برگزیده های پرشین تولز

انتخاب عنوان بهترین فیلم سال پرشین تولز - دور نهایی

کدام یک!!؟

• Total voters
    64
وضعیت
موضوع بسته شده است.

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
البته ITI هم بی راه نمیگه. مثل این میمونه که ITI بره همه مشتری هایی که بهش سفارش دانلود دادن رو جمع بکنه بگه به فلان گزینه رای بدین. یا مثلا منی که از سال 2000 دسترسی به نت داشتم همه دوستان و آشنایان یاهو و فروم های داخلی و خارجی رو جمع کنم و بگم به فلان گزینه رای بدین و یک گزینه رو 4 رقمی بکنم. دلم می سوزه که از کجا به کجا داریم می رسیم ...
در مجموع این مورد شاید به چشم نیاد ولی کار قشنگی نیست این حرکات. هرچند نشان لیاقت در دوری که این بحث ها و تبلیغ و درخواست توی گروه نبود " با 17 رای اول شد " و الان هم دقیقا " 17 رای " داره. برای اون کسانی که می گفتن تقلب شده. اما فکر می کنم همین راش طلایی رو از اول میذاشتین تا به کسی بر نخوره!
حرف حساب انصافا جواب نداره...
41.gif

//

فکر کنم درخواست کردم بحث ادامه پیدا نکنه؟!

خیال تون از نظر نظرسنجی راحت. فقط رای کاربر های فعال سینما یا نهایت کاربر هاییکه چند وقتی هست تو سینما و خصوصا تو تاپیک 2009 فعال بودن ولی هنوز کاربر فعال نشدن حساب میشه
:D:D:D
ما که یه پای ثابت بحث بودیم:D .:دی ...بنظر من اگه واقعا میخواین عدالت رعایت بشه رای کسانی که در جاهای دیگه تبلیغ کردن رو باطل کنید.

مثل: (اسم نمیبرم خودتون میدونید) :D :دی

//

بهرحال رای من:

نشان لیاقت پی تی

//

پ.ن: انصافا بدجوری دارن حق کشی میکنن.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
رای کاربر فعال بخش سینما خریداریم !
gfgr9mo9f01xm6mieogu.gif

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
خب بچه ها من یک طرحی هم آماده کرده بودم برای رای خودمون که اگه رای اورد اون رو اهدا کنیم.
اما الان پشیمون شدم و فکر کنم دیگه اینجا نیام بهتره.

جو رو غیر دوستانه کردید.
من از طرف خودم از همه عذرخواهی میکنم.
به قول استاد بررسی اقتصادی خدا بیامرزمون :دی
و من الله توفیق.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
یکی اونور میاد به اون تیکه میندازه ! بعد یکی میاد اسمایل :rolleyes: میذاره براش که آره منم با توام ! بعد یکی میاد کل یوم همه رو میشوره میذاره کنار !
من واقعا متاسفم برای این جوی بدی که در این بخش وجود داره ! نمیدونم استارتش از کجا زده شده ! ولی واقعا زشت هست.
من از همه شماها کم سن و سال تر هستم. ولی واقعا براتون متاسفم !
eh-smiley.gif

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
نیازی به این شکلک ها نیست.

تاریخ عضویت من سال 2008 رو نشون میده و از همون اوایلی که همه رو شناختم دوستی ای وجود نداشت ! اگر شوخی هم بین کاربران صورت میگرفت از روی دوستی نبود. چون همون موقع همه دنبال این بودید سایه همدیگه رو با تیر بزنید !

پیشنهاد میکنم دفعه بعد از شکلک های مناسبتری استفاده کنی !

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
پیشنهاد میکنم دفعه بعد از شکلک های مناسبتری استفاده کنی !
I did my besthttp://************/files/rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

فکر میکنم یه مدت دیگه، حالا شاید یه دو ماه، شاید دو سال، خودت چشمت بیوفته به این ادبیاتی که نمونه‎ش رو توی پست قبل اوردم، احساس زیاد جالبی بهت دست نده.. دقیقا این احساس رو تجربه کردم که دارم بهت میگم.
همیشه بهت گفتم دقیقا اندازه‎ی داداش کوچیکم دوستت دارم ولی متاسفم که تو متاسف‎ی، اونم برای من
بهرحال.. یه سری چیزا رو نمیشه عوض کرد! یکیشون هم این بخش (شاید بهتر باشه بگم این فروم) که متاسفانه از دست رفت
اگه احیانا بحث‎ی / فحش‎ی / کشیده‎ای چیزی بود، خوشحال میشم توی PM ادامه داشته باشه...

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
I did my besthttp://************/files/rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

فکر میکنم یه مدت دیگه، حالا شاید یه دو ماه، شاید دو سال، خودت چشمت بیوفته به این ادبیاتی که نمونه‎ش رو توی پست قبل اوردم، احساس زیاد جالبی بهت دست نده.. دقیقا این احساس رو تجربه کردم که دارم بهت میگم.
همیشه بهت گفتم دقیقا اندازه‎ی داداش کوچیکم دوستت دارم ولی متاسفم که تو متاسف‎ی، اونم برای من
بهرحال.. یه سری چیزا رو نمیشه عوض کرد! یکیشون هم این بخش (شاید بهتر باشه بگم این فروم) که متاسفانه از دست رفت
اگه احیانا بحث‎ی / فحش‎ی / کشیده‎ای چیزی بود، خوشحال میشم توی PM ادامه داشته باشه...

