برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
دیدم این بخش نیمه تعطیل این تاپیک رو نداره ، گفتم این جا هم داشته باشه چون معمولا برا خود من زیاد پیش میاد بخوام انتقاد کنم ( مدیر مربوطه در جریانه :) )

انتقاد اول ، این بخش چرا مرام نامه نداره .

پیشنهاد اول ، از زدن تاپیک هایی که جنبه ی کپی پیست داره خود داری کنید ، آدم هر چرتی که تو اینترنت میبینه رو که نباید بازنشر کنه ، مواردی که خودتون تجربه کردید و یا از صحت اون اطلاع کامل دارید رو انتشار بدید.

با تشکر از همکار :)skull:) مربوطه :thumbsup:

Last edited:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود

یک: ممنون از جناب tooftalangi بابت ایجاد این تاپیک.

دو: در مورد انتقاد شما ؛ فعلا این بخش در ابتدای کارشه ، بنابراین برای مدیریت این بخش فعلا از مرامنامه ی کلی خود سایت استفاده میشه. به امید خدا اگر اینجا رونق بیشتری پیدا کرد ، بنا به شرایط ، قوانین اختصاصی رو هم براش خواهیم گذاشت.

سه:در مورد پیشنهاد شما ؛ هر مطلب کپی / پیستی ای ، الزاما به درد نخور و یا به قول شما چرت نیست! من خیلی از سایت های دیگه رو دیدم که مطالبی رو که توی بخش های مختلف پرشین تولز درج میشه رو حتی بدون عنوان کردن منبع ، بازنشر می کنن. (چند تا از پست های خودم توی بخش ادبیات رو که با انگشتان مبارک تایپ کرده بودم رو این ور و اون ور دیدم :دی) به طور کلی کپی پیست کردن کار خلاف عرف و شرع نیست! به شرط اینکه مطلب گذاشته شده ، خط قرمزها رو رد نکنه. حالا اگر مطلبی که عنوان میشه ، از تجربیات خود کاربرها باشه که نور علی نورخواهد بود !

چهار: در همین جا و از طریق همین تریبون! ازتون می خوام که قضاوت در مورد این که کدوم مطلب چرته و کدوم موضوع به درد بخوره رو بذارید به عهده ی مدیران و همکاران
skull.gif
و اگر مطلبی به مذاقتون خوش نیومد ، واکنش نشون ندید و از کنارش رد بشید. شاید اون مطلب به درد کاربر دیگه ای بخوره.

در هر صورت ممنون که به این بخش توجه دارید .

موفق باشید.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
به امید خدا اگر اینجا رونق بیشتری پیدا کرد ، بنا به شرایط ، قوانین اختصاصی رو هم براش خواهیم گذاشت.

درود
این کار به نظر من درست نیست
مثلا اون بخشی که من توش فعالم :دی , یه بند جدید پیشنهاد دادم اضافه کردن به قوانین ولی هیچ کس محل نمیده بهش , همه عادت کردن به کاری که قبلا انجام میدادن
حواستون باشه اینجا از همون اول درست پیش بره :D
درکل بخش خوبیه , مخصوصا مطالبی که دوستان خودشون مینویسن ...

paymanparsa

کاربر فعال موسیقی و آشپزی
کاربر فعال
لایک‌ها
237
درود
من از لطف آرین عزیز ، مدیر گرامی ممنونم و این باعث افتخارمه ...
امیدوارم بتونم همیشه کاربر مفیدی برای این بخش باشم و درخدمت همه دوستان گرامی هستم ...
شاد و پاینده باشید

خوشگل مو شرابي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به نظره من يك بخش هم درست كنين واسه آموزشه غذاهايه دريايي و گياهي من حتما جزوه پر كارترين كاربره اين بخش خواهم شد:happy:

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
درود

یک: ممنون از جناب tooftalangi بابت ایجاد این تاپیک.

دو: در مورد انتقاد شما ؛ فعلا این بخش در ابتدای کارشه ، بنابراین برای مدیریت این بخش فعلا از مرامنامه ی کلی خود سایت استفاده میشه. به امید خدا اگر اینجا رونق بیشتری پیدا کرد ، بنا به شرایط ، قوانین اختصاصی رو هم براش خواهیم گذاشت.

سه:در مورد پیشنهاد شما ؛ هر مطلب کپی / پیستی ای ، الزاما به درد نخور و یا به قول شما چرت نیست! من خیلی از سایت های دیگه رو دیدم که مطالبی رو که توی بخش های مختلف پرشین تولز درج میشه رو حتی بدون عنوان کردن منبع ، بازنشر می کنن. (چند تا از پست های خودم توی بخش ادبیات رو که با انگشتان مبارک تایپ کرده بودم رو این ور و اون ور دیدم :دی) به طور کلی کپی پیست کردن کار خلاف عرف و شرع نیست! به شرط اینکه مطلب گذاشته شده ، خط قرمزها رو رد نکنه. حالا اگر مطلبی که عنوان میشه ، از تجربیات خود کاربرها باشه که نور علی نورخواهد بود !

چهار: در همین جا و از طریق همین تریبون! ازتون می خوام که قضاوت در مورد این که کدوم مطلب چرته و کدوم موضوع به درد بخوره رو بذارید به عهده ی مدیران و همکاران :skull: و اگر مطلبی به مذاقتون خوش نیومد ، واکنش نشون ندید و از کنارش رد بشید. شاید اون مطلب به درد کاربر دیگه ای بخوره.

در هر صورت ممنون که به این بخش توجه دارید .

موفق باشید.

دمت گرم دوست عزیز
دقیقا همین طور است

marandy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
سلام وقتتون بخیر
میخواستم تشکر کنم

deltadecoration

کاربر تازه وارد
لایک‌ها