برگزیده های پرشین تولز

انتي ويروس خوب ميخوام

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ميشه به من يك انتي ويروس خوب كه نه سرعت كامبيوترو بايين بياره هم قوي باشه و مهمتر اين كه راحت و سريع update شه معرفي كنين؟ ممنون ميشم

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من از آنتي ويروس گمنام Avast استفاده مي كنم كه free هستش و ديتابيسش باهربار اتصال به اينترنت آپديت ميشه. من اين آنتي ويروس رو بعد از مشكلي كه با نورتون پيدا كردم نصب كردم و در اولين اجراي اسكن، اين برنامه چندتا ويروس و تروجان كه نورتون پيداشون نكرده بود رو پيدا و پاك كرد. در كنار اين آنتي ويروس من از َAd-Aware هم استفاده ميكنم و تا حالا كه اين دو تا به خوبي از كامپيوتر من محافظت كردند. راستي، جالبي avast اينه كه وقتي چيزي پيدا ميكنه آژير ميكشه و تازه حرفم ميزنه
30.gif
اينم آدرس سايتشه : http://www.avast.com

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
من از آنتي ويروس McAfee استفاده ميكنم و خيلي هم ازش راضي ام...سرعت كامپيوتر را نميگيره و خيلي راحت هم آپديت ميشه ديتابيسش...برو استفاده كن و حالشو ببر!! ;)

ZertoChertoPert

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه ميدونن كه بهترين آنتي ويروسها Norton و McAfee هستن بقيه همش حرفن!
اما كدوم يك از اينا رو انتخاب كنيم؟
آنتي ويروس Norton سرعت سيستم رو پايين مياره و آپديت شدن اون هم پيچيده و گاهي مشكل ساز هست.
و اما McAfee اين آنتي ويروس تاثيري روي سرعت سيستم نميذاره و يا تاثير كمي ميذاره ولي اشكالش اينه كه نسخه Pro اين آنتي ويروس در مورد كشور ايران محدوديت داره و آپديت نميشه.
ولي نسخه Enterprise آنتي ويروس McAfee و فرشته نجات شما با شعار Security You Can Trust كه موقع اجرا شدن آنتي ويروس جلو چشمانتان ظاهر ميشه به خوبي و بسيار تميز و حرفه اي آپديت ميشه و شما حين آپديت شدن به چشم خودتان ميبينيد كه چه فايل هايي رو كامپيوتر شما دانلود ميشه! و موقعي كه پيام Update Finished ظاهر ميشه شما احساس خواهيد كرد كه يك كامپيوتر امن و حفاظت شده داريد!

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
منم از ZoneAlarm With Antivirus استفاده ميكنم .... ازشم خيلي راضيم....

Toxic_Frog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهاد من : Norton Anti Virus - Zone Alaram Pro - Microsoft AntiSpyWare
رم من 768 هارد من 160 و سی پی یو 1800 اتلون . هیچ مشکلی هم نداشتم . از سرعتم راضیم .

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ممنون از همه نورتون که همونطور که گفتین سرعتو کم میکنه مک کافی هم همینطور حالا ببینم avest چطوره

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
من که تا الان با پاندا !
از الان به بعد هم واسه امتحان با Avg ور میرم

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
راستی !
همین الان هم دارم AVG رو آپدیت میکنم
تا الان که مشکلی نداشته

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
چرا خیلی ها به همون آنتی ویروس قدیمی و بعضا بیخودی دلی میبندن و فکر میکنن چون کاری به اونها نداره ممکنه بتونه جلوی ویروسها رو بگیره.

البته من خودم هم همینطور بودم ;)

هر کسی جرات داره بگه من یه سری فایل معمولی براش میفرستم و با نورتون یا McAfee یا هر ویروس یاب دیگه ای خواست چک کنه. به احتمال زیاد ویروس رو نمیتونه توش پیدا کنه.

خیلی ساده من یک ویروس رو با یک برنامه exe Packer فشرده میکنم و در حین اینکه هنوز اجراییه و تمام خصوصیات ویروسیش رو داره ولی نورتون اصلا تشخیص نمیده.

بقیه ایرادات نورتون هم بماند. هر چند من خودم تا یک سال پیش نورتون رو خدا میدونستم. ولی الان از وقتی با Kaspersky کار کردم. دیگه هیچ ویروس یابی رو قبول ندارم.

