برگزیده های پرشین تولز

انتقاد از مدیران انجمن های PT

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
مدیران محترم این تاپیک را مشاهده کنند :
http://forum.persiantools.com/t129209-page5.html

امیدوارم همان طور که مدیران به عملکرد کاربران نظارت دارند
مدیران ارشد هم به عملکرد مدیران سایت نظارت داشته باشند.
من از تمام مدیران زحمتکش PT همینجا تشکر میکنم
ولی خداییش اگر رنگ عنوان شما اینجا عوض شده و به عنوان مدیر حرف شما درجه اهمیت بالاتری داره و 4 تا ابزار اضافه دارید (90 در صد هم بر اساس لیاقت این امتیاز رو دارن) سعی کنید بر اساس عدالت و حق استفاده کنید نه ناحق !

شما حرفای قبلیتون رو کپی پیست میکنید، در مغلطه هم دست بلند بالایی دارید.

هر آدم عاقل و بالغی که مطالب رو بخونه متوجه خواهد شد که آقای نصرتی چه اشتباه بچه گونه ای رو مرتکب شده اند.

تاریخ پست : Today, 12:04 AM نویسنده : KASHANWEB

جواب من :

چون شما هم حرف های خودتون را کپی پیست می کنید منم مجبورم.
قضاوت هم بزارید به عهده خود آمدم های عاقل و بالغ ;)

تاریخ پست : Today, 12:28 AM

من 24 دقیقه بعد از پست ایشون جواب دادم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اكه منظورتون منم :

با هركسي بايد مثل خودش حرف زد !

ممنون

تاریخ پست : Today, 01:04 AM نویسنده : Shemshad

جواب من :

من اینجا به ایشون هیچ توهینی نکردم در حد توهین هم نیست !!!
پست ها موجود همه کاربران و مدیران برن چک کنند.
ولی این حرف شما درباره خودت درسته که همون جور که باهات حرف زدم درست بود خوشم میاد خودت تایید میکنی ;)
اینم نمونه بارز رفیق بازی !!!
کجایی مدیر عزیز ما توهین نکردیم طرف به ما چیزی که لایق خودش بوده گفته حالا این رفیقش اومده میگه ما توهین کردیم تو روز روشن :D
عجب روزگاریست ! خوبه ما جواب توهینم ندادیم. و گفتم جواب نمیدم.

تاریخ پست : ‌Today, 01:07 AM

من 3 دقیقه بعد از پست ایشون جواب دادم

و جمله مدیر با تمام بی انصافی ممکن :

ضمن اینکه کاربر Desperadoss من از شما خواستم که دست از بحث بیهوده بردارید اما شما اهمیتی نمیدید !

چرا انقدر بی عدالتی ؟؟؟؟ شما تاریخ پست های دوستان این مدیر محترم که در ادلیستش هست رو مشاهده کنید و جواب های منو .

من فقط پاسخ پست های دوستان ایشون رو دادم و هیچ بحثی رو شروع نکردم تاریخ و ساعت ارسال پست ها رو اینجا قرار دادم من فقط جواب پست ها رو دادم و هیچ بحثی رو شروع نکردم

دوستان این مدیر عزیز پست میدن و هرچی دوست دارن می توانند بگویند وقتی من جواب پست ها رو بدم میشه بحث بیهوده !!!

مگر من بحث رو شروع کردم ؟ دوستان شما پست زندن بحث کردند و من جواب دادم که به نظر شما بحث بیهوده هست و نباید من جواب بدم و از خودم دفاع کنم .

از مدیران بلند مرتبه PT خواهش میکنم اگر مدیر انتخاب می کنند افراد عادل انتخاب کنند نه افرادی که به خاطر دوستی همه چیز رو بزارند زیر پا و نا حق حرف بزنند.
متاسفم روزی PT جای بزرگای نت ایران بود ولی الان ....

Last edited:

Best Boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم اون بحث را ديدم ! به نظر من بايد فروشنده بايد بياد و تصميم بكيره

اما من اينجا زياد خواننده ام تا نويسنده !

بحث شمارا در تايتيك هم ديدم فكر كنم كار شما يكمي بجه كانه هست !

من هيج طرفداري نميكنم !

