برگزیده های پرشین تولز

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
خیلی زیاد . شما بفرما gps و3g چقدر مهمه برات.
این دو گزینه مهم نیست برام .دوربین خوب او کلا سخت افزاری خوب ...مشتریتیم .هم حضوری خدمت رسیدم هم مشتری فرستادم براتون دفتر .

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
یک کار عالی هست از شرکت پیرکاردین با یکسال ضمانت دقیقا" خود گوشیه هواوی P6 هست دوهسته ای دوربین 5 دارای 3g و gps قیمت 360هزار البته بازم چیزهای خوب دارم و برام داره میاد به زودی. هایر 718 رو هم با تخفیف اگر چند تا بگیری بهت میدم. حدود 280
این دو گزینه مهم نیست برام .دوربین خوب او کلا سخت افزاری خوب ...مشتریتیم .هم حضوری خدمت رسیدم هم مشتری فرستادم براتون دفتر .

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
یک کار عالی هست از شرکت پیرکاردین با یکسال ضمانت دقیقا" خود گوشیه هواوی P6 هست دوهسته ای دوربین 5 دارای 3g و gps قیمت 360هزار البته بازم چیزهای خوب دارم و برام داره میاد به زودی. هایر 718 رو هم با تخفیف اگر چند تا بگیری بهت میدم. حدود 280
این یه گوشی رو برام خانم میخوام ..متاسفانه گوشی خودشون تو مسافرت به سرقت رفت .کیفیت ال سی دی او دوربینش خوبه ؟؟؟ مشخصات او عکسی از این مدل لطفا ؟؟؟؟

ferhat178

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
آقای احسانی مگه پن تک ها رسیدن ؟

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
امیر خان گل ببخشید بی ادبی بنده رو. سلام از ماست. آی نیو هم میرسه دوشنبه؟
امیر خان مظورشون این بود با دوربین گوشی یه عکس بندازین

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
این یه گوشی رو برام خانم میخوام ..متاسفانه گوشی خودشون تو مسافرت به سرقت رفت .کیفیت ال سی دی او دوربینش خوبه ؟؟؟ مشخصات او عکسی از این مدل لطفا ؟؟؟؟
بله خیلی خوبه وبهترش یکسال ضمانته

سلام
آقای احسانی مگه پن تک ها رسیدن ؟

نه هنوز توراهه
امیر خان گل ببخشید بی ادبی بنده رو. سلام از ماست. آی نیو هم میرسه دوشنبه؟
امیر خان مظورشون این بود با دوربین گوشی یه عکس بندازین
شما سرمشق ادبی این چه حرفیه باشه چشم

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
امیر خان این گوشیای جدیدی که تو پست اول گذاشتین عجب دلربان.آدم دوست داره همشونو بخره یکی یدونه

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
امیر خان ممنون میشم پخ رو پاسخ بدین

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام

بله میتونم بیارم.
خیلی ممنون
خب این مواردی که عرض کردم قیمت تمام شده شون برای بنده چقدر هست؟
و همچنین چند روزه به دستم میرسه؟

این گوشی elephone p7 mini خیلی خوش قیمت هست نسبت به امکانات
از نظر کیفیت صدا گوشی خوبی هست؟ چون بعضی گوشی های چینی یه مقدار صدای کم و فلتی دارن به اصطلاح، یعنی فقط یه صدایی پخش می کنن دیگه...آدم از موسیقی لذت نمیبره...
کلا الان بهترین پیشنهاد شما(موجود یا غیر موجود بودنش فرقی ندارهف میتونم صبر کنم سفارشی بیارید مثلا...) تا 700-750 چی هست؟
دوربین خیلی مهم نیست
کیفیت صدا در هدفون خیلی خیلی مهمه
صفحه نمایش با کیفیت باشه(رزولوشنش اگه اچ دی باشه کافیه، اگه کمترم بود دیگه نهایتا 5 اینچ باشه که تراکم پیکسلی پایین نیاد)
باطری مهمه، دیگه 1 روز رو دوام بیاره
پشتیبانیش هم خوب باشه برای کاستوم رام، الان مثلا گوشی های لنوو حتی ارزون ترین هاش رو ببینید کلی رام براشون هست...حتی خود لنوو میخواست واسه اس 920 آپدیت 4.4 بده که نمیدونم به کجا رسید آخرش...

