برگزیده های پرشین تولز

انتخاب CMS مناسب

hamidix

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خسته نباشید
میگن Mambo آخرشه ولی راستش برای من که قالب های سایتمو با photoshop طراحی می کنم زیاد هم جالب نبید ! :wacko:

حالا گفتم با شما ها یه مشورتی بکنم ...
ببینید دوستان سایتهایی که من می سازم اکثراً شبیه هم و اینجوریه : یک سایت سه ستونه با یک هدر و فوتر.
قسمت وسط جدیدترین اخبار میاد (عنوان و خلاصه)
ستون های چپ و راست هم نظر سنجی و لینکدونی و تماس با ما و از این جور چیزا قرار می گیره ...حالا خب خیلی راحته که آدم خودش برا اینجور کارهای پیش پا افتاده برنامه بنویسه ... ولی خب خواستیم مزه برنامه های کد باز و آماده رو هم بچشیم ...

حالا شما چه CMS ی رو پیشنهاد می کنین ؟ می خوام سیستم تمپلیتش خیلی ساده باشه و تمپلیت های با شکل زیاد (اونایی که با فتو شاپ طراحی شدن) رو راحت بشه به خوردش داد ...

دیگه اینکه مثلاً برای قسمت جدید ترین خبرها راحت یه تیکه کد رو تو تمپلیت بزاری و کارت رواج پیدا کنه !

ممنون :cool:

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما در مامبو به راحتی هر تقییری را می توانید دهید
ولی اگر می خواهید دستتون خیلی باز باشه می تونید از سی ام اس های کوچیک تر مثل فارسی نیوز استفاده کنید یا جلا که در دست اتمام هست

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از hamidix :
سلام دوستان
خسته نباشید
میگن Mambo آخرشه ولی راستش برای من که قالب های سایتمو با photoshop طراحی می کنم زیاد هم جالب نبید ! :wacko:

حالا گفتم با شما ها یه مشورتی بکنم ...
ببینید دوستان سایتهایی که من می سازم اکثراً شبیه هم و اینجوریه : یک سایت سه ستونه با یک هدر و فوتر.
قسمت وسط جدیدترین اخبار میاد (عنوان و خلاصه)
ستون های چپ و راست هم نظر سنجی و لینکدونی و تماس با ما و از این جور چیزا قرار می گیره ...حالا خب خیلی راحته که آدم خودش برا اینجور کارهای پیش پا افتاده برنامه بنویسه ... ولی خب خواستیم مزه برنامه های کد باز و آماده رو هم بچشیم ...

حالا شما چه CMS ی رو پیشنهاد می کنین ؟ می خوام سیستم تمپلیتش خیلی ساده باشه و تمپلیت های با شکل زیاد (اونایی که با فتو شاپ طراحی شدن) رو راحت بشه به خوردش داد ...

دیگه اینکه مثلاً برای قسمت جدید ترین خبرها راحت یه تیکه کد رو تو تمپلیت بزاری و کارت رواج پیدا کنه !

ممنون :cool:
یک سری هم به سایت http://www.opensourcecms.com بزن ، تو انتخاب cms مناسب کمکت میکنه.

بالا