برگزیده های پرشین تولز

انتقال سایت

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
من در یک سرور ریسلری داشتم با مقلا 20 تا سایت
حالا میخوام سرورم رو عوض کنم و از یک جای دیگه ریسلری گرفتم
برای انتقال سایتهام به نظر شما بهترین راه چیه ؟ً
خودم تصورم این بود که از سایتهام فول بک بگیرم و با استفاده از اکانت اف تی پی این فول بک آپ ها را به سرور مقصد منتقل کنم و اونحا ریستور کنم
مشکل اینه که درستری ریستور فول بک آپ خودم ندارم
شرکت محترمی هم که از ریسلری گرفتم 2 تا سایت رو ریستور کردو بعد گفت دیگه ایم کار رو نمیکنه ....!!!!!
نماینده شرکت اینجا هست و این مطلب رو میبینه!

حالا من برای انتقال باید از homdir - db - emaliha حدا جدا بک آپ بگریم و دانلود کنم و بعد برم در مقصد اکانت بسازم و اینها را ریستور کنم (همراه با آپلود) که با توجه به سرعت اینترنت در کشور ما و سایتهای من که 500-600 مگ هست بک آپشون مشکل هست .

راه حلی اگر میدونید بگید

به نظرم بهتر ریسلری جدید رو بیخیال شم وقتی دلشون نمیخواد نهایت 20 تا فول بک آپ من رو ریستور کنند حاهای دیگه هم حتما پشتم رو خالی میکنند و پستیبانی نمیکنند

کسی هست با شرایط بهتری ریسلری بده ؟ شرایط بهتر یعنی یا همیشه پشتیبانی کنه و هر چند تا قول بک آپ داشتم ریستور کنه یا به خودم دسترسی ریستور فول بک بده
اگر هست اعلام کنید
سرور تون هم آپ تایمش خوب باشه
به 5 گیگ فضا هم اختیاج دارم
مرسی

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
آقایون کمک کنید!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
اگر هر 2 سرور سی پانل هست انتقال 20 اکانت در صورت وارد بودن مدیر هاست 20-30 دقیقه حداکثر زمان میبره هزینه ای پیشنهاد بدید پرداخت کنید تا انتقال بدن اگر رایگان انجام نمی دهند بهتر بود این مورد را قبل از خرید همکاهنگ می کردید

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام راستش قبل از خرید 1 درصد هم احتمال نمیدادم بعد از ریستور کردن 2 تا بگن دیگه ریستور نمیکنیم
سروری که الان هستم میخوام جابجا بشم هر عیبی داشته باشه و یک نفره مدیریت بشه و ... دست کم این کارها را انجام میداد و هیچ وقت هم نگفت زیاده یا کمه و چند تا شده!

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
20 تا سایت که این قدری طول نمی کشه.حالا طول هم بکشه به نظر من بهش می ارزه.به هر حال پارمیس هاست حاضر هست که این کار را برای شما انجام بده.به علت حفظ حریم شخصی لیست کسی که از ما ریسلر داره را هم نمی تونم بگم ولی خود سایت پارمیس هاست روی همین سرور هست.می تونید سرور را چک کنید و در صورت تمایل با ما کار کنید.
http://www.parmishost.com

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
البته اگر پورت 20 ریسلر(ssh) باز باشه کار را 1 شبه می شه انجام داد اگر هم بسته باشه چند روزه کار را انجام می دیم.(تک تک واستون بک آپ می گیریم)

بالا