Kaspersky داخل تمام فایلهای exe حتی برنامه های setup رو میگرده. یعنی تقریبا تمام setup های شناخته شده رو باز میکنه و فایلهای داخلشون رو میگرده. نه مثل نورتون که به سادگی فایل setup رو باز میکنه و مثل یک فایل ساده دنبال امضای ویروسها توش میگرده.

مثلا Kaspersky داخل setup های معروفی مثل Vise, Wise, InstalShield و غیره رو هم به سادگی میگرده. (فایلهای MSI رو هم مثل یک شاخه داخلش رو میگرده.)

فقط یه ایرادی هست که این ویروس یاب اینقدر باهوشه. هر دفعه که دیتابیسش رو آپدیت کنید، لیست کلیدهای غیر مجازی که کاربران ممکنه استفاده کنن رو هم آپدیت میکنه. یعنی از این به بعد نمیتونید به سادگی برین به سایتهای کرک و یک کلید غیر مجاز بر دارید و به برنامه غالب کنید. :)

این رو برای کسانی میگم که تا حالا نورتون رو ندیدن که حتی سریال بخواد. دلیلش هم اینه که اولین کسی که نورتون رو میگیره، کرکش میکنه و بقیه راحتن. ولی من هنوز کرکی برای Kaspersky ندیدم. خودم مجبورم دستی یه سری کلک بهش بزنم تا کار کنه.

از سایتش هم میتونید دانلودش کنید: www.kaspersky.com

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از MoZa :
چرا خیلی ها به همون آنتی ویروس قدیمی و بعضا بیخودی دلی میبندن و فکر میکنن چون کاری به اونها نداره ممکنه بتونه جلوی ویروسها رو بگیره.

هر کسی جرات داره بگه من یه سری فایل معمولی براش میفرستم و با نورتون یا McAfee یا هر ویروس یاب دیگه ای خواست چک کنه. به احتمال زیاد ویروس رو نمیتونه توش پیدا کنه.

خیلی ساده من یک ویروس رو با یک برنامه exe Packer فشرده میکنم و در حین اینکه هنوز اجراییه و تمام خصوصیات ویروسیش رو داره ولی نورتون اصلا تشخیص نمیده.

بقیه ایرادات نورتون هم بماند. هر چند من خودم تا یک سال پیش نورتون رو خدا میدونستم. ولی الان از وقتی با Kaspersky کار کردم. دیگه هیچ ویروس یابی رو قبول ندارم.

Kaspersky داخل تمام فایلهای exe حتی برنامه های setup رو میگرده. یعنی تقریبا تمام setup های شناخته شده رو باز میکنه و فایلهای داخلشون رو میگرده. نه مثل نورتون که به سادگی فایل setup رو باز میکنه و مثل یک فایل ساده دنبال امضای ویروسها توش میگرده.

مثلا Kaspersky داخل setup های معروفی مثل Vise, Wise, InstalShield و غیره رو هم به سادگی میگرده. (فایلهای MSI رو هم مثل یک شاخه داخلش رو میگرده.)

فقط یه ایرادی هست که این ویروس یاب اینقدر باهوشه. هر دفعه که دیتابیسش رو آپدیت کنید، لیست کلیدهای غیر مجازی که کاربران ممکنه استفاده کنن رو هم آپدیت میکنه. یعنی از این به بعد نمیتونید به سادگی برین به سایتهای کرک و یک کلید غیر مجاز بر دارید و به برنامه غالب کنید. :)

این رو برای کسانی میگم که تا حالا نورتون رو ندیدن که حتی سریال بخواد. دلیلش هم اینه که اولین کسی که نورتون رو میگیره، کرکش میکنه و بقیه راحتن. ولی من هنوز کرکی برای Kaspersky ندیدم. خودم مجبورم دستی یه سری کلک بهش بزنم تا کار کنه.

اخه چه فایده داره که نشه ابدیت کرد؟ من خودم Dr.web رو میبسندم که اونم مشکله kaspersky رو داره کرکش گیرم نمیاد یافتین منم خبر کنید

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MoZa :

مثلا داخل setup های معروفی مثل Vise, Wise, InstalShield و غیره رو هم به سادگی میگرده. (فایلهای MSI رو هم مثل یک شاخه داخلش رو میگرده.)