ممنونم

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
راستی اگه این مدل ها رو بیارید چقدر تمام میشه واسم:
ZTE Nubia Z5S
Xiaomi Redmi Hongmi Red Rice

mahdish

Registered User
لایک‌ها
4
سلام امیر آقای گل
این پنتکa850 ها دوسیم هستن یا تک سیم؟تو اینترنت یه سرچ کردم هر دو مدل رو داشت.شما کدوم رو وارد کردید؟

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
این طرح note 3 باتری زاپاس پیدا میشه واسش ؟
شارژ دهی باتریش خوبه ؟ یا زود به زود باید بزنی به شارژ؟ آخه من همیشه دیتای گوشیم روشنه و از اینترنتش استفاده میکنم که شارژ بیشتری میکشه.
رام واسش پیدا میشه ؟ اگر رامش خرای شد یا سنگین شد یا... میشه راه اصلی و خوب دوباره واسش ریخت ؟

m_karbalai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی عالیه.فقط اگه گوشیای خوب ZTE v Huawei v zopo. رو هم بیارین فوق العاده میشه.

abdollah12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی این گوشی های طرح نوت گلکسی آیا نرم افزارهای مخصوص قلم مشابه نوت اصلی رو دارند؟ کیفیت دوربینشون به نظرتون چطوریه؟ ممنون

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
خیلی ممنون
خب این مواردی که عرض کردم قیمت تمام شده شون برای بنده چقدر هست؟
و همچنین چند روزه به دستم میرسه؟

این گوشی elephone p7 mini خیلی خوش قیمت هست نسبت به امکانات
از نظر کیفیت صدا گوشی خوبی هست؟ چون بعضی گوشی های چینی یه مقدار صدای کم و فلتی دارن به اصطلاح، یعنی فقط یه صدایی پخش می کنن دیگه...آدم از موسیقی لذت نمیبره...
کلا الان بهترین پیشنهاد شما(موجود یا غیر موجود بودنش فرقی ندارهف میتونم صبر کنم سفارشی بیارید مثلا...) تا 700-750 چی هست؟
دوربین خیلی مهم نیست
کیفیت صدا در هدفون خیلی خیلی مهمه
صفحه نمایش با کیفیت باشه(رزولوشنش اگه اچ دی باشه کافیه، اگه کمترم بود دیگه نهایتا 5 اینچ باشه که تراکم پیکسلی پایین نیاد)
باطری مهمه، دیگه 1 روز رو دوام بیاره
پشتیبانیش هم خوب باشه برای کاستوم رام، الان مثلا گوشی های لنوو حتی ارزون ترین هاش رو ببینید کلی رام براشون هست...حتی خود لنوو میخواست واسه اس 920 آپدیت 4.4 بده که نمیدونم به کجا رسید آخرش...

ممنونم
سلام
توصفحه اول قیمت رو گذاشتم و الفون یکی از بهترین گزینه هاست این یومی هم که میاد عالیه و چون تعداد محدوده لطفا" دوستان پیش خرید کنن من مثل اینیو شرمنده نباشم تموم بشه. نمیخوام بازار گررمی کنم بیشتر مدلها فقط دوتا ازش سفارش گرفتم.
همشون کاستورم رام دارن و معتبرن از هر لحاظ ما تلاش کردیم گل سرسبده مدلهای فراوان درچین رو بیاریم پولتون رو مفت به گوشیهای گرون برند ندیداینها نصف قیمتن.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
راستی اگه این مدل ها رو بیارید چقدر تمام میشه واسم:
ZTE Nubia Z5S
Xiaomi Redmi Hongmi Red Rice
سلام خودم قیمت ارزی رو به ریال تبدیل کن حدود 100 هزار بهش اضافه کن.

سلام امیر آقای گل
این پنتکa850 ها دوسیم هستن یا تک سیم؟تو اینترنت یه سرچ کردم هر دو مدل رو داشت.شما کدوم رو وارد کردید؟

تا امشب آمارش رو میگیرم

این طرح note 3 باتری زاپاس پیدا میشه واسش ؟
شارژ دهی باتریش خوبه ؟ یا زود به زود باید بزنی به شارژ؟ آخه من همیشه دیتای گوشیم روشنه و از اینترنتش استفاده میکنم که شارژ بیشتری میکشه.
رام واسش پیدا میشه ؟ اگر رامش خرای شد یا سنگین شد یا... میشه راه اصلی و خوب دوباره واسش ریخت ؟
باتری زاپاس بله البته اصلی هم بهش میخوره فقط گرونه ولی چینی رو میدم 25

سلام آقای احسانی این گوشی های طرح نوت گلکسی آیا نرم افزارهای مخصوص قلم مشابه نوت اصلی رو دارند؟ کیفیت دوربینشون به نظرتون چطوریه؟ ممنون
وقتی قلم رو درمیاری یک منوبا برنامه هاش ظاهر میشه ولی انتظار نداشتبه باش کل برنامه های نوت اصلی هم توش باشیه برخی از اون برنامه ها فقط مالس سامسونگه.

بالا