برگزیده های پرشین تولز

انتخاب جایگزینی مناسب برای 3250

softcomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تا 180 می تونم بخرم:blush: آخه نو هم نیست.گارانتی هم نداره:blush:
خواستی PM بده:happy:
من هفته پیش واسه دوستم یه W700i دو هفته کارکرده سریال اصلی رو با تمام متعلقاتش خریدم 150 تومن.:p
من 230 مي خرم

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
تست مربوطه رو با یک فروند hpm-70 یا ds970 تکرار بفرمایید

سلا فرهاد! دومی رو تا حالا ندیدم و زیاد هم دم دست نیست! اگه داری بگو آدرس بدم پست کن! ولی من با هدست خودش و هدست W810 (همون HPM-70 هستش دیگه؟! درسته؟!) امتحان کردم و میتونم بگم حتی از W810 ضعیف تره! و هدست خودش اصلا جالب نیست و نمیدونم چرا روی این مدل گوشیها، مثل K800 و N73 هدست خوب نمیزارن!
و اسپیکرش که واقعا ضعیف عمل میکنه و هیچ تعریفی نداره!
هدست فقط 3250!!!
فکر کنم باید یکی رو تشویق کنم تا K800 بخره تا بیشتر دم دستم باشه! چون فقط نیم ساعت دستم بود!

ghdar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3250+hpm70= دبیلو900

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تا 180 می تونم بخرم:blush: آخه نو هم نیست.گارانتی هم نداره:blush:
خواستی PM بده:happy:
من هفته پیش واسه دوستم یه W700i دو هفته کارکرده سریال اصلی رو با تمام متعلقاتش خریدم 150 تومن.:p

آقا چی میگی حالت خوبه 180 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همین الان 270 یه مغازه دار مشتریشه بعد از 6 ماه تازه بدون گارانتی !!!!

حالا نظر خودتون چیه ؟ بدم ؟؟؟؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

درسته مغازه دارا بیشتر از این پیشنهاد دوستان میخرند.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

داداش اگه مغازه دار گوشی شما رو بیشتر از 200 خرید کلا تو بنداز هوا(یه دستی رو ما اثر نداره:lol: )
در ضمن شما متوجه کار من نشدی . من چوب حراج رو واسه گوشیت زدم و باعث شدم سایرین قیمت بیشتر از من بدن و همین جوری قیمتش بره بالا:happy:

یه پیشنهاد دوستانه هم بهت می کنم: اگه کیفیت موسیقی برات مهمه و عکس و فیلمبرداری هم برات مهم نیست
اصلا سراغ گوشی دیگه نرو .یه آیپاد نانو 2 گیگ بگیر با یه هدفون In ear کریتیو سر جمع میشه 180 تومن.خیلی هم با کلاس و هم حجمه . در مورد کیفیت موسیقیشم همینو بگم که اگه نمره آیپاد رو 100 حساب کنی W810 یا3250 یا N73 Music Edition یا هر گوشی دیگه ای نمره 2 هم نمی گیرند.همه موبایلها کیفیتشون وابسته به هدفونشونه اگه مثلا هدفونی که تو جعبه آیپاد هستش رو واسشون بذاری کیفیت پخشش از زی سایبر هم کمتر میشه:wacko:
این رو از من که کشته کیفیت پخشم قبول کن:D

راستی آدرس اون مغا زه دارو که گوشی کارکرده بدون گارانتی رو 80 در صد قیمت نو با گارانتی بر میداره رو به من بده
تا من و سا یرین هم ازش بهره ببریم.:eek:
209.gif

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
داداش اگه مغازه دار گوشی شما رو بیشتر از 200 خرید کلا تو بنداز هوا(یه دستی رو ما اثر نداره

نچ! حداقل تا 250 تومن میخرن! 270 هم زیاد بالا نیست! یستنی نیست که! گوشیه!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
داداش اگه مغازه دار گوشی شما رو بیشتر از 200 خرید کلا تو بنداز هوا(یه دستی رو ما اثر نداره:lol: )
در ضمن شما متوجه کار من نشدی . من چوب حراج رو واسه گوشیت زدم و باعث شدم سایرین قیمت بیشتر از من بدن و همین جوری قیمتش بره بالا:happy:

یه پیشنهاد دوستانه هم بهت می کنم: اگه کیفیت موسیقی برات مهمه و عکس و فیلمبرداری هم برات مهم نیست
اصلا سراغ گوشی دیگه نرو .یه آیپاد نانو 2 گیگ بگیر با یه هدفون In ear کریتیو سر جمع میشه 180 تومن.خیلی هم با کلاس و هم حجمه . در مورد کیفیت موسیقیشم همینو بگم که اگه نمره آیپاد رو 100 حساب کنی W810 یا3250 یا N73 Music Edition یا هر گوشی دیگه ای نمره 2 هم نمی گیرند.همه موبایلها کیفیتشون وابسته به هدفونشونه اگه مثلا هدفونی که تو جعبه آیپاد هستش رو واسشون بذاری کیفیت پخشش از زی سایبر هم کمتر میشه:wacko:
این رو از من که کشته کیفیت پخشم قبول کن:D

