برگزیده های پرشین تولز

انتقال وجه اینترنتی از بانک صادرات به کلیه بانکهای کشور

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
تو گزينه هاي بانک ملي هم اومده ولي فعلا فعال نيست من يکي دو سالي هست رمز ياب گرفتم البته بيست و دوم بهمن رايگان بود که گرفتم ديگه پول دستگاه ندادم البته سبا بانک ملي

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
جالب این همه روی بنا و نمای بانک کار میکنن بعد نوبت به یک شبکه بین بانکی که میرسه هر روز یک مشکلی وجود داره، اطلاعات حیاتی مردم از روی هوا به شکل بی سیم جابه جا میشه! الانم که این سیستم داره راه میافته زیاد خوشحال نباشین با این همه برنامه های کرک شده که در ایران استفاده میشود و فقر دانش کامپیوتری به نظر من اصلا استفاده از چنین سیستمهایی چندان به صلاح نیست، مگر برای حسابهای کوچولو (کوچولو از نظر صاحب حساب) :cool:

moka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز استفاده کردم.به تجارت ریختم و مشکلی نداشت.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
جالب این همه روی بنا و نمای بانک کار میکنن بعد نوبت به یک شبکه بین بانکی که میرسه هر روز یک مشکلی وجود داره، اطلاعات حیاتی مردم از روی هوا به شکل بی سیم جابه جا میشه! الانم که این سیستم داره راه میافته زیاد خوشحال نباشین با این همه برنامه های کرک شده که در ایران استفاده میشود و فقر دانش کامپیوتری به نظر من اصلا استفاده از چنین سیستمهایی چندان به صلاح نیست، مگر برای حسابهای کوچولو (کوچولو از نظر صاحب حساب) :cool:

مشکلات که هست.
اما علم پایین نیست.
همون بخش برنامه های کرک شده باعث میشه که علم مردم بیشتر بالا بره

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
الکی میگه اولین بانک
ملت خیلی وقته این ساتنا رو داره
ولی عملا واقعا آنلاین نیست
توسط اپراتور در نهایت اینکار انجام میشه

Borat

Registered User
لایک‌ها
31
امروز از صادرات اينترنتم به ملي واريز كردم مشكلي نبود ! يادتون باشه ساتنا را انتخاب كنيد !:D
حواسم نبود يه گزينه اي تو قسمت دستور پرداخت بود فكر كنم كه نزديك بود از طريق اون اقدام كنم كه ماهيانه يا هفتگي يا ... از حسابت برداشت مي كرد و مي ريخت به حسابي كه براش تعريف كني و هر هفته يا هرماه پول اتوماتيك كم مي كرد از حسابت و مي ريخت به حساب طرف ! البته واسه تاجرها خوبه كه ميخوان حقوق كارمنداشون بدهند ! ;)

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
مشکلات که هست.
اما علم پایین نیست.
همون بخش برنامه های کرک شده باعث میشه که علم مردم بیشتر بالا بره

البته یک تفسیر دیگه هم هست.
در کشور هائی که حق کپی رایت محفوظه هیچ کس جرات نداره که برنامه رو بصورت غیر اریجینال استفاده کنه. از طرفی یک راه راحت برای کرک کردن برنامه میذارن که کشور های جهان سوم و یا تحریمی ها بتونن از این نرم افزار ها استفاده کنن و دیگه وقت برای طراحی نرم افزار نذارن و در نتیجه علمشون به اندازه ای پیشرفت نمیکنه که بتونن خودشون تولید علم کنن. این از نکات ظریفی هست که کشور های پیشرفته دقیقا رعایت میکنن.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
البته یک تفسیر دیگه هم هست.
در کشور هائی که حق کپی رایت محفوظه هیچ کس جرات نداره که برنامه رو بصورت غیر اریجینال استفاده کنه. از طرفی یک راه راحت برای کرک کردن برنامه میذارن که کشور های جهان سوم و یا تحریمی ها بتونن از این نرم افزار ها استفاده کنن و دیگه وقت برای طراحی نرم افزار نذارن و در نتیجه علمشون به اندازه ای پیشرفت نمیکنه که بتونن خودشون تولید علم کنن. این از نکات ظریفی هست که کشور های پیشرفته دقیقا رعایت میکنن.

خوب این برای تولید علم بود که الان اگر مجبور بشی یه اسکریپت رو ه اصطلاح ادیتش کنی برای کار خودت مجبوری اون علم را یاد بگیری.
اما این تفسیر بهتره که ماها تو ایران از هر نرم افزاری سر در میاریم و بلدیمش.
حالا بعضیهاشو حرفه ای و بعضی هاشو فقط در حد کارهای روزانه.
اون بانک صادرات را هم من به ملی واریز کردم مشکلی نبود.
کارمزد هم نگرفت.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
خوب این برای تولید علم بود که الان اگر مجبور بشی یه اسکریپت رو ه اصطلاح ادیتش کنی برای کار خودت مجبوری اون علم را یاد بگیری.
اما این تفسیر بهتره که ماها تو ایران از هر نرم افزاری سر در میاریم و بلدیمش.

ولی قبول داری اگر ما نمیتونستیم از ویندوز به راحتی استفاده کنیم تا الان خیلی بهتر از ویندوز رو درست کرده بودیم و در صنعت نرم افزاری دنیا هم تاثیر گذار و هم سهم قابل توجهی از بازار دنیا رو در دستمون داشتیم؟
ادیت کردن اسکریپت ها هم غالبا در حد تغیر زبان از انگلیسی به فارسی انجام میشه. و مهم تر از اون با این دستکاری اسکریپت نه شغلی حاصل میشه و نه در آمد قابل توجهی از بازار دنیا.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
کسی از این سیستم به یه کارت عضو شتاب هم تونسته بریزه؟ کار میکنه یا فقط با شماره حساب کار میکنه!؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
باتری این دستگاها از کجا عوض میشه؟ http://************/files/3ks3ps57z3j2kgqxuycr.gif

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
کسی از این سیستم به یه کارت عضو شتاب هم تونسته بریزه؟ کار میکنه یا فقط با شماره حساب کار میکنه!؟

اقتصاد نوین دارم.

هم کارت به کارت میریزه هم کارت به شماره حساب.

kambiz18

Registered User
لایک‌ها
6
تو گزينه هاي بانک ملي هم اومده ولي فعلا فعال نيست من يکي دو سالي هست رمز ياب گرفتم البته بيست و دوم بهمن رايگان بود که گرفتم ديگه پول دستگاه ندادم البته سبا بانک ملي

نمیدونی چه روزایی رایگانه ؟ :D

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
آنلاین به حساب دوم میریزه یا مثل ساتنا با تاخیر وارد اون حساب میشه؟

شماره حساب رو تا حالا تست نکردم.
ولی کارت به کارت خصوصی ها و ملی رو امتحان کردم خوب بوده.

بالا