تائید میشه
بنده به شدت با Kaspersky و Drweb موافقم یعنی کلا نرم افزار های روس خیلی عالی هستن

من خودم از دکتر وب استفاده میکنم راحت آپدیت میشه و یه خوبیه دیگه ای که داره ویروس های ایرانیم به خوبی میشناسه و تازه خیلی راحت میتونین بهشون ویروس ها و تروجان های جدید رو معرفی کنین
من خودم تا حالا چن بار این کارو کردم و چنتا تروجان ایرانیو که هیچ نرم افزاری نمیشناخت و هنوزم فکر نمیکنم بشناسنو معرفی کردم کلیم ازو تشکر کردن ولی به نظر من دیکتر وب ار کاسپر سبک تره و فشار کمتری هم به سیستم میاره و راحت هم آپدیت میشه و سیستمش جوریه که وقتی مثلا ویندوزو عوض میکنین اگه دکتر وب جدیدو همون جای قبلی نصب کنین نرم افزار با همون آخرین آپدیتی که کردین کار میکنه و از همه مهمتر امتیاز این نرم افزار در موسسه بین الملی ویروس بولتن که ماهانه از تمامی آنتی ویروس های موجود در دنیا تست میگیره هر ماه 100 در صده .

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از good_pesar :
تائید میشه
بنده به شدت با Kaspersky و Drweb موافقم یعنی کلا نرم افزار های روس خیلی عالی هستن

من خودم از دکتر وب استفاده میکنم راحت آپدیت میشه و یه خوبیه دیگه ای که داره ویروس های ایرانیم به خوبی میشناسه و تازه خیلی راحت میتونین بهشون ویروس ها و تروجان های جدید رو معرفی کنین
من خودم تا حالا چن بار این کارو کردم و چنتا تروجان ایرانیو که هیچ نرم افزاری نمیشناخت و هنوزم فکر نمیکنم بشناسنو معرفی کردم کلیم ازو تشکر کردن ولی به نظر من دیکتر وب ار کاسپر سبک تره و فشار کمتری هم به سیستم میاره و راحت هم آپدیت میشه و سیستمش جوریه که وقتی مثلا ویندوزو عوض میکنین اگه دکتر وب جدیدو همون جای قبلی نصب کنین نرم افزار با همون آخرین آپدیتی که کردین کار میکنه و از همه مهمتر امتیاز این نرم افزار در موسسه بین الملی ویروس بولتن که ماهانه از تمامی آنتی ویروس های موجود در دنیا تست میگیره هر ماه 100 در صده .

اره واقعا دکتر وب عالی هست ولی شما چه version ی رو داری و چهوری اپدیت میکنین؟ سرییالشو دارین؟اگه دارین ممنون میشم تو سایت بذارین

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
اين روزها تنها kaspersky و نود 32

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamed1297 :
اره واقعا دکتر وب عالی هست ولی شما چه version ی رو داری و چهوری اپدیت میکنین؟ سرییالشو دارین؟اگه دارین ممنون میشم تو سایت بذارین

من راستش هر کاری کردم نتونستم رجیستر کنم برای همین از کی های دموی خودش استفاده میکنم مشگلی نداره کار میکنه و آپدیت میشه

ZertoChertoPert

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Download Kaspersky KIS 2006(Kaspersky Internet Security): ftp://kav2006:[email protected]/ to Access on FTP Server & Download with Download Managers u will need Username:kav2006 & Password:Fynb02dbhec60​
Download Kaspersky Anti-Virus Personal Pro Last & Newest & Hottest & Recently Version!! v5.0.388: http://d-eu-2h.kaspersky-labs.com/...r/kavpersonalpro/kav5.0.388_personalproen.exe
Download Kaspersky Anti Virus Personal Pro v5.0.388 Update Patch: http://d-eu-2h.kaspersky-labs.com/...rsonalpro/kav5.0.388_personalproen_update.exe
Download Kaspersky Crack Patch2: http://rapidshare.de/files/3884477/Kasp.rar.html

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
من كه از Norton SystemWoeks 2005 استفاده مي كنم..... خوبه ولي سرعت كامپيوترو داغون ميكنه مخصوصا موقع لود كردن استارت آپ

BESKOOT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من بهترین mcafee است . من که ازش راضی هستم . فایل آپدیدش هم 2 تا 3 مگ است

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اقا من avest رو به پیشنهاده دوستان گرفتم و ازش راضی هستم.کمتر از بقیه سرعت رو پایین میاره.زودم update میشه.خوبم ویروس میگیره.امتحانش ضرری نداره

بالا