راستی آدرس اون مغا زه دارو که گوشی کارکرده بدون گارانتی رو 80 در صد قیمت نو با گارانتی بر میداره رو به من بده
تا من و سا یرین هم ازش بهره ببریم.:eek:
209.gif

این امتیازهای فله ای رو چطور میدید!؟ آیپاد 100 بقیه گوشیها 2؟!؟! اتفاقا سایت موبایل ریو با وجود اینکه خیلی ضد نوکیاست به آیپاد و N91 هر دو یک نمره داده بود حدودا 8! محض اطلاعاتون هدفن آیپاد زیاد هم خوب نیست مثلا هدفن کریتیو خیلی هم بهتر جواب داده با بحال.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

مغازه دار فکر نکنم این قیمتها بخره .....تا حالا جایی بردی اینقدر بخرن؟!!!...ولی خوب اگر گوشی سالم و تمیزی باشه به آشنا یا دوستان میتونی بفروشی ....چون واقعا مغازه دار میزنه تو سر جنس خیلی ضرر میکنی اگر به مغازه دار بدی ...اگر هم عجله نداری میتونی بدی به مغازه دار بذاره تو ویترین واست بفروشه:f34r:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
این امتیازهای فله ای رو چطور میدید!؟ آیپاد 100 بقیه گوشیها 2؟!؟! اتفاقا سایت موبایل ریو با وجود اینکه خیلی ضد نوکیاست به آیپاد و N91 هر دو یک نمره داده بود حدودا 8! محض اطلاعاتون هدفن آیپاد زیاد هم خوب نیست مثلا هدفن کریتیو خیلی هم بهتر جواب داده با بحال.

من هم منظورم این بود که هدفون هایی که تو جعبه خود آیپاد هست آشغاله و کریتیو خوبه.( البنه بهتر از اونم هست)
اون قیاس هم خوب معلومه مع الفارقه:blink: ولی اینکه آیپاد و N91 هر دو یک امتیاز بگیرن رو اصلا قبول ندارم. من چیزی رو که با گوشهای خودم میشنوم قبول دارم:cool: نه این سایتها که از ده تا هرکدوم یه گوشی مختلف رو به عنوان بهترین انتخاب می کنن. مثل داورهای ما در برنامه نود که بعضی اوقات حتی پدر بزگ من بهتر از اونها قضاوت می کنه.:lol:
من به شما پیشنهاد می کنم یک بار صدای آیپاد رو با هدفون تو گوشی N73 گوش بده تا بفهمی آیپاد آیپاد میگن یعنی چی:D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
HeadPhone/EarPhone که همراه iPod Video/Nano/Shuffle هست فوق العاده بيربطه (!) / ولی جداگانه میشه چيزهايی خوبی تهيه کرد اگر $ موجود باشه
121fs725372.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

من به شما پیشنهاد می کنم حتما یه سری به طبقه زیر همکف علا الدین بزنی. تا بفهمی این همه مدت گوشی دستت بوده یا بستنی.;)
من خودم امروز اونجا بودم یکی Ngage QD آورده بود می گفت واسم فرستادن و گارانتی نداره . ولی انصافا یه خط رو گوشی نبود. حالا شما به من بگو مغازه دار چقدر می خواست خوب بود؟ 35000 تومان می خواست. باورم نمی شد
داشتم شاخ در میاوردم. قیمت نو اون گوشی 160000 تومنه و این فقط و فقط 35000 تومان می خواست.:eek:
البته این مغازه دارا مو قع فروش جنسشونو همقیمت نو می دن.مثلا یه 1600 رو می گفت 60000 یا S700 رو 300000
می گفت:eek:

حالااگه شما جایی رو سراغ داری که این گوشی رو به قول خودتون 250 یا 270 می خره به ما بگو.کلی هم دعات می کنیم:lol:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من هم منظورم این بود که هدفون هایی که تو جعبه خود آیپاد هست آشغاله و کریتیو خوبه.( البنه بهتر از اونم هست)
اون قیاس هم خوب معلومه مع الفارقه:blink: ولی اینکه آیپاد و N91 هر دو یک امتیاز بگیرن رو اصلا قبول ندارم. من چیزی رو که با گوشهای خودم میشنوم قبول دارم:cool: نه این سایتها که از ده تا هرکدوم یه گوشی مختلف رو به عنوان بهترین انتخاب می کنن. مثل داورهای ما در برنامه نود که بعضی اوقات حتی پدر بزگ من بهتر از اونها قضاوت می کنه.:lol:
من به شما پیشنهاد می کنم یک بار صدای آیپاد رو با هدفون تو گوشی N73 گوش بده تا بفهمی آیپاد آیپاد میگن یعنی چی:D

