برگزیده های پرشین تولز

انتخاب دوربین عکاسی و اصطلاحات موجود!

Paden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
قصد خرید یه دوربین خوب با قیمت مناسب رو دارم
فقط برای استفاده شخصی و علاقه ام به عکاسی میخوام بخرم.
نهایت قیمتی که میخوام بپردازم هم 1,500,000 تومن هست.
خودم به Nikon D3300 Kit 18-55 VR II رسیدم،اما ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید بنده رو و تجربیاتتون رو منتقل کنید و
در مورد تفاوت اصطلاحات دوربین های DSLR ، کامپکت و دیجیتال هم توضیحاتی رو بیان کنید.
مورد دیگه ای هم که هست من شدیدا به عکس های پرتره‌ علاقه مند شدم و میخوام بدونم با یه همچین دوربینی میشه همچین عکس هایی رو گرفت؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان
قصد خرید یه دوربین خوب با قیمت مناسب رو دارم
فقط برای استفاده شخصی و علاقه ام به عکاسی میخوام بخرم.
نهایت قیمتی که میخوام بپردازم هم 1,500,000 تومن هست.
خودم به Nikon D3300 Kit 18-55 VR II رسیدم،اما ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید بنده رو و تجربیاتتون رو منتقل کنید و
در مورد تفاوت اصطلاحات دوربین های DSLR ، کامپکت و دیجیتال هم توضیحاتی رو بیان کنید.
مورد دیگه ای هم که هست من شدیدا به عکس های پرتره‌ علاقه مند شدم و میخوام بدونم با یه همچین دوربینی میشه همچین عکس هایی رو گرفت؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوست عزیز

ضمن تبریک و خوش آمد گویی برای عضویت در انجمن ( P T ) , به نظر بنده یه 700d کانن تهیه کنید بهتره چون برای تصویر برداری هم میتونید به خوبی ازش استفاده کنید حتی برای ساخت فیلم کوتاه و کلیپ .
در کل یکم سلیقه ایی هست ولی به اعتقاد بنده عملکرد کانن بهتر از نیکونه خصوصا برای این رده .
نتیجه مقایسه این دو مدل رو هم میتونید در این لینک مطالعه کنید .
بله برای شروع عکاسی و پرتره هر دو دوربین مناسب هستند .

بالا