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام دوست عزیز!!
اول اینکه یکم خونسرد باشی بهتره..چون من پستات رو توی تایپیک مربوطه خوندم!! دوم اینکه همچین مشکلی قبلا هم پیش اومده بود بین جناب میلاد(ICT) خان و amk که هر دو واسه خرید دامین پول واریز کرده بودند،که من اونجا استارتر تایپیک رو مقصر میدونستم..چون هر دوی این عزیزان دامین رو دوست داشتند و هر دو هم پول رو واریز کردند، اما استارتر تایپیک وقتی با نفر اول وارد معامله میشه،باید سریعا اعلام کنه،که خدایی نکرده بعدا مشکلی پیش نیاد،البته اینم بگم که بنده خدا هم فکر نمیکرد همچین اتفاقی بیفته..فقط یه چیز در اون تایپیک واسه من جالب بود اونم اینکه در آخر هر دو نفر مودبانه با هم صحبت میکردند و جواب همدیگر رو میدادند!!اما اینجا نه...

الانم از جناب shahroodnet کیوان خان میخوام که این قضیه رو روشن کنند چون دوست عزیز Desperadoss هم یکی از زحمات کش های این فاروم هست!

موفق باشید!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز!!
اول اینکه یکم خونسرد باشی بهتره..چون من پستات رو توی تایپیک مربوطه خوندم!! دوم اینکه همچین مشکلی قبلا هم پیش اومده بود بین جناب میلاد(ICT) خان و amk که هر دو واسه خرید دامین پول واریز کرده بودند،که من اونجا استارتر تایپیک رو مقصر میدونستم..چون هر دوی این عزیزان دامین رو دوست داشتند و هر دو هم پول رو واریز کردند، اما استارتر تایپیک وقتی با نفر اول وارد معامله میشه،باید سریعا اعلام کنه،که خدایی نکرده بعدا مشکلی پیش نیاد،البته اینم بگم که بنده خدا هم فکر نمیکرد همچین اتفاقی بیفته..فقط یه چیز در اون تایپیک واسه من جالب بود اونم اینکه در آخر هر دو نفر مودبانه با هم صحبت میکردند و جواب همدیگر رو میدادند!!اما اینجا نه...

الانم از جناب shahroodnet کیوان خان میخوام که این قضیه رو روشن کنند چون دوست عزیز Desperadoss هم یکی از زحمات کش های این فاروم هست!

موفق باشید!

من اینجا اصلاً بحث تاپیک و دامنه نیست و اون بحثش جداست.

بحث بی عدالتی و پا روی حق گذشتن هست به هر قیمتی !

شما پست اول این تاپیکو رو مطالعه کنید و تاریخ ارسال پست ها رو

من فقط جواب پست های دوستان مدیر عزیز رو دادم و هیچ بحثی رو شروع نکردم !!!

بعد با تمام بی انصافی و بی عدالتی مدبر محترم می فرمایند کاربر Desperadoss بحث شروع میکنه و اهمیت نمیده !!!

من کجا بحثی شروع کردم ؟

واقعاً این بی عدالتی ها و ناحق گفتن ها هیچ تاثیری در سرنوشت آدم ها نداره ؟ و هر کس هر جا خواست می تونه ناحق بگه بی حساب باشه طوری نیست ....

من نه آدم خیلی مذهبی هستم خیلی نه آدم بی مذهب نه افراطی نه تفریطی ..

ولی به یک چیز اعتقاد دارم اونم نا حق گفتن و بی عدالتی هست که هیچ وقت بی جواب نیست.

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من اینجا اصلاً بحث تاپیک و دامنه نیست و اون بحثش جداست.

بحث بی عدالتی و پا روی حق گذشتن هست به هر قیمتی !

شما پست اول این تاپیو رو مطالعه کنید و تاریخ ارسال پست ها رو

من فقط جواب پست های دوستان مدیر عزیز رو دادم و هیچ بحثی رو شروع نکردم !!!

بعد با تمام بی انصافی و بی عدالتی مدبر محترم می فرمایند کاربر Desperadoss بحث شروع میکنه و اهمیت نمیده !!!

واقعاً این بی عدالتی ها و ناحق گفتن ها هیچ تاثیری در سرنوشت آدم ها نداره ؟ و هر کس هر جا خواست می تونه ناحق بگه بی حساب باشه طوری نیست ....

من نه آدم مذهبی هستم خیلی نه آدم بی مذهب نه افراطی نه تفریطی ..

ولی به یک چیز اعتقاد دارم اونم نا حق گفتن و بی عدالتی هست که هیچ وقت بی جواب نیست.

میدونم..منم که چیزی نگفتم!!:rolleyes: میگم فقط آروم باش..چون الان احساس میکنم که عصبی هستی!!
منم بحثم دامین نبود..من بحثم احترام گذاشتن به همدیگر هست!!حالا دامین یا مال شما میشه یا شخص دیگر..انقدر ارزش نداره که آدم بخوات..