قبول که آیپاد بهتر هست ولی نه اینطوری که شما اغراق کردی که آیپاد 100 باشه و همه موبایلها 2! حداقل میدونم که N91 یا 5300 خیلی نزدیکند اگر همون نباشند. ضمنا آیپاد هم کلا برای گوش مضرر تشخیص داده شده و طبق یک تحقیقی که قبلا روی وب آمده بود آیپاد اگر ولومش بیشتر از 60% باشه نباید بیشتر از نیم ساعت در روز با اون آهنگ گوش کرد وگرنه به گوش آسیب جدی میزنه

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
ولی اینکه آیپاد و N91 هر دو یک امتیاز بگیرن رو اصلا قبول ندارم.

نمی دونم تو تا حالا با N91 موزیک گوش کردی یا نه؟! ولی N91 واقعا از هدفون میتوکونه و اگه آیپاد رو 10 بزاریم، N91 شیرین 9 رو میگیره!

HeadPhone/EarPhone که همراه iPod Video/Nano/Shuffle هست فوق العاده بيربطه (!) / ولی جداگانه میشه چيزهايی خوبی تهيه کرد اگر $ موجود باشه

کاملا قبول دارم! بعضی ها برای کلاس مثلا یه چیز که میخرن هدفونش رو عوض نمیکنن! ولی من تا حالا ندیدم کسی آیپاد بخره بعد با هدفون خودش گوش بده!

من به شما پیشنهاد می کنم یک بار صدای آیپاد رو با هدفون تو گوشی N73 گوش بده تا بفهمی آیپاد آیپاد میگن یعنی چی

N73 موزیک فون نیست! و هیچ ادعایی تو موزیک از هدست نداره! درسته که تو موزیک ادیشن بهتر میشه، ولی بازم یه موزیک پلیر نمیشه به حسابش آورد! من به N73 موزیک ادیشن نمره 7 میدم! و به 3250 خودم 8! ضمنا هدفون N73 تو گوشی نیست! اگه منظورت هدفون 3250 هستش واقعا عالیه! چون من این کارو کردم! آیپاد با هدفون 3250!

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
قبول که آیپاد بهتر هست ولی نه اینطوری که شما اغراق کردی که آیپاد 100 باشه و همه موبایلها 2! حداقل میدونم که N91 یا 5300 خیلی نزدیکند اگر همون نباشند. ضمنا آیپاد هم کلا برای گوش مضرر تشخیص داده شده و طبق یک تحقیقی که قبلا روی وب آمده بود آیپاد اگر ولومش بیشتر از 60% باشه نباید بیشتر از نیم ساعت در روز با اون آهنگ گوش کرد وگرنه به گوش آسیب جدی میزنه

ببینید بعضی جاها اغراق لازمه حالا میگم چرا:happy:
به کسی که می خواهد 3250 رو عوض کنه که خودش یکی از بهترین های نوکیا و بازار تو زمینه صداست( به نظر من اسپیکرهاش به اتفاق w550 از بهترینها هستند) چه پیشنهادی میشه کرد جز آیپاد؟ چون هر گوشی دیگه ای بگیره
تفاوت صداش با 3250 او نقدر نیست که بخواهی متحمل این همه ضرر بشی.:)

راستی این سایتی که شما معرفی کردی گوشی ها و آیپاد رو با هد فون خودشون تست کرده؟ یا همه رو با یه هدفون مشخص تست کرده؟ چون اگه آیپاد رو با هد فون هایی که تو جعبشه گوش بدی به 40 درصد کیفیت آیپاد میرسی. از بس که هد فون هاش مز خرفه:wacko:
درمورد اون توصیه پز شکیتونم متشکرم حتما بهش عمل می کنم:D

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
N73 موزیک فون نیست! و هیچ ادعایی تو موزیک از هدست نداره! درسته که تو موزیک ادیشن بهتر میشه، ولی بازم یه موزیک پلیر نمیشه به حسابش آورد! من به N73 موزیک ادیشن نمره 7 میدم! و به 3250 خودم 8! ضمنا هدفون N73 تو گوشی نیست! اگه منظورت هدفون 3250 هستش واقعا عالیه! چون من این کارو کردم! آیپاد با هدفون 3250!

