برگزیده های پرشین تولز

انتقال وجه اینترنتی بانک ملی بدون نیاز به خرید دستگاه رمزیاب و سیستم سبا

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
هنوز هیچی نشده رفتم یک انتقال بدم نوشته:

سرويس پرداخت اينترنتي از ساعت22:00:00 تا 23:59:59 بعلت انجام عمليات بانکي موقتا خارج از سرويس است.لطفا بعدا سعي بفرماييد (1063)

:دی

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سپاس از اطلاع رسانی شما.
ولی نمیدونم چرا شانس ندارم الان که رفتم تست کنم زده بود:
سرويس پرداخت اينترنتي از ساعت22:00:00 تا 23:59:59 بعلت انجام عمليات بانکي موقتا خارج از سرويس است.لطفا بعدا سعي بفرماييد (1063)

+ صحبت از بانک پاسارگاد شد....

این نرم افزار موبایل همراه این بانک که به تازگی در سایت برای استفاده عموم قرار داده شده از همه نظر عالی و تائید میشه.... البته یه کد فعال سازی اولش نیاز داره که باید تو سایت بانک عضو بشی..... یه گزینه انتقال وجه هم تو برنامه هست که هنوز تست نکردم که آیا امکان انتقال وجه به سایر حساب های بانک های عضو شتاب هست یا نه! (چی نوشتم)

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
خب به سایر بانک ها 500 تومان کارمزد داره درسته؟
آره /

نه آقا رمز اینترنتی نمی خواد
رمز دوم می خواد + CVV2 کلا نه فعال کردن داره و نه هیچی ساده تر از اون که فکرش رو می کنید
حتی من اقتصاد نوین دارم با همون رمز اولم پول جا به جا می کنم ! برای ملی و بقیه بانک ها هم رمز دوم فقط
اون موضوع رو من کلی گفتم /

اگه رمز اینترنتی باشه بهتره !
چون رمز دوم اگه لو بره دیگه نیازی به ccv2 پشت کارت نیشت / ولی رمز اینترنی ( مختص خرید از اینترن و پایگاها و درگاهاست ) نیاز داره و نباشه عملیات انجام نمیشه / که به نظرم امن تر میشه !

به طور به خاطر ضعف ها و هک های احتمالی پول کم تو حساب هایی که ازش کارت دارم میزارم :دی

frog

Registered User
لایک‌ها
36
بانک ملی و صادرات که دستگاه رمزیاب دارن ، از بابت اینکه رمزت هیچ وقت (تقریبا) لو نمیره مطمئنتره ، ولی بدیش همون ساعات کاری سایت هست که از 8 صبح هست تا 4 بعد از ظهر !!!

برای خرید اینترنتی و شارژ هم می تونید با داشتن رمز دوم اینترنتی و ccv از هز سایت ( که قبلش وصل میشه به یکی از بانکها) خرید کنید بدون دزدیه شدن، که با توجه به صفحه کلیدی که توی سایت به صورت رندوم برای اعداد ایجاد میشه امکان دزدیه شدن رمز پایین میاد .

ولی برای سامان و .... بانکها( بقیه بانکها رو دقیق نمی دونم) که دستگاه ندارن به یه کی لوگر خیلی ساده میشه حساب طرف رو خالی کرد .

البته خالی کردن حساب خیلی هم ساده نیست ولی در کل طرف می تونه N تا کارت شارژ و .. بخره ( که فکر کنم اونم قابل پی گیریه ) ولی در کل پیشگیری بهتره از درمان است

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
بانک ملی و صادرات که دستگاه رمزیاب دارن ، از بابت اینکه رمزت هیچ وقت (تقریبا) لو نمیره مطمئنتره ، ولی بدیش همون ساعات کاری سایت هست که از 8 صبح هست تا 4 بعد از ظهر !!!

برای خرید اینترنتی و شارژ هم می تونید با داشتن رمز دوم اینترنتی و ccv از هز سایت ( که قبلش وصل میشه به یکی از بانکها) خرید کنید بدون دزدیه شدن، که با توجه به صفحه کلیدی که توی سایت به صورت رندوم برای اعداد ایجاد میشه امکان دزدیه شدن رمز پایین میاد .

ولی برای سامان و .... بانکها( بقیه بانکها رو دقیق نمی دونم) که دستگاه ندارن به یه کی لوگر خیلی ساده میشه حساب طرف رو خالی کرد .

