برگزیده های پرشین تولز

انتخاب هدفون موبایل

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بسم الله .. سلام ، آقا ما بسیار فایلهای صوتی در طول روز گوش میدیم (باید گوش بدیم)
از کتاب صوتی و فایلهای آموزشی و .... کست باکس و حتی لایو اینستا رو هم دوست دارم گوشی بگذارم جایی و برم حین کارهای دیگه و لایو گوش بدم و خیلی موارد دیگه .
حالا تو خونه اینهاست دوشواری ها ، بعد وارد ماشین میشی باید دوباره گوشی وصل کنی به ضبط و بعد پیاده میشی دوباره در بیاری و هدفون خودت بزنی بهش 😑 😭 پس هدفون بی سیم خیلی کاربرد پیدا میکنه . یا تو محیط اداری یا جایی هستی با اسپیکر گوشی آدم راحت نیست کار کنه ، بازم هدفون بلوتوثی بکار میاد .
مکالمه هم که بماند ، دستت خسته نمیشه ، امکان دزدیدن گوشی کم میشه ، موقع رانندگی راحتی و ....
از این بابت اگه این موارد رو دارید حتما خرید هدفون براتون اولویت پیدا میکنه .
عاشقان آهنگ و موزیک که جای خود دارن اصلا بحثی نمیمونه ....

بعد دو ماه تحقیق من این مدل سامسونگ رو خریدم ، یه ریویو جمع و جور میگذارم اینجا ، برو بریم ....

هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Plus​

اولش میخواستم زیر ۶۰۰ .. ۷۰۰ پول بدم ولی بعد قانع شدم چون استفاده ام زیاده مدل برند بخرم که حداقل هم تعمیرش امکان پذیر تر باشه و هم کیفیت بهتری داشته باشه .

کیفیت تو چی ؟ اصلا معیارهای انتخاب هدفون چیه به نظرتون ؟

1. به نظرم اولین آیتم کیفیت صدایی که میشنوید هست که خب هدفون های تو گوشی معمولا کیفیت بهتری ارایه میدن . کیفیت صدای Samsung Galaxy Buds Plus عالیه و حتی بیس خیلی عالی داره که برای مدل بلوتوثی محشره . (من مدل سیمی کریتیو هم قبلا داشتم و دارم در مقایسه میگم )
  2. کیفیت صدایی که از شما تو مکالمه انتقال پیدا میکنه خیلی مهمه ، اگه خوب منتقل نکنه و صدا باهاش موج دریا و خش خش و اکو باشه کلا این هدفون خیلی مالی نیست بخصوص کسی که مکالمات زیادی داره و تو مکالمات کاری این خیلی زشته که طرف صدای شما رو واضح نشنوه و یه جور بی احترامی محسوب میشه . این مدل با اینکه اون بیل بیلک انتهایی نداره کیفیت صدای انتقالی عالیه و وقتی پرسیدم هیچکس متوجه نمیشه با هدفون دارم صحبت میکنم .
  3. برای من مهم بود که سایز بزرگی نداشته باشه و اون بیل بیلکی که مدل های اپل داره رو نداشته باشه . وزن کم رو هم حتما مد نظر داشته باشید .
  4. باتری فوق العاده : باتریش خوب نیست فوق العاده هست . هر گوشی به تنهایی ده ساعت کار میده و یکی دو باری هم با کیس شارژ میشه که من اصلا کیس استفاده نمیکنم ! صبح یکیش میگذارم تو گوشم میرم بیرون تا شب و تا حالا بعد دو ماه بی شارژ نشدم ، اصلا کیس دنبال خودم نمیبرم چون تا حالا نیاز نشده . چند باری ساعت ده یا یازده شب پیام ۱۵ درصد شارژ داده ، کلا تو این زمینه خیلی تو دار و با حجب و حیاست ☺️👍
  5. دکمه های عملکردی : آقا خیلی مهمه که شما با این هدفون چه چیزهایی رو میتونی کنترل کنی که هی نخوای به گوشی دست بزنی . و اینکه ریویو ها رو بخونی خیلی از تاچ ها بعد یه مدت قاطی میکنه . پس تاچ خیلی مهمه . چیزهایی که Samsung Galaxy Buds Plus در اختیار شما قرار میده : پاس و پلی آهنگ ، کست باکس ویدئو یا کتاب صوتی ـــــــ وصل تماس یا قطع مکالمه ــــــــ رفتن به ترک قبلی یا بعدی آهنگ ــــــــ زیاد و کم کردن صدا که این آخری دیگه محشره . این دکمه ها رو به انتخاب خودتون توی اپلیکشن میتونید تغییر بدید .
  6. یه قابلیتی هم داره که وقتی یکیش یه جایی بگذارید و نتونید پیدا کنید (زیاد ممکنه پیش بیاد) از روی اپلیکشن میتونید بزنید که یه صدای سوت مانند از هدفون درمیاد و میتونید پیداش کنید .
  7. حتما تست کنید ببینید با کدوم مدل هدفون راحت ترید : دور گردنی یا مثل اپل ها یا تو گوشی مثل این مدل . من قبلا تو گوشی داشتم و میدونستم که تو گوشی مناسب من هست .
  8. سه سایز سری داره تا با سایز گوش شما مچ بشه .
  9. افتادن تو کارش نیست ، خیلی خوب جا میگیره ، دو سه باری افتاده که خودم کامل قرار نداده بودم .
  10. زیاد پیش میاد که شما داری چیزی گوش میدی و یه نفر میاد یه صحبتی بکنه یا تو خیابون داری راه میری و اگه صدای اطراف رو نشنوی خطری میشه . این هدفون چون تو گوشی هست و کیپ میشه وقتی دو تاش میگذاری عملا صدای محیط خیلی نمیشنوی . چاره چیه ؟ اومده یه حالتی گذاشته که میتونی فعال کنی و صدای محیط رو میگیره و تو هدفون برات پخش میکنه ، سه تا سطح عملکردی هم داره . اینجوری وقتی هدفونها تو گوشت هست لازم نیست برای صحبت با یه نفر از گوشی دربیاری 👍👍:love: (قابلیت Ambient Sound)
  11. وقتی میگذاری تو گوشت تشخیص میده و اینجوری نیست که از گوشت در آورده باشی و خودش صدا توش پخش بشه برا خودش ....
  12. تو اپلیکشن که برید هم درصد شارژ گوشی ها و هم درصد شارژ کیس رو میزنه .
  13. نمیدونم بقیه هدفون ها هم با یه گوشی کار میدن یا نه ولی من هر روز یکیش میبرم . اگه مجبور باشیم حتما دو تا رو استفاده کنیم بنظرم اصلا جالب نیست .
تو این دو ماه استفاده خیلی راضیم ، با اینکه زیاد ازش کار میکشم هیچ مشکلی نداشتم واقعا تو بازه ۲ تومن کاملا بی رقیبه .
از دیجی خریدم ، گارانتی هم نداشت .

تبریک میگم به خودم که صبح جمعه همت کردم و بالاخره اینو نوشتم 😜 دیگه اگه کسی مثل من بود شرایطش و سخت پسند بود دو ماه وقتش نگذاره ...

.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
چی گوش میکنی؟ اگه بدرد میخوره معرفی کن
من خودم هر چی صوتی باشه، کتاب و... از اینجا گوش میکنم. خیلی خوبه مصرف اینترنت هم پایینه

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
چی گوش میکنی؟ اگه بدرد میخوره معرفی کن
من خودم هر چی صوتی باشه، کتاب و... از اینجا گوش میکنم. خیلی خوبه مصرف اینترنت هم پایینه
ساند کلاد فیلتره اذیت میکنه .

Cast box
که توش فایل صوتی زیاد هست .
کتاب صوتی از اپلیکشن طاقچه و فایلهای آموزشی .

بالا