برگزیده های پرشین تولز

انتظار برای ps4 pro ؟!اری یا خیر ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
سلام دوستان .یه مدت میخوام کنسول بگیرم ولی این داستان پرو گرفتارمون کرده !
ارزش داره صبر کنم یا همینو بگیرم .
تا 2 میتونم هزینه کنم.
tv از سری 6 های سامسونگه....

kayvannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام من مشهد هستم و دقیقا همین سوال رو داشتم رفتم بخش فنی مشهد کالا که نمایندگی فروش کنسول است توی مشهد و
بهم گفتن اگر خیلی عجله دارین بخرین وگرنه صبر کنین که بیاد چون امکانات بهتری داره و بازی های بیشتری براش هست و درکل خیلی پرو بهتره
این ادرسشون هست
مشاوره کنسول های بازی

• Like
Reactions: prn

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
عقل حکم میکنه صبر کنید pro بخرید با توجه به قیمت بسیار مناسبی که داره...هرچند ممکنه بعد از ورود به ایران قیمت حباب داشته باشه ولی بعد از 1 ماه به قیمت اصلی نزدیک میشه.
pro فقط این نیست که تلویزیون 4k داشته باشید تا تصویرش بهتر از معمولی باشه..تو pro طبق گفته سونی تمام بازی ها 60 فریم و 1080p اجرا میشه و جزئیات گرافیکی تو بعضی بازی ها رو همون TV led هم مشهود خواهد بود..ولی اگر TV 4K با قابلیت HDR داشته باشید که خیلی کیفیت بیشتر خواهد بود.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
عقل حکم میکنه صبر کنید pro بخرید با توجه به قیمت بسیار مناسبی که داره...هرچند ممکنه بعد از ورود به ایران قیمت حباب داشته باشه ولی بعد از 1 ماه به قیمت اصلی نزدیک میشه.
pro فقط این نیست که تلویزیون 4k داشته باشید تا تصویرش بهتر از معمولی باشه..تو pro طبق گفته سونی تمام بازی ها 60 فریم و 1080p اجرا میشه و جزئیات گرافیکی تو بعضی بازی ها رو همون TV led هم مشهود خواهد بود..ولی اگر TV 4K با قابلیت HDR داشته باشید که خیلی کیفیت بیشتر خواهد بود.
گفته های این دوستمون تایید میشه.
/////////
شما که تابستون رو بدون کنسول طی کردید، این چندمدت هم صبر کنید پرو بگیرید که خیلی ارزشش رو دراه...

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
تفاوت قیمت [ غیر حبابی و واقعی } مدل پرو با مدل ساده چقدر هست؟ قیمت واقعی مدل پرو حدودا چقدر هست؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
اگر تا الان نخریدید اصلا و ابدا نخرین که از دو ماه دیگه فت و فراوون میشه تو ممکلت با توجه به اینکه آبان ماه لانچ میشه

Softhearted

Registered User
لایک‌ها
62
بله بهتره صبر کرد پرو خریداری بشه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
اگر تا الان نخریدید اصلا و ابدا نخرین که از دو ماه دیگه فت و فراوون میشه تو ممکلت با توجه به اینکه آبان ماه لانچ میشه

پس تا 2 ماه دیگه ارزش صبر کردن رو داره. من یک ماه صبر کردم اسلیم بیاد ولی تفاوتی نکرد قیمت پلی استیشن عادی!

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
پس تا 2 ماه دیگه ارزش صبر کردن رو داره. من یک ماه صبر کردم اسلیم بیاد ولی تفاوتی نکرد قیمت پلی استیشن عادی!
ببین ، فت پلی استیشن 4 به تاریخ پیوست . فت دیگه تو خط تولید سونی تولید نمیشه
ازین به بعد فقط قراره مدلهای اسلیم و پرو تولید بشن
تا یکی دو ماه دیگه صبر کن ، پرو هم قیمتش بالا بود نتونستی بخری اسلیم بگیر . اسلیم دفع حرارت بهتری داره و صدای کمتری هم تولید میکنه جمع و جور ترم هست و البته خروجی اپتیکال نداره بر خلاف فت ها (برای کسایی که باند جداگانه دارن)
ولی به طور کلی پیشنهاد من اینه که اگر پولت میرسه بزار پرو بیاد پرو بگیر
از وقتی لانچ بشه هر بازی که میاد پچ ارتقای کیفی جداگونه دریافت میکنه رو پرو برای کیفیت پردازشی بالاتر

Softhearted

Registered User
لایک‌ها
62
امروز که دیجی کالا مفت گذاشته با تخفیف 999 تومان
پلی استیشن4 مدل 1216A

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
قدرت گرافیکی دو برابر چیزی نیست که صبر کردن براش بی ارزش باشه!

پردازش خام گرافیک ps4 معمولی: 1/8ترافلاپس
پردازش خام گرافیک p4 پرو : 4.1 ترافلاپس!

یک نکته برای دوستانی که فکر میکنند ps4 pro فقط برای 4k است و روی تلویزیون Full hd چیز خاصی مشاهده نمیشه!

طبق گفته ی سونی بازی ها در رزولوشن 1080p با 60 فریم و دیتایل گرافیکی بالاتر و افکت msaa پردازش میشوند!

برای مثال شما بازی GTA V را بر روی کامپیوتر و دیتایل گرافیکی برابر ps4 معمولی و رزولیشن 1080 اجرا کنید! بعد با همین تنظیمات فقط گزینه ی msaa 8x را فعال کنید تا تفاوت بسیار زیاد کیفیت را متوجه شوید!

Last edited:

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
به نظر من همین معمولی تا دوسال کفایت میکنه بقیش الکیه اگر بازی باشه زیادش در این دوسال برا پی اس معمولیه نه پرو دقت کرده باشین اول برا پی اس میاد بعد اعلام میشه پچ داره برای پرو یا نه در ضمن قابلیت اچ دی ار برای نسخه معمولی هم اومده

Gam3r

Registered User
لایک‌ها
87
قیمت اسلیم الان خیلی خوب شده ...
احتمالا پرو هم بعداز یک ماه قیمتش خوب میشه...پیش بسوی پرو

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
والا اگه صبر کنی پرو بیاد همجوره برد میکنی!
پولت برسه بخری که خب کنسول با گرافیک بهترخریدی!
پولت نرسه اونوقت که به خاطر وجود پرو اسلیم قیمتش میاد پایین میتونی یه اسلیم بگیری!
من که برای خرید پرو روز شماری میکنم!

بالا