازم.

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5

aliweb.ir

Registered User
لایک‌ها
10
تو انتخاب ارائه دهنده سرور و هاست اصلا به تبلیغات اون شرکت توجه نکن ، متاسفانه تو ایران در حال حاضر تبلیغات بهتری دارن ، کیفیت خدمات پایین تری دارن ! (البت عمومیت نداره)

در مورد سرور مجازی فقط میتونم پارس پک رو بهت معرفی کنم که به شخصه ازشون سرور دارم و کیفیت کارشون به نسب ایران خیلی خوبه ، هر چند پشتیبانی فنی تلفنی ندارن ولی به تیکت ها حرفه ای رسیدگی میکنن و سریع پاسخ میدن ، بر خلاف بعضی شرکت ها که مثلا پشتیبانی تلفنی دارن ، ولی عملا کسی که پشت تلفن نشسته ، شما رو نمیتونه کمک کنه .
سرور مجازی ، سرور اختصاصی و سرور ابری بر پایه خدمات رایانش ابری

koroosh_kabir

Registered User
لایک‌ها
11
در مورد وی پی اس، یک سالی هست که از یسنا وی پی اس خدمات میگیرم. راضی هستم. ولی سعی کن روی هاست راه بندازیش، نه روی وی پی اس. من 2 تا سایت دارم که روی برتینا هست. راضیم. قبلاً روی ردکام بودم که هزینه هاشون بالاست. ولی پشتیبانیشون هم خوب بود.

موفق باشید.

habiballahafg

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام به نظر من بهتر است که از سایت های بهتر وی پی اس را ارایه دهنده مانند نیک سرور و irwebco تهیه کنید
اگر هم از ایران میخواهید از روبیناسرور تهیه کنید
اگر هم مایل باشید من میتونم به شما ارایه دهمdedserver - ناحیه کاربری

cinohee

Registered User
لایک‌ها
49
مازندران قائمشهر خیابان بابل کوی دستوریان
بدترین پشتیبانی که تا به حال دیدم از این شرکت بوده
فقط پولو میگیرن دیگه خبری از پشتیبانی نیست
هیچوقت ازش خرید نکنید
الان 6 روزه نه سرویس رو به من دادن نه پول منو پس می دهند

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164

u-server.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ارائه سرور مجازی ایران و اروپا به صورت تست 3 روزه رایگان
یو سرور جهت معرفی سرور های قدرتمند خود اقدام به واگذاری سرور مجازی ایران و اروپا نموده است شما این امکان را دارید تا قبل از خرید به مدت 3 روز سرور را تست نمایید و در صورت رضایت از قدرت و پشتیبانی ما نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.
قوانین
  1. لطفا افرادی که واقعا نیاز به تهیه سرور مجازی دارن اقدام به سفارش کنند
  2. تعداد 2 سرور مجازی اروپا و 7 سرور مجازی ایران در حال حاظر قابل واگذاری می باشد
  3. خواهشمندیم در زمان سفارش تعداد آی پی در خواستی را در حالت پیش فرض یعنی (یک ای پی پیش فرض) قرار دهید در غیر این صورت به سفارش ترتیب اثر داده نخواهد شد
امکانات
  1. امکان تحویل آنی سرور مجازی بعد از سفارش
  2. دارارای کنترل پنل کامل مدیریت سرور در بخش کاربری
  3. امکان نصب انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز با یک کلیک
لینک سفارش و کد آفر
سرور مجازی ایران :
کد آفر : IR-VPS
لینک سفارش goo.gl/pvmubG
سرور مجازی اروپا
کد آفر: EU-VPS
لینک سفارش:goo.gl/aqIHs0

mostafadam

Registered User
لایک‌ها
5
یه مقاله توی سایت دکتر وردپرس به تازکی منتشر کردیم که بهترین سرور مجازی های ایرانی و خارجی رو که توسط شرکت های ایرانی ارائه شده معرفی میکنه
https://doctorwp.com/best-iranian-foreign-virtual-server/
اینطوری میتونید بهترین VPS که مد نظرتون هست رو انتخاب کنید.

servervds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ارائه سرور مجازی ایران همراه با تخفیف های نوروزی در سرور وی دی اس برای شما همراهان گرامی شماه عزیزان می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و تخفیف های ما را مشاهده کنید:
servervds.com

mehrdadmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مقاله به روز شده بهترین سرور مجازی رو می تونین توی بهترین سرور مجازی مشاهده کنید که بتازگی منتشر کردیم. دوستان راستی کد تخفیف هم برای شما در نظر گرفته شده تا ازش استفاده کنید.

بالا