من منظورم از N73 همون N73 Music Edition بود. ولی این گوشی دیگه ادعای موسیقی داره. 8 گیگ رم روش گذاشته تا با آیپاد نانو و سانسا (سان دیسک) رقابت کنه:cool: . حالا اینکه شما میگی موزیک پلیر نمیشه دیگه تقصیر نوکیاست. چون کیت صدایی که تو آیپاد یا سایر MP3 Player ها وجود داره اندازه یه سکه 50 تومنیه. ونمیشه بگی تو موبایل جا نمیشه یا حجمشو زیاد می کنه:)
وقتی یه سازنده گوشی مثل نوکیا یا سونی اریکسون گوشی موزیک عرضه می کنه باید کیفیتش آنقدر بالا باشه که
آدم دیگه بی خیال Mp3 Player بشه.نه اینکه بگیم چون گوشیه نباید ازش انتظار زیادی داشت.
89.gif

این حرف من در رابطه با سونی اریکسون هم صادقه چون من خودم هدفونهای W810i رو به یه MP3 Player کریتیو
وصل کردم کیفیتشون تو یه سطح بود.(علت اینکه سونی اریکسون سیم هدفونشو کوتاه گذاشته اینه که نتونی
به MP3 Player وصل کنی)
ولی گویا کیفیت موزیک فون ها داره متحول میشه و نقطه اوجش I PHone اپله. که من بدجوری منتظر تشریف فر ماییشون هستم. شرکت ایرانی که مثلا نماینده رسمی اپل تو ایرانه گفته بزودی میاد. ولی فکر کنم قیمت خون باباشو روش بذاره:(

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من منظورم از N73 همون N73 Music Edition بود. ولی این گوشی دیگه ادعای موسیقی داره. 8 گیگ رم روش گذاشته تا با آیپاد نانو و سانسا (سان دیسک) رقابت کنه:cool: . حالا اینکه شما میگی موزیک پلیر نمیشه دیگه تقصیر نوکیاست. چون کیت صدایی که تو آیپاد یا سایر MP3 Player ها وجود داره اندازه یه سکه 50 تومنیه. ونمیشه بگی تو موبایل جا نمیشه یا حجمشو زیاد می کنه:)
وقتی یه سازنده گوشی مثل نوکیا یا سونی اریکسون گوشی موزیک عرضه می کنه باید کیفیتش آنقدر بالا باشه که
آدم دیگه بی خیال Mp3 Player بشه.نه اینکه بگیم چون گوشیه نباید ازش انتظار زیادی داشت.
89.gif

این حرف من در رابطه با سونی اریکسون هم صادقه چون من خودم هدفونهای W810i رو به یه MP3 Player کریتیو
وصل کردم کیفیتشون تو یه سطح بود.(علت اینکه سونی اریکسون سیم هدفونشو کوتاه گذاشته اینه که نتونی
به MP3 Player وصل کنی)
ولی گویا کیفیت موزیک فون ها داره متحول میشه و نقطه اوجش I PHone اپله. که من بدجوری منتظر تشریف فر ماییشون هستم. شرکت ایرانی که مثلا نماینده رسمی اپل تو ایرانه گفته بزودی میاد. ولی فکر کنم قیمت خون باباشو روش بذاره:(

N73 موزیکال هم 8 گیگ رم نداره.

منظور ایشون N91 بود که از نظر صدا کاملا با آیپاد قابل مقایسه هست. همین 5300 ارزونقیمت هم دست کمی نداره از نظر کیفیت صدا. به هر حال اختلاف کیفیتها الان خیلی مویی و میلیمتریه و اینکه کسی بخواهد بخاطر موزیک بره آیپاد بخره به نظرم اشتباهه نیازش رو میتونه با موزیک فونهایی مثل w810 5300 و N91 کاملا برطرف کنه.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به شما پیشنهاد می کنم حتما یه سری به طبقه زیر همکف علا الدین بزنی. تا بفهمی این همه مدت گوشی دستت بوده یا بستنی.;)
من خودم امروز اونجا بودم یکی Ngage QD آورده بود می گفت واسم فرستادن و گارانتی نداره . ولی انصافا یه خط رو گوشی نبود. حالا شما به من بگو مغازه دار چقدر می خواست خوب بود؟ 35000 تومان می خواست. باورم نمی شد
داشتم شاخ در میاوردم. قیمت نو اون گوشی 160000 تومنه و این فقط و فقط 35000 تومان می خواست.:eek:
البته این مغازه دارا مو قع فروش جنسشونو همقیمت نو می دن.مثلا یه 1600 رو می گفت 60000 یا S700 رو 300000
می گفت:eek:

حالااگه شما جایی رو سراغ داری که این گوشی رو به قول خودتون 250 یا 270 می خره به ما بگو.کلی هم دعات می کنیم:lol:

اگر من اونجا بودم، الان N-Gage دار شده بودم. :(:(

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
باید از خود پسره می گرفتی چون اگه دست مغازه دار می رفت زیر 140 نمی داد.آی از دست این مغازه دارا:wacko:

آخ آخ...من هم بالای همین موضوع خیلی ضرر کردم:(

بالا