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما خيلي دوست داريد جنجال و شور كنيد همه جا !!

دوست من شما اين تايتيك زير هرجي خواستي بار ما كردي ! ما جيزي نكفتبم حيتي report نكرديم!
http://forum.persiantools.com/t130242.html
واقعا كه

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5

دوست من شما اين تايتيك زير هرجي خواستي بار ما كردي ! ما جيزي نكفتبم حيتي report نكرديم!
واقعا كه

جار و جنجال نیست وقتی جلوی زور و حرف ناحق واینستی وضعیتمون همینه
بله شما هم همون جا پست هات رو بخون با پست های دوستت
من به شما توهینی نکردم و شما توهین کردی
واقعاً که هم برای شما مناسبه
اصولاً عادت دارید به اسپم کردن و حرفی که ربطی به تاپیک نداره هون جا شما لطفاً Report کن منم حرفات و Report میکنم اینجا Spam نکن.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

واقعا كه

من در مورد این تایپیک که لینک دادی نظری ندارم..اما توی تایپیک کیوان اصلا منظورش شما نبود که پستش رو کوت کردی دوست من! :)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بچه ها بحث رو ادامه ندید، حتما مدیرای ارشد پیگیری میکنند، خدایی ناکرده اینجا دعوا میشه، بد رفاقت ها خراب بشه.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
میدونم..منم که چیزی نگفتم!!:rolleyes: میگم فقط آروم باش..چون الان احساس میکنم که عصبی هستی!!
منم بحثم دامین نبود..من بحثم احترام گذاشتن به همدیگر هست!!حالا دامین یا مال شما میشه یا شخص دیگر..انقدر ارزش نداره که آدم بخوات..

عصبی که نه ! ولی راستش آدم نمیدونه چرا باید انقدر ناحقی بشه
واقعاً انقدر این دامنه برام ارزش نداره ولی واسه دوستانمون مثل اینکه خیلی ارزش داره
به روشی دوست دارن کار رو جلو ببرن مدیر بخش دوستشونه پست اول همین تاپیک رو بخونید
چطور میاد نظر ناحق میدن.
بقیه دوستاشون میان نظر بی ربط میدن خلاصه به هر روشی هست ...

ولی این تاپیک نمی خوام اصلاً بحث اون تاپیک ادامه پیدا کنه و ربطی به این تاپیک نداره.

دوستان در پست اول با توضیحاتی که من دادم این کار مدیر نا حق و بی عدالتی نیست ؟

این حرفشون بی عدالتی و بی منطق نیست ؟ حرف زور نیست ؟

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
بچه ها بحث رو ادامه ندید، حتما مدیرای ارشد پیگیری میکنند، خدایی ناکرده اینجا دعوا میشه، بد رفاقت ها خراب بشه.

امیدوارم همان طور که مدیران به عملکرد کاربران نظارت دارند
مدیران ارشد هم به عملکرد مدیران سایت نظارت داشته باشند.
من از تمام مدیران زحمتکش PT همینجا تشکر میکنم
ولی خداییش اگر رنگ عنوان شما اینجا عوض شده و به عنوان مدیر حرف شما درجه اهمیت بالاتری داره و 4 تا ابزار اضافه دارید (90 در صد هم بر اساس لیاقت این امتیاز رو دارن) سعی کنید بر اساس عدالت و حق استفاده کنید نه ناحق !
و وقتی دوستان شما بحث رو شروع می کنند و کسی جواب میده به اون ها به اون بدبختی که دوست شما نیست نگید شما بحث رو شروع میکنی و اگر جواب بدی داری بحث بیهوده میکنید

بهتره :

به دوستان خودتان بفرمایید بحث شروع نکنند که اون آدم مجبور نباشه جواب بده از خودش دفاع کنه بعد شما بهش بگید بحث شروع میکنی و اهمیت نمیدید.

شرح کامل هم در پست اول دادم.

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
من در مورد این تایپیک که لینک دادی نظری ندارم..اما توی تایپیک کیوان اصلا منظورش شما نبود که پستش رو کوت کردی دوست من! :)

در اون تاپیک اول هم بنده با ایشون صحبتی نداشتم دوستشون بی احترامی کردن منم مثل خودش صحبت کردم بعد ایشون حرف های منو نقل قول میکنه فقط :blink:
تاپیک هست همه می توانند مطالعه کنند

فقط خواهشاً این تاپیک درباره پست اول همین تاپیک بحث بشه لطفاً بحث تاپیک های مربوط در همان تاپیک ها دنبال بشه.