البته خالی کردن حساب خیلی هم ساده نیست ولی در کل طرف می تونه N تا کارت شارژ و .. بخره ( که فکر کنم اونم قابل پی گیریه ) ولی در کل پیشگیری بهتره از درمان است
قربان بانک صادرات 24 ساعته شده ظاهرا

قبلا هم از 8 صبح بود تا 12 شب

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
نه عزیز نیازی نداره حتی تماسم بگیرین از در گاه سایت بانک پاسارگاد می تونین مانده حسابتونه چک کنید
https://epayment.bankpasargad.com/BalanceInquiry.aspx
حتی بعضی تراکنش های دیگه هم از اونجا امکان پذیر می باشد .
در پناه حق

mahanq&a

Registered User
لایک‌ها
2
هر کسی از درگاه اینترنتی بانک خودش میتونه انتقال وجه بده؟ مثلاً با کارت بانک پارسیان نمیشه از درگاه اینترنتی بانک سامان انتقال وجه داد؟
دیگه اینکه از هر درگاه اینترنتی به همه ی بانک های دیگه که عضو شتاب هستن میشه انتقال وجه داد؟

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
هر کسی از درگاه اینترنتی بانک خودش میتونه انتقال وجه بده؟ مثلاً با کارت بانک پارسیان نمیشه از درگاه اینترنتی بانک سامان انتقال وجه داد؟
دیگه اینکه از هر درگاه اینترنتی به همه ی بانک های دیگه که عضو شتاب هستن میشه انتقال وجه داد؟
حتما باید از بانک خودت به بقیه بانک ها انتقال بدی.
مثلا بانک ملی الان فقط به بانک ملی میشه ولی بقیه بانک ها که این قابلیت رو دارن با کسر 500 کامزد به همه عضو شتاب ها میشه

از جمله بانک های زیر که میتونید واریز وجه کنید آنلاین :

دارندگان کارت بانک سامان

دارندگان کارت بانک پاسارگاد

دارندگان کارت بانک اقتصاد نوین

دارندگان کارت بانک پارسیان

دارندگان کارت بانک تجارت

دارندگان کارت بانک سرمایه

دارندگان کارت بانک سینا

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64

بانک ملی هم با دستگاه الان کار میکنه هم بدون دستگاه تیتر تاپیک همین موضوع هست دیگه. اما صادرات فقط دستگاه

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
خوبه اما تا زمانی که به شتاب وصل نشه ارزش خاصی نداره
اگر بعدا فعال شد دوستان همین جا اطلاع رسانی بکنن

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
خوبه اما تا زمانی که به شتاب وصل نشه ارزش خاصی نداره
اگر بعدا فعال شد دوستان همین جا اطلاع رسانی بکنن
از نظر من که اصلش همین ملی به ملی هست. چون شتابی بشه خب 500 تومان کارمزد کم میکنه و ما چون تعداد تراکنش هامون بالاست نمی صرفه. ولی چون همه جا ملی رو دارند پس اصلش همین ملی به ملیشه :دی

alizali

Registered User
لایک‌ها
20

شما برو تو سیستم بانک پاسارگاد

همون لحظه هر کارت شتابی داشته باشی
رمز اینترنتی داشته باشی-میتونی حسابت رو چک کنی دیگه دستگاه و ... نمیخواد

ضمنا انتقال حساب کارت بانک پاسارگاد از بانک عامل میتونی به همه بانک ها انتقال بدی
این رو میگن بانک

اين عالي بود
ممنون و مرسي

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
خب کاری نداره. با تلفن 09622 تماس میگیری و می تونی 3 گردش آخر حساب و موجودی + صورت حساب از نمابر رو تلفنی چک کنی.

کاملا هم به روزه یعنی کسی که 5 ثانیه قبل هم به حسابت بریزه میتونی استعلامش رو از این تلفن گویا بگیری!

1- تماس میگیری با 09622
2- کلید یک تلفن رو میزنی
3-شماره کارتت رو وارد میکنی
4- رمز دوم رو هم وارد میکنی

و تمام

میتونید از همین روش بالا رمز حساب هم بگیرید تا به جای زدن شماره کارت و رمز دوم کارت با زدن شماره حساب و رمز حساب که هر دو کوتاه تر هست سریعتر از تلفنبانک استفاده کنید

رمز دوم رو از كجا ميشه گرفت؟
از ATM?

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
چه عجب این بانک کی... یه بار یه سرویس به درد بخور راه انداخت که نیاز به رفتن و ملاقات با مسئولان بانک رو نداره...!

ولی حیف کی... ای کاش سریعتر واسه انتقال به کارت بانکای دیگه ـم بچپونن تو سیستم.....

بالا