برگزیده های پرشین تولز

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
مشخصات اين THL T5s درسته؟
تو يه سايت ديگه دوربينش 8 بود.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
مشخصات اين THL T5s درسته؟
تو يه سايت ديگه دوربينش 8 بود.

داخل تنظیمات که میری اونجا 13مگاپیکسل رو انتخاب میکنی و عکسی که میگیری رزولوشن 4300 * 3000 رو میده. بر این اساس گفتم چون w8 هم اینطوریه

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
اقا امیر 2 عدد اس 3 مشکی میخواستم اما هرچی تماس گرفتم موفق نشدم و جواب ندادید
لطفا شرایط را برام پ خ کنید
راستی اگر موردی ایرادی چیزی داشت مرجوع میکنید؟احیانا رفرش که نیست؟

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
گوشی P6 پیرگاردین دارای چه لوازم جانبی هست؟

foro

Registered User
لایک‌ها
14
ببخشید میشه یه توضیح درباره ماندگاری باطری گوشی THL T5s بفرماید
و خودتون باهاش کار کردین به درد میخوره

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
یک عدد گلکسی اس 3 سفید خریداری شد
البته دیگه موجودیشون تمام شد اگر نه باز هم میخواستم
منتظر ارسال ایشون هستم

rezabogeyman

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز این htc vigor که فرمودید کدوم مدله دقیقا؟!من هر چی گشتم همچین مدلی نداره اچ تی سی!!

mehdi godofwar

Registered User
لایک‌ها
38
سازنده چینی xiaomi تلفنهای هوشمند اعلام کرده است که هوشمند Redmi Note آن تنها در ۳۴ دقیقه ۱۰۰۰۰۰ هزار نسخه و در ماه مارچ پیش فروش شده است. این کمپانی از تکنیکی بنام Hunger Marketing (ایجاد گرسنگی در بازاریابی)استفاده می‌کند. این کمپانی دو نسخه متفاوت از ردمی نوت دارد که یکی از آنها با قیمت ۱۶۱ دلار و مجهز به پردازنده ۸ هسته‌ای MT6592 با فرکانس ۱٫۷ گیگاهرتز برای هر هسته، ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی ساخته شده است. این نسخه نه تنها پیش فروش صد هزار تایی تنها در ۳۴ دقیقه داشته، بلکه نمره بنچمارک انتوتوی آن هم ۲۸۰۰۰ بوده که نمره جالب توجهی است. نسخه دیگر این هوشمند ۱۳۰ دلار بوده و مجهز به پردازنده ۸ هسته‌ای MT6592 با فرکانس ۱٫۴ گیگاهرتز برای هر هسته، ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی است. در مورد دوربين هاشون هم بايد گفت كه هر2مدل قابليت فيلم برداري full hd 1080 را دارد.
با توجه بدين مطلب من به دوستاني كه خواهان خريد هوشمند چيني هستند توصيه ميكنم تا صبر كنند و با اين قيمت عاليه اين گوشي xiaomi redmi note اين مدل رو خريداري كنند
شايان ذكر است كه با اين قيمت اين گوشي مغرون به صرفه تر از انفوكوس 320 است كه اگر بياد با قيمتي معادل حدودا 550الي600 براي مدل بالاي اين گوشي و براي مدل بايين اين گوشي قيمتي حدودا 400الي500 هزار تومان براي فروش در اختياره امير جان قرار خواهد گرفت
من كه براي رسيدنش لحظه شماري ميكنم شمارو نميدونم اين در حاليست كه انفوكوس قيمتش با هزار نازو كرشمه 750 هزار تومانه