ومن واقعاً نا امیدم از دست این مدیر با این رفتار ناحقش :(

یعنی چون رنگ کاربری بنفشه و 4 تا ابزار اضافه هست میشه نا حق گفت میشه حرف زور زد ؟
میشه بین کاربرا با رفیقا به این راحتی فرق گذاشت و روی حق مردم پا گذشت و حرف نا حق زد ؟

الان اصل حرف من اینه :

من جواب KASHANWEB رو 24 دقیقه بعد از پست ایشون جواب دادم
بعد از تذکر مدیر آقای Shemshad پست داده و بنده رو متهم کردن به بی احترامی در صورتی که کاملا برعکس هستو من 3 دقیقه بعد جواب این آدم رو دادم

حالا :

من کجا بحث شروع کردم ؟ من کجا بحث بیهوده کردم ؟

یعنی جناب Shemshad دوست شما چی کار کرده ؟ ایشون بعد از تذکر مدیریت این پست رو دادن و منو به بی احترامی متهم کردن بحث مفید و با منفعت کردن ؟

بعد که من جواب این آدم رو میدم از خودم دفاع کنم میشه بحث بیهوده ؟ میشه اهمیت ندادن به تذکر شما ؟

واقعاً ناحق گفتن تا چه حد !!!

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
جار و جنجال نیست وقتی جلوی زور و حرف ناحق واینستی وضعیتمون همینه
بله شما هم همون جا پست هات رو بخون با پست های دوستت
من به شما توهینی نکردم و شما توهین کردی
واقعاً که هم برای شما مناسبه
اصولاً عادت دارید به اسپم کردن و حرفی که ربطی به تاپیک نداره هون جا شما لطفاً Report کن منم حرفات و Report میکنم اینجا Spam نکن.

عجب رويي داري به خدا!!

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2260081&postcount=24
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2260134&postcount=28
به جز من و امين كسي ديگه هم نظر داده بود؟!

حوصله بحث با این آدم ها نیست جداً ولی وقتی 4 تا بچه جوگیر حرف زیاد میزنن آدم چی بگه ...

شما فكر كن من اسپم ميكنم !

بيخيال :)

حميد جان شما در جريان نيستي ! تايپيكي كه لينك دادم را بخون و بعد اوني كه تازه زده شده ميفهمي كه در پي پست من كه گفتم رعايت ادب كنيد اين پست را برام زدن !

فقط خواهشاً این تاپیک درباره پست اول همین تاپیک بحث بشه لطفاً بحث تاپیک های مربوط در همان تاپیک ها دنبال بشه.

شما كه كارت درسته بذار همه تايپيكايي كه بهم ربط دارن و به شما ربط دارن بررسي شه !

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
حميد جان شما در جريان نيستي ! تايپيكي كه لينك دادم را بخون و بعد اوني كه تازه زده شده ميفهمي كه در پي پست من كه گفتم رعايت ادب كنيد اين پست را برام زدن !

خب من که گفتم،در مورد اون تایپیک نظری ندارم..یعنی قضاوت با دوستان،اما توی اون تایپیک فروش دامین (به نظر من ) منظورش شما نبودی که پستش رو کوت کردی!!

الانم همان طور که حسین خان گفتند ، حیفه ، هم شما اینجا داری کار میکنی هم جناب حامد خان ( اگه اشتباه نگفته باشم ) !! نذارید کینه ای به دل داشته باشید از هم..میدونی که چی میگم..اگر اینطوری بخواید پیش برید همیشه توی تایپیک هایی که میزنید به مشکل بر میخورید..

بنده هم صلاح هر دوی شما رو میخوام!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
جناب Shemshad اینجا اسپم نکن شما مشالله روت از همه بیشتره ادبت هم معلومه.
می خواهی بحث این تاپیک رو خراب کنی من نمیزارم تاپیک بزن راجب اون بحث ها میام اگر وقت کردم جواب میدم.
هیچ کس هم از هیچی اطلاع نداره شما اطلاع دارید.
بحث این تاپیک مربوط به پست اول همین تاپیک هست.
از مدیران خواهش میکنم اسپم کسی زد پاک کنند.

