برگزیده های پرشین تولز

انتخاب مدیر برای بخش سیستم عامل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مدیر برای هر بخشی مهمه مخصوصا این بخش که تخصصی هم هست
اون شخص پیدا شه دبگه کار ختی نیس بقیش
من خیلی دوس داشتم کرگدن مدیر میشد چون خیلی برای جواب دادن به شوالات احساس مسوولیت میکرد
ولی نمیدونم چی شد یه دفعه پستاشو پیاک کرد و رفت :(
احسان جان با سابقه قبلی که از شما سراغ دارم اصلا نمیتونم باور کنم شما واقعا از روی دلسوزی این تاپیک رو زده باشی !!

پسر شیعه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و n امن شما سگ کی باشی که بخوای کسیو تهدید کنی؟؟! حالا خیلی مونده تا خودتو مخاطب حرفهای من بدونی حالا جای دیگت اگه سوخته جای دیگتو فوت نکن!
به سلامت پسر شیعه! دفعه بعد بدون دعوت مهمونی نرو با اردنگی بندازنت بیرون!

اوه اوه چه زنچیری پاره کردی
میگن وقتی یک سگ هار میشه همه رو مثل خودش میبینیه هی تف از دهنش میزنه بیرون

وای به روزی که سگ صاحبش رو گم کنه

اگه حمایت مدیران ازت نبود تا حالا توی قبرستان پیتی کفنتو میجوییدی

در دنیای مجازی نوع و لحن حرف زدن نشونه شخصیت افراد هست.:rolleyes:

به این می گویند حرف درست و حساب

اولا برو نوشتن یاد بگیر مثله ... که میرن رو منبر حرف میزنی قاطی پاطی میکنی با عامیانه اینجا منبر نیست مه کسی رو به بیشعوری متهم میکنی با 25 تا پستت اصلا شما این بنده خدارو میشناسی .

بعدشم اصلا مدیر شدن تو فروم ها که دیگه شده خز و خیل افتخاری هم نداره به جز درد سر پس چرا باید کسی بدنبالش باشه مگه کسی واقعا عقده داشته باشه مثه این شیعه که مشخصه

طفلکی مثه احمدی نژاد نامه میده خطاب به .... :lol:

واقعا این شعر برازندته

تو که خوب نامه میدی بوی عمامه میدی چرا نمی رقصی؟:lol:

شما دو تا نخاله فعلن هیسسسسسسسسسسسسسسسس!!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان خواهشا" پست جناب پسر شیعه رو ریپلای نکنن .
انگار که ندیدن ...
یه کم هم مهربون تر دعوا کنین با هم :blush:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
شاهد حالت خوبه؟ قاطی کردیاا! پس فکر میکنی چرا این تاپیک رو زدم؟ با دایی جان ناپلئون نسبتی نداری؟!! چقدر بدبینی
-----
همه بخشهای جای خودشون مهمن ولی تخصصها با هم فرق داره پس انتخاب مدیر برای بخش سیستم عامل ضرری به بقیه بخشها نمیزنه و میشه برای همه مدیر پیدا کرد
با rax موافقم اگه قرار باشه مدیر انتخاب بشه باید خودش اینکاره باشه و فقط قدرت تاپیک منتقل کردن به درد رشد اون بخش نمیخوره
-----
اینجا اگه جریانی هست بگین خبر دار شیم من واقعا تنیدونم پشت مدیریت این فروم چه قصه هایی هست که تا انگولکش میکنی همه دردشون میگیره!:blink:
-----
پسر شیعه نوشته های شما فکر نمیکنم برای هیچکد.م از کاربرهای این سایت ارزشی داشته باشه تنها پست هایی که زدین توش کلمات سطح پایین بوده. چرا دوست داری هرجایی که ازش نمیدونی وارد شی؟ برو یه چیزی یاد بگیر به درد بقیه بخوریو انقدر زجر نکشی تا مجبور شی برای جلب توجه از بقیه فحش بخوری خوش باشی!

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاهد حالت خوبه؟ قاطی کردیاا! پس فکر میکنی چرا این تاپیک رو زدم؟ با دایی جان ناپلئون نسبتی نداری؟!! چقدر بدبینی
-----
همه بخشهای جای خودشون مهمن ولی تخصصها با هم فرق داره پس انتخاب مدیر برای بخش سیستم عامل ضرری به بقیه بخشها نمیزنه و میشه برای همه مدیر پیدا کرد
با rax موافقم اگه قرار باشه مدیر انتخاب بشه باید خودش اینکاره باشه و فقط قدرت تاپیک منتقل کردن به درد رشد اون بخش نمیخوره
-----
اینجا اگه جریانی هست بگین خبر دار شیم من واقعا تنیدونم پشت مدیریت این فروم چه قصه هایی هست که تا انگولکش میکنی همه دردشون میگیره!:blink:
-----
پسر شیعه نوشته های شما فکر نمیکنم برای هیچکد.م از کاربرهای این سایت ارزشی داشته باشه تنها پست هایی که زدین توش کلمات سطح پایین بوده. چرا دوست داری هرجایی که ازش نمیدونی وارد شی؟ برو یه چیزی یاد بگیر به درد بقیه بخوریو انقدر زجر نکشی تا مجبور شی برای جلب توجه از بقیه فحش بخوری خوش باشی!
دوست عزیز

من این را خدمت شما عرض کنم

ببینید ، مدیریت در فرومی که ادمین های آن برای فروم به اندازه نخود پخته هم ارزش قائل نیستند جز اعصاب خردی چه برای شما در پی خواهد داشت ؟

تنها چیزی که از شما گرفته میشود اتلاف وقت آن هم به میزان زیاد و همچنین زخم زبان و لودگی های عده ای است که به ظاهر از فروم متنفرند و کلاس خودشان را خیلی بالاتر از آن میدانند که اصلا به آن فکر کنند اما به محض اینکه جایی سخن از مدیریت فروم به میان می آید چنان جولان میدهند که ...

یادم است عمو بهروز جایی جمله جالبی گفت :

فردی در قطار نشسته بوده و مدام موز بر میداشته و میزده توی شکر و بعد با ناراحتی از پنجره قطار پرتاب میکرده بیرون!! وقتی هم بهش میگفتند آخه چرا این کار رو میکنی میگفته آقا به خدا قسم من موز با شکر دوست ندارم!!!!

حالا حکایت کار این فروم است. خود گردانندگان آن برایش پشیزی ارزش قائل نیستند ، چرا بقیه بخواهند برای آن ارزش قائل شوند؟؟

اینجا به حد کافی تخصصی نیست ؟؟ فرومهای تخصصی که یافت میشوند! آدم میرود آنجا!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
همچنین زخم زبان و لودگی های عده ای است که به ظاهر از فروم متنفرند و کلاس خودشان را خیلی بالاتر از آن میدانند که اصلا به آن فکر کنند اما به محض اینکه جایی سخن از مدیریت فروم به میان می آید چنان جولان میدهند که ...

شاهد طرف رفیقته.. داره تورو میگه..
302.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
آقای شیرازی من از 1-2 تا از اعضا شنیده بودم شما و آقای بهروز با هم مشگل دارین. این درسته؟ اینجا از ایشون نقل قول کردین برای همین فکر کردم شاید همچین کدورتی اصلا وجود نداره!
----
شاهد جان به تعداد زیاد پست علاقمند هستن. چند بار هم این نکته رو گفتن. به مدیریت هم که علاقه داشتند و به دلیل مشگلاتی انگار مدیر نشدن . ولی برای من مدیریت یه فضای مجازی که نه از نظر مادی نه معنوی منو تامین نمیکنه جذابیتی نداره . مدیر فروم قبلا شدم و هنوز هم هستم ولی واقعا هیچ افتخاری نداره . حالا بتونی پست بقیه رو ویرایش کنی یا پاک کنی یا ip هارو ببینی... اینا به درد دنیا و آخرت من نمیخوره :D
من اول تاپیک هم نظرمو درباره مدیریت گفتم ولی امیر استیو نظرمو قبول نداشتن. ما وظیفه ای بیشتر از بقیه کاربرها در قبال فروم نداریم . وظیفه نداریم سوال دوستان رو پاسخ بدیم . وظیفه نداریم چند ساعت وقت بذاریم و مطلب بنویسیم وظیفه نداریم برنامه آپلود کنیم برای فروم ... همه اینکارهارو برای علاقه مون انجام میدیم.

کسایی که وقت برای فروم گذاشتن و پهنای باندشونو برای آپ کردن برنامه برای بقیه استفاده کردن میفهمن چی میگم ... ولی کسایی که به عنوان مدیر تو فرم برای کلاس اجتماعیش! علاقه دارن شاید متوجه نشن
---
مدیریت چیزی غیر از مسولیت زیاد نداره برای شخص مدیر . مدیرهای اینجا هم تا الان فهمیدن چه کار سختیه
کسی که تو زندگی واقعیش عقده مدیریت نداشته باشه و به اندازه کافی تحویلش بگیرن دیگه برای کلاس گذاشتن مدیر نمیشه... مدیر میشه چون میخواد به بقیه کمک کنه و چرخ فروم بچرخه
---
اینجا مدت زیادیه که توجهی به بخشهای تخصصی نمیشه . بیشتر فعالیت فروم هم تاپیکهای قهوه ای تو گفتگو آزاد شده و قسمت کامپیوتر که کلا تعطیله!
دلیل اینکه این تاپیکو زدم برای اینه که از این فروم چیزهایی یاد گرفتم و دوست ندارم اینطوری بمونه و میخواستم اقلا برای بخشی که توش فعالم یه مدیر که از سیستم عامل اطلاعات خوبی داره انتخاب بشه . اون بخش روزی 10 تا پست هم نداره!
ولی من فرضیه اول بیشتر رو باور کردم :(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آقای شیرازی من از 1-2 تا از اعضا شنیده بودم شما و آقای بهروز با هم مشگل دارین. این درسته؟ اینجا از ایشون نقل قول کردین برای همین فکر کردم شاید همچین کدورتی اصلا وجود نداره!
----

البته کدورت که زياد دارن، برای همين چند روز يکبار يا گاهی روزی چند بار با هم تلفنی درباره مسائل مختلف گپ ميزنن.
فقط گاهی که اين گپ و گفت ها قراره طولانی بشه مياد از خونه ما زنگ ميزنه !!! همين.
:D

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
بخش سيستم عامل به زودي مدير دار خواهد شد!

و اميدوارم كه مجالي ديگر براي ابراز فضل كاربران معلوم الحال پيدا نشه كه همه از شرشون در امان بمونيم!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
یه خبر هم درباره داون بودن سایت بدین

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من اول تاپیک هم نظرمو درباره مدیریت گفتم ولی امیر استیو نظرمو قبول نداشتن. ما وظیفه ای بیشتر از بقیه کاربرها در قبال فروم نداریم . وظیفه نداریم سوال دوستان رو پاسخ بدیم . وظیفه نداریم چند ساعت وقت بذاریم و مطلب بنویسیم وظیفه نداریم برنامه آپلود کنیم برای فروم ... همه اینکارهارو برای علاقه مون انجام میدیم.

من چندین ساله در انواع و اقسام سایت ماهواره ای و موبایل و گیم مدیر بودم.الان سرپرست و جز گروه تخصصی سایت P30Mob هستم و هدفمون چیز دیگریست

البته واقعا این حرفا اصلا ارزش گفتند رو ندارن.فقط اینو عرض کردم که بدونید یه کاربر اماتور نیستم که تازه در این سایت برچسب کاربرفعال بهم خورده باشه.....فعالیت کردنم هم دلیل خاصی در فروم نداره.علاقه شخصی هست

یادم نمی یاد از همون ابتدا عقده مدیریت داشته باشم !! شما در ابتدا ذکر کردید که نمی دونید چرا دوستان عقده مدیریت دارند.این یه مثال General بود که شامل همه می شد !! من در مورد خودم صحبت می کنم و کاری به دیگران ندارم...تخصصم نتورک و مسائل مربوطه به اینترنت هست.از طراحی فروم و سایت تا ....MCSE هم....علاقه به اینترنت دارم.کلا کارم اینترنت هست.برای همین در فروم ها هم زیاد می یام.چون از ابتدا دوست داشتم به همنوع کمک کنم در فروم های زیادی فعالیت داشتم.چه با سمت مدیریت و چه با سمت کاربری.فرقی برام نداشته....

