برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات و مشکلات بازارچه و فروش فیلم و موزیک

siromid2003

Registered User
لایک‌ها
6

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حامد به نظر من این کار جدا کردن و بخش بخش کردن محصولات بازارچه اصلا کار جالبی نیست چون واقعا بازدید از تایپیک ها پایین میاد و کسی داخل قسمت ها رو نمبینه و فقط صفحه اول رو بررسی میکنن مخصوصا محصولات ما که از شانس ما براش بخش نرم افزار هم درست کردین و محصولات من هم درجا خودتون انتقال دادین.

siromid2003

Registered User
لایک‌ها
6
آقا حامد به نظر من این کار جدا کردن و بخش بخش کردن محصولات بازارچه اصلا کار جالبی نیست چون واقعا بازدید از تایپیک ها پایین میاد و کسی داخل قسمت ها رو نمبینه و فقط صفحه اول رو بررسی میکنن مخصوصا محصولات ما که از شانس ما براش بخش نرم افزار هم درست کردین و محصولات من هم درجا خودتون انتقال دادین.

سلام
گفته هاي اين دوست عزيز را تاييد ميكنم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
فکر نمی کنم کسی از این کار جدا کردن و تجزیه بازارچه راضی باشه .

کاش قبلش حامد یه شوری با بقیه میزاشت . چون چندان به نفع کسی باشه .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
فکر نمی کنم کسی از این کار جدا کردن و تجزیه بازارچه راضی باشه .

کاش قبلش حامد یه شوری با بقیه میزاشت . چون چندان به نفع کسی باشه .
البته کار ادمینه فک کنم .........

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نه اتفاقا خیلی خوب شده ,
خیلی پیش اومده که من دنبال یه چیز خاص باشم , مجبور شدم کل بازارچه رو زیرو رو کنم , الان دیگه دقیقا میدونم کجا برم !
و برا شما هم خوب شده , دیگه فقط کسایی داخل تاپیک میشن که علاقه مند باشن به موردی که شما تاپیک باز کردی (Targeted Visitor میگن ) !

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا شما مدیرا هوای همو نداشته باشین کی هواتونو داشته باشه

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ای بابا شما مدیرا هوای همو نداشته باشین کی هواتونو داشته باشه
داداش , خود ما هم , هم فروختیم , هم خریدیم ,
نظر شخصی بود
emoticon149.gif

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی کاش لاقل نظر ما کاربران رو در این باره می پرسیدید از کاربران هم تقاضا دارم نظراتشونو درباره جداسازی بخش های بازارچه بگویند

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
به نظر من که خیلی هم عالی شد من به عنوان یه خریدار واقعا راضیم چون راحت می تونم به بخش مود نظرم برو بدون اینکه علاف بشم و محصول مورد نظرمو خریداری کنم

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان تو رو خدا تو رو خدا برای فیلم و سریال و چیزهایی که هزینهاشون کم میشه حساب سامان بدین من خسته شدم . دیروز باور کنید 30 دقیقه تموم برای ریختن 2000 تومن پول ناقابل تو نوبت بانک واستادم حالا اینکه مدت زیادی در راه هم بودم هیچی سامان بدین بزارید اینترنتی راحت پول رو بریزیم دیگه باور کنید حساب باز کردنش 5 دقیقه هم زمان نمیگیره برای خودشونم هم خوبه در زمان کوتاهی راحت میتونن حسابشون رو اینترنتی چک کنن . من خودم چند روزه میخوام سریال و یه محصول دیگه بگیرم ولی حقیقتا وقت نمیکنم شایدم تنبلیم میاد نمیدونم که برم بانک مثلا 4-5 تومن پول بریزم . در هر صورت جسارت منو ببخشید امیدوارم فروشنده های عزیز به این مسئله توجه کنن .

Last edited:

sinalaserjet

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا یه قانون بذارید که مثلا کاربرای که تعداد پست پائین دارن مثلا 10 تا نتونن بیان توی بازارچه پست بزنن .
در هر حال برای کاربرای تازه وارد باید یه قانونی چیزی گذاشت وگرنه بعضی ها هر روز یه اسم کاربری جدید می سازن و میان ....

پ.ن : شخصا از خوندن بعضی از پست ها خیلی خجالت می کشم

sinalaserjet

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید این سوال رو می پرسم .
اشتراک تا اونجا که یادم هست چندتا مدیر داشت ، حالا چرا بعد از اینکه اشتراک و بازارچه رو ادقام کردید تعداد مدیرها بیشتر نشد .
جمع و تفریقی می بایست مدیرهای اشتراک و بازارچه با هم حاصل این ادقام رو اداره کنند .

بابهترین آرزوهاموفق باشید

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
ببخشید این سوال رو می پرسم .
اشتراک تا اونجا که یادم هست چندتا مدیر داشت ، حالا چرا بعد از اینکه اشتراک و بازارچه رو ادقام کردید تعداد مدیرها بیشتر نشد .
جمع و تفریقی می بایست مدیرهای اشتراک و بازارچه با هم حاصل این ادقام رو اداره کنند .

بابهترین آرزوهاموفق باشید

برای خیلیا دلشون میخاست چیزی به اسم اشتراک وجود نداشته باشه :eek:

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2

avan

Registered User