بحث این تاپیک ‌:

الان اصل حرف من اینه :

من جواب KASHANWEB رو 24 دقیقه بعد از پست ایشون جواب دادم
بعد از تذکر مدیر آقای Shemshad پست داده و بنده رو متهم کردن به بی احترامی در صورتی که کاملا برعکس هستو من 3 دقیقه بعد جواب این آدم رو دادم (الان ایشون به تذکر مدیری بی توجهی نکردن !!!!! و بحث مفید و با منفعت کردن )

حالا :

من کجا بحث شروع کردم ؟ من کجا بحث بیهوده کردم ؟

یعنی جناب Shemshad دوست شما چی کار کرده ؟ ایشون بعد از تذکر مدیریت این پست رو دادن و منو به بی احترامی متهم کردن بحث مفید و با منفعت کردن ؟

بعد که من جواب این آدم رو میدم از خودم دفاع کنم میشه بحث بیهوده ؟ میشه اهمیت ندادن به تذکر شما ؟

واقعاً ناحق گفتن تا چه حد !!!

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
خيلي زرنگيد ! نه ؟
پست هاتون را چرا اديت ميكنيد هر 1 دقيقه

ديگه بحث با شمارا ادامه نميدم !

مديران ارشد خودشون بررسي كنند
موفق باشيد

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
خيلي زرنگيد ! نه ؟
پست هاتون را چرا اديت ميكنيد هر 1 دقيقه

ديگه بحث با شمارا ادامه نميدم !

مديران ارشد خودشون بررسي كنند
موفق باشيد

به شما میشه لقب اسپمر قرن داد واقعاً.
مدیران لطفاً این پست هایی که با هدف منحرف کردن تاپیک و اصل موضوع اینا میزنند حذف کنند و خواهشاً به پست اول تاپیک مراجه کنند و جوابی به من کاربر بدن و اچازه ندن این آدم تاپیک رو منحرف کنه.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام

من پیگیری میکنم ببینم چی به چیه..

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
سلام

من پیگیری میکنم ببینم چی به چیه..

من هم می خوام از نحوه ی ضعیف مدیریت انتقاد کنم!!
یکی از دوستان در یکی از پستها از بی عدالتی واضح و آشکار بعضی از مدیران در این فروم ناراضی بود که نه ایشان بلکه یشتر بازدیدکنندگان و عضوهای انجمن که بیشتر شامل قوم های دیگر می باشد از این ناعدالتی آگاه هستند.. مثالآ ataamini در بخش گالری به من و همزبانانم توهین میکنه ولی وقتی من به اون 2 بار جواب میدم در اسرع وقت پستهام توسط یکی از مدیران حذف میشن ولی پست اون حذف نمیشه و دیگری به خاطر این بی احترامی اونو مغز خلاق خطاب میکنه.. آقا حمید شما که میگی من پیگیری می کنم ببینم چی به چیه لطفآ به این موضوع هم رسیدگی کن تا حداقل شما که از معدود مدیرای خوب هستید برای ما یه کار + کرده باشی!!!!!
ببینیم و تعریف کنیم ( اگه بن نشیم )!!!!

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
من هم می خوام از نحوه ی ضعیف مدیریت انتقاد کنم!!
یکی از دوستان در یکی از پستها از بی عدالتی واضح و آشکار بعضی از مدیران در این فروم ناراضی بود که نه ایشان بلکه یشتر بازدیدکنندگان و عضوهای انجمن که بیشتر شامل قوم های دیگر می باشد از این ناعدالتی آگاه هستند.. مثالآ ataamini در بخش گالری به من و همزبانانم توهین میکنه ولی وقتی من به اون 2 بار جواب میدم در اسرع وقت پستهام توسط یکی از مدیران حذف میشن ولی پست اون حذف نمیشه و دیگری به خاطر این بی احترامی اونو مغز خلاق خطاب میکنه.. آقا حمید شما که میگی من پیگیری می کنم ببینم چی به چیه لطفآ به این موضوع هم رسیدگی کن تا حداقل شما که از معدود مدیرای خوب هستید برای ما یه کار + کرده باشی!!!!!
ببینیم و تعریف کنیم ( اگه بن نشیم )!!!!
من پاک کردم
عکس 1920px × 1440px انگشت مبارک وسطی میذاری توقع داری پاک نشه ؟!
پست عطا رو من الان دیدم چی بود ، اون رو هم پاک کردم ، اگه اعتراضی داری اون علامت
report.gif
رو برای همچین وقتا گذاشتن .
پستش رو هم چون شاکی خصوصی داشت پاک کردم وگرنه اگه قرار بود به خاطر شوخی با اقوام پست پاک کنیم که الان نصف پست های تاپیک جک حذف می شد !

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا