برگزیده های پرشین تولز

انتقال جداول database بین کامپیوتر local و server

winter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

من برای انتقال تعدادی جدول (یا کل جداول database) از کامپیوترم به سرور SQL روی اینترنت یا انتقال از سرور به کامپیوترم از گزینه های import و export استفاده می کنم ولی مشکلم اینه که این روش با اینکه ساختار جداول و داده هاشون رو منتقل می کنه ولی چیزهایی مثل PK بودن و FK بودن ستونها و در نتیجه ارتباط بین جداول رو منتقل نمی کنه و این تنظیمات باید تو سرور مقصد دوباره انجام بشن.

کسی می دونه چی کار میشه کرد که این تنظیمات هم منتقل بشن؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
با SQL Query Analyzer باید که Query script از دیبابیس ات بسازی و اون رو روی سرور با همین برنامه اجرا کنی تا دیتابیست درست منتقل بشه ! این روشی که شما انجام میدی مال انتقال اطلاعات اه ، که چون جدول روی سرور اون طرف وجود نداره اجبارا میاد جدول رو هم اون طرف میسازه !

winter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
با SQL Query Analyzer باید که Query script از دیبابیس ات بسازی و اون رو روی سرور با همین برنامه اجرا کنی تا دیتابیست درست منتقل بشه ! این روشی که شما انجام میدی مال انتقال اطلاعات اه ، که چون جدول روی سرور اون طرف وجود نداره اجبارا میاد جدول رو هم اون طرف میسازه !
اینو هستم، راستش حدس می زدم یه نمه دارم مسیر رو اشتباه می رم!!!

حالا می تونی یه ذره در مورد این Query script که می گی بیشتر توضیح بدی؟ اینکه فقط روی دیتابیس می شه ساخت یا روی تک تک جداول هم می شه این کارو کرد. اصلاً روشی برای ساختنش هست یا باید خودمون با همون دستور های create database و create table و اینا بسازیم؟

مرسی.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دیتا بیست رو با اینترپرزایس بساز بعد با کوری آنالیزر یهش وصل شو اسکریپت ها رو بخون و SAVE کن بعد با همون کوری آنالایزر وصل شو به دیتابیس روی سرور و اجراشون کن !

winter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
دیتا بیست رو با اینترپرزایس بساز بعد با کوری آنالیزر یهش وصل شو اسکریپت ها رو بخون و SAVE کن بعد با همون کوری آنالایزر وصل شو به دیتابیس روی سرور و اجراشون کن !
می دونم حالا می گی این هیچی نوفهمه! ولی اگه من می دونستم چطوری این کارایی که میگی بکنم که سوال نمی کردم!!!

توی query analyser وقتی وصل شدم به دیتابیس این اسکریپت ها رو که می گی از کجا بخونم؟ من اصلا تا حالا نمی دونستم دیتابیس همچین اسکریپت هایی هم داره چه برسه بدونم کجا هستن؟!!

بالا