بحثی نیست !

اون ادبیاتی که شما مثالش رو زدی بعید میدونم مشکلی داشته باشه، که بعدا درباره استفاده ازشون پشیمون بشم.

این حرفی بود که خیلی وقت پیش میخواستم بزنم ! که حالا بالاخره الان زدم !

کلا این روابط از طرف هیچکس، هیچوقت نخواست که درست بشه ! اگر x خواست y نخواست و بالعکس ! همین هم هست که باعث تاسفه !

بهرحال این احتمالا پست آخرم تو این تاپیک بود !

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
خب گوش شیطون کر مثل اینکه تموم شد بحث ها! با اینکه خیلی لطف کردید و درخواست منو برای ادامه ندادن بحث کاملا رعایت کردید!! (
30upn9j.gif
)

فکر کنم دیگه برای خیلی ها کلا این داستان عنوان یه چیز بی ارزش شد بعد از این بحث ها. ولی باید طبق قراری که از اول گذاشتیم عمل کنیم و یک عنوان رو انتخاب کنیم!

این بحث هایی که پیش اومد به خاطر یه سری رای های میشه گفت متفرقه در هر کدوم از گزینه ها بود، و بحث valid و قابل قبولی هم هست. برای همین فقط رای کاربر های سینما شمرده میشه، یعنی کساییکه یا کاربر فعال و دائمی هستن یا در تاپیک 2009، یک سری معرفی داشتن.

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاریخ عضویت من سال 2008 رو نشون میده و از همون اوایلی که همه رو شناختم دوستی ای وجود نداشت ! اگر شوخی هم بین کاربران صورت میگرفت از روی دوستی نبود. چون همون موقع همه دنبال این بودید سایه همدیگه رو با تیر بزنید !

این پست دقیقا حرف دل ما هم هست خدایی
من اون اول که اومدم گفتم چه فروم خوبیه ولی بعدا فهمیدم که هیچ چیز بجز باند بازی و ......... توی این فروم وجود نداره الانم که دیگه کمتر پست میدم علتش همین مسئله است
وقتی پست میدی و یه مدیر باشعور (با مدیران بخش سینما اشتباه نشه) :rolleyes: پ.خ میده و چرند تحویلت میده همون پست ندی بهتره
منم یه رای داشتم دادم به راش طلایی ولی این رسمش نیست که هر وقت چیزی مطابق میلتون پیش نرفت بیایید اینجوری بچه بازی دربیارید
من با حسام و این پستش کاملا موافقم

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پست منو چرا پاک کردید؟
این همه پست داده شده فقط پست منو پاک میکنید :rolleyes: واقعا که دیگه شورشو دراوردید

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
فکر خوبیه، پستت رو برات برگردوندم. شاید اون مدیر با شعوری که چرند تحویلت میده بدش نیاد ببینه این پست رو. (;

دو بار درخواست کردم ادامه ندید بحث ها رو ولی ادامه دادید. درخواست سومی در کار نیست. از این به بعد اگه پستی به قصد نیش و کنایه زده شه یا توهین آمیز باشه یا به هر نحوی باشه بشه دوباره بحثی در بگیره پاک میشه. مشکل هاتون رو در پیام خصوصی حل کنید.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب آدم جدآ نمیدونه چی بگه؟!

من اصلآ ندیدم کدوم گزینه چندتا رای داره! نمیدونستم که کی ، چی رو پیشنهاد کرده! کی ، چی رو تبلیغ کرده!

کلآ رای گیری های اینچنینی علاوه بر جنبه تفریح و خارج از موضوع (موضوعات سینمایی) تمرین دموکراسی و تحمل همدیگر هم هست که خدا رو شکر ناف ما جماعت (ایرانی) رو با ناسازگاری بریدن.

با احترام و پوزش از رای همه دوستان ، نظرسنجی و تاپیک رو میبندم! از درفشانی و تیکه اندازی های شما در هر قستمی از بخش با حذف پست ، دریافت کارت و بن شدن احتمالی تشکر و قدردانی میکنم (هر کسی در هر جایگاهی که باشه شامل این لطف ما میشه)

فقط رای کسانیکه در تاپیک فیلمهای 2009 پست دادن شمرده میشه. نتیجه را همینجا مینویسم.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
باز هم شرمنده دوستانی که رای دادن! امیدوارم بار بعدی که رای گیری داشتیم فضایی عاری از سوتفاهم داشته باشیم هر کسی به هر عنوانی که میپسنده رای بده! (کاربران درجه یک و دو نداشته باشیم :دی )

خیلی معیار درستی اما در حال حاضر بهترین راه حل بود

راش طلایی ---> 6 رای

نگاتیو طلایی --> 5 رای

نشان لیاقت پرشین تولز --> 4 رای

این بحث مختومه هست! عنوانی که انتخاب شده راش طلایی هست حالا ببینیم از این به بعد دوستان میتونند مشارکت همه جانبه داشته باشند بدون حرف و حدیث یا نه؟

آرزوی موفقیت برای یکان یکان دوستان و آشنایان و کاربران و مدیران و .....

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا