برگزیده های پرشین تولز

موجودی کمتر از1.5درصد فروش رایترسونی 70.000DVD قابلیت برنرمکس بدون نیازفیرمور رکورد برنرمکس شکسته شد

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
این رایتر + مکس تک رکورد برنرمکس جهانی را شکستند برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

توجه!!! توجه !!!

قابل توجه دوستان این رایتر از هیچ لحاظی ربطی به لایتون هایی که توی این فروم هستند نداره
تمامی رایتر های دست دوم یا به گونه ای اپتیک نو شده اگر بیشتر از 500 عدد رایت زدند بیایند من جایزه میدم
خود بنده تعداد زیادی الان موجود دارم و بعضیاشم که استفاده کردم بعد از 20 یا 30 رایت از کار افتادند

انتخاب با خودتونه رایتر سونی اصل یا لایتون دست دو

پس لطفا هیچ سوالی از بنده در مورد لایتون های موجود نکنید با تشکر

امروز اومدیم با فروش حرفه ای ترین رایتر . کلیه قطعات این رایتر ژاپنی میباشد دارای چیپ NEC هست
در ارتش آمریکا از این رایتر برای بک آپ گیری اطلاعات به دلیل کیفیت رایت خارق العلاده آن (کمترین Error و Failure ها در رایت) استفاده میشود. این رایتر Duplication Grade و Archival Grade میباشد به این معنا که برای رایت فوق العاده تعداد بالا صنعتی (70.000 حلقه) و آرشیوال گرید هم به منظور کیفیت رایت عالی برای آرشیو کردن دیسک برای مدت طولانی میباشد.
این رایتر دارای قابلیت برنرمکس بدون نیاز به فیرمور و ایپرام هست یعنی شما هر دیسک ناینی که دارید داخل این درایو بزارید بدون نیاز به هیچ گونه فیرمور یا ایپرامی خودش برنرمکس رایت میکنه.
یک کسی هست داخل اروپا این رایتر را میفروشه قیمتو میتونید از این لینک و توضیحات فوق تخصصیشو بخونید
http://www.ebay.com/itm/Sony-Optiar...aS124b-lITeon-Max-Verbatim-XGD3-/121175642941

قیمت : 199.999 تومان

20140821_091039.jpg
20140821_091223.jpg
20140821_091307.jpg
optiarc.png

Last edited:

DDR5

Registered User
لایک‌ها
63
این مدل واقعا حرف نداره
حتما مزاحمت میشم

neginshopgame

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
امروز دو تا دی وی دی رایترا واسم رسید
فقط می تونم بگم فوق العادست . هم روی دابلی تست زدم هم روی کامپیوتر
با دیسک مکس تک در حالیکه با کامپیوتر به راحتی کار می کردم رایت کامل انجام شد و روی دستگاه به راحتی بازی نصب شد
از 15 عدد رایتی که بعداظهر انجام شد یه دونه هم مشکل نداشت .
امیدوارم همچنان به این روند وارد کردن کالاهای با کیفیتتون ادامه بدین

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سلام
روی همه دیسکها به صورت برنروگیم دیسک بدون مشکل رایت میزنه؟وهمه کنسولها بدون مشکل میخونن دیسک را ؟و100%نصب میشه؟ منظورم اینه که هم رایت ومخصوصا ویرفای مشکلی نداره؟یا باید فریمور تعریف کنیم؟

neginshopgame

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
روی همه دیسکها به صورت برنروگیم دیسک بدون مشکل رایت میزنه؟وهمه کنسولها بدون مشکل میخونن دیسک را ؟و100%نصب میشه؟ منظورم اینه که هم رایت ومخصوصا ویرفای مشکلی نداره؟یا باید فریمور تعریف کنیم؟
سلام
نیاز به هیچ تنظیم خاصی نداره
دیسکتون اگر قابلیت برنر داشته باشه همون که توی دستگاه می زاری آماده رایت هستش . من بازی های gtav - watch dogs - call of duty ghost - wolfenstine رو رایت زدم بدون هیچ مشکلی رایت - وریفای - و روی دستگاه به راحتی نصب شد . دیسک مصرفی هم مکس تک بود .

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سلام
نیاز به هیچ تنظیم خاصی نداره
دیسکتون اگر قابلیت برنر داشته باشه همون که توی دستگاه می زاری آماده رایت هستش . من بازی های gtav - watch dogs - call of duty ghost - wolfenstine رو رایت زدم بدون هیچ مشکلی رایت - وریفای - و روی دستگاه به راحتی نصب شد . دیسک مصرفی هم مکس تک بود .
تویdevice managerچی میشناسه رایتر را???

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
تویdevice managerچی میشناسه رایتر را???
به به سلام آقای نارویی عزیز
Optiarc DVD RW AD-5280S ATA Device

بفرستم 20تاشو بیاد برات . خیالت تخت این رایتر معرکست و دوستان و خرید کنندگان از کیفیت رایت شوکه شدند.
نه تنها میتونی برنرمکس بزنی
بلکه دی وی دی 4.8 میتونی با نهایت کیفیت باهاش رایت کنی بدون هیچ خرابی . اون بالا گفتم در صنایع نظامی آمریکا مصرف میشه این رایتر

ali.sniper66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگه dvd writer میخواهید واسه برنرمکس همین بهترین گزینتون هست ... من فعلا 2 تا خریدم ،، جنسش حرف نداره .... با داپلی هم جواب گرفتم ....

Last edited by a moderator:

Constantinee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
شرایط رو واسم ارسال کنید
با تشکر...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

dadasalam

Registered User
لایک‌ها