برگزیده های پرشین تولز

انتقال اکانت های یک رسلری به یک رسلری دیگر

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستان من دو تا رسلری دارم
چطور میتونم اکانتهامو از رسلری قدیم به رسلری جدیدم منتقل کنم ؟
ممنون
لینوکس / whm

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
استفاده از سرور بک اپ ftp backup یا اگر دسترسی به سرور ویندوز دارید میتوانید بصورت دستی انتقال بدید ( از نرم افزار cute ftp استفاده نماید و فایل ها را در محیط ویندوز دانلود کرده و سپس اپلود نمایید به دلیل سرعت بالا این کار زمان زیادی نخواهد برد یا از مدیر سرور بخواهید فایل های شما رو جابجا کند :)

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
ایشون میخواد کل سایتها رو از یک سرور به سرور دیگر انتقال بده !؟
فکر کنم باید به سرور مبدا بگید یه بک آپ از کل سایتها بدن (بعید هودتون به این امکان دسترسی داشته باشید)و سرور به سرور هم منتقل بشه به سرور جدید
اگر سرور مبدا مثل بعضی سرورها که تومشهد هستند (اسم نمیبرم!!) همکاری نکردند اونوقت یکی یکی فول بک آپ بگیرید و در مقصد بگید ریستور کنند یا اگه خودتون دسترسی دارید ریستور کنید

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
آره منم سراغ دارم که همکاری نیمکنن !
چرا واقعا ؟!

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
3 راه پیشنهاد می کنم
1-یک گزینه توی whm هست که این کارا می کند و باید مدیر سرور اونا فعال کنه براتون(البته خود ما هم این کارا واسه مشتریان نکردیم)
2-یک بک آپ بکیری و روی اون یکی ریستور کنی که اونم بیشتر مواقع مشکل ایجاد می کنه.
3-اگر نمایندگی جدید که خریدین این کارا نمی کنه (چون بعضی شرکت ها کار انتقال را خودشون انجام می دهند به طور رایگان) شما باید اکانت هاتونا یکی یکی به سرور جدید انتقال بدید که کار سختی هست.
در ضمن مدیر سرور می تونه بک آپ کلی به شما بده که به قول دوستان کمتر جایی این کارا می کنه.

Last edited:
بالا