منتخب بازارچه

ertebatrasa

Registered User
تاریخ عضویت
20 سپتامبر 2017
نوشته‌ها
168
لایک‌ها
1
سن
31
کاربردهای مختلف و صنایع مختلف نیازمند انواع مختلف لوازم جانبی بیسیم می باشند. کاربران رادیو دو طرفه هرگز نباید اهمیت لوازم جانبی مناسب را برای رادیوهای مناسب برای مشاغل خاص را کم اهمیت بدانند. آخرین چیزی که یک نگهبان امنیتی نیاز دارد این است که به صحنه حادثه برسد و رادیو خود را از دست بدهد زیرا کمربند یا کلیپ شانه اش شکسته شده باشد یا اینکه متوجه شود که او نمی تواند بشنود زیرا میکروفون از راه دور خود کار نمی کند. قطعا مهم است که توجه کنید لوازم جانبی بیسیم مناسب با کارتان و اینکه چگونه می تواند به کاربران کمک کند که کار خود را راحت تر انجام دهند.

یکی از مزایای استفاده از بیسیم هایترا این است که این شرکت طیف گسترده ای از لوازم جانبی بیسیم شامل تجهیزات صوتی خود، گیره کمری، بست، باتری، شارژرها، آنتن ها، کیت های اتومبیل، کیف حمل و … را ارائه می دهد.

هایترا طیف گسترده ای از میکروفن های راه دور و سیمی را ارائه می دهد، اما هر مدل با هر رادیو بیسیم کار نمی کند، بنابراین شما باید بررسی کنید.

Hytera یک طیف وسیعی از آنتن های VHF و UHF مناسب برای محدوده رادیویی DMR و انواع مختلف باتری های لیتیوم یون (به عنوان مثال 1100mAh، 1400mAh و 1800mAh) را فراهم می کند. هایترا همچنین انواع مختلفی از گزینه های شارژر مانند شارژر دوگانه، شارژر سریع شارژر، شارژر دستگاه رادیویی، شارژر بی سیم، آداپتورهای خودرو و دیگر آداپتورهای قدرت و شارژر برای رادیوهای سری X1.

انواع مختلف لوازم جانبی بیسیم های Atex هایترا نیز ارائه شده است.
 

_hosein

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 آپریل 2017
نوشته‌ها
40
لایک‌ها
4
محل سکونت
تهران
برای اطلاعات بیشتر به کجا باید مراجعه کنیم؟
 
بالا