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
سازنده چینی xiaomi تلفنهای هوشمند اعلام کرده است که هوشمند Redmi Note آن تنها در ۳۴ دقیقه ۱۰۰۰۰۰ هزار نسخه و در ماه مارچ پیش فروش شده است. این کمپانی از تکنیکی بنام Hunger Marketing (ایجاد گرسنگی در بازاریابی)استفاده می‌کند. این کمپانی دو نسخه متفاوت از ردمی نوت دارد که یکی از آنها با قیمت ۱۶۱ دلار و مجهز به پردازنده ۸ هسته‌ای MT6592 با فرکانس ۱٫۷ گیگاهرتز برای هر هسته، ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی ساخته شده است. این نسخه نه تنها پیش فروش صد هزار تایی تنها در ۳۴ دقیقه داشته، بلکه نمره بنچمارک انتوتوی آن هم ۲۸۰۰۰ بوده که نمره جالب توجهی است. نسخه دیگر این هوشمند ۱۳۰ دلار بوده و مجهز به پردازنده ۸ هسته‌ای MT6592 با فرکانس ۱٫۴ گیگاهرتز برای هر هسته، ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی است. در مورد دوربين هاشون هم بايد گفت كه هر2مدل قابليت فيلم برداري full hd 1080 را دارد.
با توجه بدين مطلب من به دوستاني كه خواهان خريد هوشمند چيني هستند توصيه ميكنم تا صبر كنند و با اين قيمت عاليه اين گوشي xiaomi redmi note اين مدل رو خريداري كنند
شايان ذكر است كه با اين قيمت اين گوشي مغرون به صرفه تر از انفوكوس 320 است كه اگر بياد با قيمتي معادل حدودا 550الي600 براي مدل بالاي اين گوشي و براي مدل بايين اين گوشي قيمتي حدودا 400الي500 هزار تومان براي فروش در اختياره امير جان قرار خواهد گرفت
من كه براي رسيدنش لحظه شماري ميكنم شمارو نميدونم اين در حاليست كه انفوكوس قيمتش با هزار نازو كرشمه 750 هزار تومانه
قیمتش مطمئنا 800 به بالاست
گوشی honor 3c هم 130 دلار و 3x هم 160 دلار بود ولی الان قیمتشون رو نگاه کنید.
تو ایران بیاد قیمتش حسابی میره بالا.

فرستاده شده از HUAWEI U8950-1ِ من با Tapatalk

100darsad

Registered User
لایک‌ها
5
سلام بهترین تبلت که قابلیت مکالمه داشته باشه زیر 500 چی دارید ؟

xxgg

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
اقا میشه با این سه گوشی موبایل عکس و فیلم بگیرید بذارید ببینیم چطوری کیفیتشون(من یکی از این سه تا رو میخوام)
Infocus M310
Hasee e50
pantech A850
خودتون هم میشه بگید کیفیت کدومشون بهتر هست(البته کیفیت کلی نه فقط دوربین)

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
اقا پیام خصوصی جواب نمیدی ؟

khalilonline

Registered User
لایک‌ها
40
سلام

لنوو a607t دارید؟؟
قیمت؟

khalilonline

Registered User
لایک‌ها
40
عزیز منظورم a670 هست

دارین؟؟چنده؟؟

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
اس 3 ای که خریداری شده بود دیروز رسید دستم همون لجظه متوجه مشکلش شدم و بهشون اطلاع دادم و قرار شد رامش را عوض کنم اگر درست شد که هیچ اگر نه هم برگردونم
که با تعویض رام باز هم مشکل پا بر جا بود و گوشی را همین دیروز براشون برگشت زدم
منتظرم پولما اقای احسانی عزیز برگشت بزنن

Last edited:

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز باطری لنووa850 مدل هشت هسته ای را دارید؟ ایا باطریش به مدل چهار هسته ایش میخوره یا سایزش فرق داره؟ قیمتش؟

sent from Lenovo A850

ARMIN-F4

Registered User
لایک‌ها
225
سلام بر داشممم امیرر، مرد خوش اخلاق پی تی، با اجزه امیرجان بچه ها من یه لنوو اس ۸۲۰ دارم رنگ سفید، میخوام بفروشم یا تعویض با گوشی بالاتر ... خواستین پیام بدین

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
از دوستان کسی آدرس فروشگاه جدید آقای احسانی رو داره؟

m_karbalai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی سونی ایون و وی موجوده؟

بالا