حرف شما از جهتی درست هست که کاربر باشیم.در خیلی از فروم ها که نمی خوام اسم ببرم و چند تا پرژنش هم سراغ دارم به مدیران حقوق می دن که فعالیت کنند.حتی حقوق هم ندن به اندازه کافی مزایایی می دن که براش ارزشش رو داشته باشه تو نت بیاد.بعضی از مدیرانشون هم به نحوی کسب درامد می کنند...وقتی که مدیرشون می کنند وظیفشون اینه که جوابگو باشه ... در اپلود کردن..بالانس انجمن و ...

فکر کنم الان منظور منو بهتر فهمیده باشید....حرف من یه حرف کل و General بود و اصلا هیچ گونه ربطی به این فروم نداشت.این فروم یه فروم Free هست و مدیراش هم به اختیار خودشون مدیر شدن.اگر دو ماه هم به انجمن هاشون سر نزن ادمین سایت بازخواستشون نمی کنه...در صورتی که نتونند انجمن رو بالانس بدن (به هر نحوی) از مدیریت برکنار می شن

در پست اولتون من حرفتون رو یه مثال کلی خوندم و یه مثال کلی هم زدم....

قبول دارم در این سایت ادمین این سایت خیلی خیلی فعال نیست نسبت به ادمین سایت های دیگه...تا همین چند وقت پیش هم مد "نوشته های جدید " که در بالا سایت هست حتی اسمش هم پرژن نشده بود و New Post بودش !! این به این دلیل هست که دیزاینر این سایت که حالا ادمینش هست یا ... اصلا به سایت نمی رسه که این موارد خیلی جزیی هم چک کنه....

بیشتر از این هم نمی تونم در این مورد دخالت کنم...من یه کاربرفعال هستم و ساپورت دهنده سایت نیستم....وظیفه یه مدیر بالانس انجمن هست.هر انجمن مدیرانش نمی تونن انجمن رو تراکم بدن.خود کاربران هستند که باید انجمن رو تراکم بدن

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من تو پستهای دیگه هم گفتم منظور این نبود که مدیرای اینجا عقده ای هستن! شما 180 درجه برعکس برداشت کردین! گفتم اینجا کسایی هستن که عقده مدیر شدن دارن ( نه که الان مدیرن) و برای کلاس میخوان مدیر شن .
من تا جایی که بلد بودم تو سیستم عاملو شبکه اومدمو پست زدم انقد که باعث شد معاد فروم بازی بشم( اعتیاد چت رفت فروم اومد ) ولی نه به خاطر وظیفه . به خاطر اینکه چیزی که بلدم دوست دارم یاد بدم و همین باعث میشه دوستایی پیدا کنم و باعث میشه نگاه حرفه ایهای اون بخش بهم عوض شه و اگه کمکی خواستم بیشتر بهم کمک کنن. نمونشم یکی از دوستای این بخش که خیلیدر زیمنه لینوکس داره کمکم میکنه! و امیدوار بودم اینجا میموند تا همه ازش استفاده میکردیم. آقای کرگدن :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من 1 چیز بگم لال از دنیا نرم. این همه مطالب فنی و علمی و وقت و بحث که این تو این بخش انتقادات انجام میشه تو بخشهای فنی انجام میشد مشگل پی تی 1 روزه حل بود..
1495.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اینجا نوشتن تخصص نمیخواد هرکسی میتونه بنویسه راحت هم هست اطلاعات علمی هم نمیخواد که دردسر شه :D ولی بخشهای فنی کارشون سخته

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من 1 چیز بگم لال از دنیا نرم. این همه مطالب فنی و علمی و وقت و بحث که این تو این بخش انتقادات انجام میشه تو بخشهای فنی انجام میشد مشگل پی تی 1 روزه حل بود..

تایید می شه..مشکلات تخصصی باید در انجمن تخصصی مطرح شوند..مشکلاتی که ربطی به انجمن ها ندارن باید در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح بشه

من تو پستهای دیگه هم گفتم منظور این نبود که مدیرای اینجا عقده ای هستن! شما 180 درجه برعکس برداشت کردین! گفتم اینجا کسایی هستن که عقده مدیر شدن دارن ( نه که الان مدیرن) و برای کلاس میخوان مدیر شن .

Ok...من مغذرت می خوام بابت اینکه خوب متن شما نخوندم...البته یه مورد رو بگم که در این فروم من ندیدم کسی همینطور با تعداد پست بخواد مدیر بشه و همه مدیرها یا واقعا تخصص لازمه رو داشتن و یا علاوه بر تخصص موردتاییده کاربران بخش هم بودن

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
Ok...من مغذرت می خوام بابت اینکه خوب متن شما نخوندم...البته یه مورد رو بگم که در این فروم من ندیدم کسی همینطور با تعداد پست بخواد مدیر بشه و همه مدیرها یا واقعا تخصص لازمه رو داشتن و یا علاوه بر تخصص موردتاییده کاربران بخش هم بودن

اگه همه اینطور بودنبخش سیستم عامل به این روز نمیوفتاد! الان میگی این چقد سیریشه که بحثو ول نمیکنه :D ولی مدیر بخش سیستم عامل آنلاین میشدن و قسمتهای غیر تخصصی پست میزدن ولی تو بخش خودشون که سیستم عامل بود پستی نزدن پس احتمالا تخصص ایشون با شاخه ای که مدیرش بودن یکی نبوده یا ... همون نبوده!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
مگه الان انجمن سیستم عامل مدیر داره؟؟!!!

اگر مدیر داره چرا دنبال مدیریت هستید؟؟؟هرچند که من الان انجمن رو دوباره چک کردم اثری از سمت مدیریت یوزری ندیدم که در انتهای انجمن نوشته شده باشه

ایشون احتمالا دیگه علاقه ای نداشتن فعالیت کنند در اون انجمن...اگر من دیگه علاقه نداشتم باشم در انجمن DVB فعالیت کنم و تو گفتگوی ازاد بحث کنم به این دلیله که اصلا از DVB اطلاعات ندارم؟؟!!

در مورد گذشته صحبت نمی کنیم ما...حال و اینده مد نظرمون هست

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اگه همه اینطور بودنبخش سیستم عامل به این روز نمیوفتاد! الان میگی این چقد سیریشه که بحثو ول نمیکنه :D ولی مدیر بخش سیستم عامل آنلاین میشدن و قسمتهای غیر تخصصی پست میزدن ولی تو بخش خودشون که سیستم عامل بود پستی نزدن پس احتمالا تخصص ایشون با شاخه ای که مدیرش بودن یکی نبوده یا ... همون نبوده!

الان این حرفو میزنی؟ قبلا تو تاپیک داخل بخش گفتی حتما با دانش هستش که مدیرش کردن.. یادت نیست؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
تو تایپ متاسفانه نمیشه رسوند معنیرو . این جمله رو با طعنه بخونین! منظورم این بود که اگه ادمینها ایشون رو مدیر کردن حتما تشخیص دادن دانششو دارن و اگر نه ادمینها نباید مدیر میکردن

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تو تایپ متاسفانه نمیشه رسوند معنیرو . این جمله رو با طعنه بخونین! منظورم این بود که اگه ادمینها ایشون رو مدیر کردن حتما تشخیص دادن دانششو دارن و اگر نه ادمینها نباید مدیر میکردن
تخصیر ادمین ها نبوده. مقصر خودشون بودن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا