برگزیده های پرشین تولز

انتی ویروس خوب

beaboy903

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چه انتی ویروس هایی می شناسید که کارایی کامپیوتر رو زیاد پایین نیاره؟
:rolleyes:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام beaboy903 عزيز
animsmilysmile.gif

. ورود شما را به جمع صميمي و گرم دوستان فروم PT تبريك عرض مي‌كنم.
53.gif

. يك برنامه را نمي‌توان فقط به عنوان شماره يك نام برد! ولي بهترين برنامه‌هاي ويروسياب را مي‌توان AVG و Avira و NOD32 دانست. شخصن از AVIRA استفاده مي‌نمايم و توضيحات، دلايل و روش تنظيم آن را در اينجا نوشته‌ام. در ضمن هر دو برنامه اولي نسخه مجاني دارند.

. اما فقط نصب برنامه ويروسياب به تنهايي توصيه نمي‌شود. بايد يك فايروال قوي در كنار آن قرار گيرد. بر اساس تست‌هاي اين سايت همواره فايروال‌هاي Outpost و Comodo و Online Armor در بالاي جدول قرار مي‌گيرند.

. پيشنهاد من اول نصب Avira هست و بعدش نصب outpost Firewall. نصب ايندو در كنار هم ايمني خيلي خوبي را ايجاد مي‌نمايند و سرعت سيستم هم كند نمي‌كنند.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/09
26.gif
103.gif

Last edited:

maniyani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Kafie to internet ebarate title(antivirus and .... )ro search koni az bein dah taye avval doya az hame behtar kaspersky hastesh chon Webroot va Bitdefender nasb va hazfeshoon dardesare vagheie aslan begam migren miareye maziiate dige ine ke passwordhaye kaspersky ro rahat mitooni har rooze az Astatalk va Persiantools ya az hame betar Kasperskykeysorg begiri .Zemnan Avira darsade eshtebahesh dar shenakhte virus balae baraye hamin aksare mardom fekr mikonan kheyli toope.:graduated

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1

mazdarx9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه با پيشنهاد دوستانم ، آنتي ويروس كوييك هيل رو نصب كردم. الانم خيلي راضيم. سرعت سيستمو اصلا كم نميكنه. من كه اول اين حرفو قبول نداشتم ، ولي وقتي نصب كردم خودم به اين نتيجه رسيدم.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام mazdarx9 عزيز
animsmilysmile.gif

من كه با پيشنهاد دوستانم ، آنتي ويروس كوييك هيل رو نصب كردم...
. آره من هم اسمش رو از دوستم كه در مالزي هست، شنيدم! اين هندي‌هاي مارمولك! اول يه سايت ديتابيس ويروسي زدند بعد انواع ويروسياب‌ها را چك مي‌كردند و ..... پس بگو!! قصدشون نوشتن همچين برنامه‌هايي بوده!؟ تو برنامه تست من هست ويروسيابشون... اميدوارم يه رقيب توپ باشه براي Avira و AVG تا هر سه تايي هي برنامشون رو بهتر و بهتر كنند....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/11
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام nobin جان
animsmilysmile.gif

. سلامي گرم به nobin جان و كاپيتان هادوك گرامي و دوستداشتني! شما هم خسته نباشيد و سلامت و شاد باشيد......

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/11
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Muhammadinfo جان
animsmilysmile.gif

. والله نظر شخصيم اينه كه اون 3 تا بهتر از كاسپ هستند، به خصوص تو تستي كه گذاشتم كاسپر 6 ماه طول داد تا چندتا فايل كه ويروسي بودند و اكثر برنامه‌ها هم ميشناختنش به ديتابيسش اضافه كنه.... ولي اونم خوفه!! اما اون 3 تا بخترند!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/11
26.gif
103.gif

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من دقیقا یکسال هست که با راهنمایی دوست و استاد عزیزم igimax آنتی ویروس آویرا استفاده میکنم
واقعا حرف نداره من که تا حالا مشکلی ندیدم

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
nod32 smart security 4 آپدیت شده.

m-y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدتیه از kaspersky internet security 2010 استفاده می کنم ولی به تازگی متوجه شدم با Antivirus کسپر متفاوت هست
من به اسمش دقت نمی کردم فقط یه آنتی ویروس می خواستم که خوب فکر کردم این دوتا یکی هستن
حالا می خواستم یکی یه کمکی کنه و بهم بگه این دوتا چقدر باهم فرق دارند و کدوم کامل تره و آیا این نسخه ای که من دارم کار انتی ویروس رو نمی کنه یا آنتی ویروس کسپر توی اینترنت به خوبی عمل می کنه یا نه!
خلاصه ممنون می شم یکی مارو از بلاتکلیفی در بیاره!!:(

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام m-y عزيز
animsmilysmile.gif

من مدتیه از kaspersky internet security 2010 استفاده می کنم ولی به تازگی متوجه شدم با Antivirus کسپر متفاوت هست
من به اسمش دقت نمی کردم فقط یه آنتی ویروس می خواستم که خوب فکر کردم این دوتا یکی هستن
حالا می خواستم یکی یه کمکی کنه و بهم بگه این دوتا چقدر باهم فرق دارند و کدوم کامل تره و آیا این نسخه ای که من دارم کار انتی ویروس رو نمی کنه یا آنتی ویروس کسپر توی اینترنت به خوبی عمل می کنه یا نه!
. اساسن برنامه‌هاي Internet Security حداقل از دو برنامه Firewall و Anti-Virus تشكيل شده‌اند. بعضي از سازندگان اين برنامه‌ها ممكنه به دو برنامه فوق برنامه‌هاي ديگري همانند Anti Spyware و Anti Spam و Web guard و Program guard و POP3 Check و ... هم اضافه نمايند. همين سازندگان معمولن نسخه‌هاي تكي يا تركيبي از برنامه‌هاي فوق را نيز ارائه مي‌دهند. حالا مشتري بر اساس قيمت و نياز خود يكي از برنامه‌هاي تكي فوق يا مجموعه‌هاي تركيبي آنها يا تمامي آنها را كه معمولن تحت نام Internet Security هست را خريداري و استفاده مي‌كنند.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/23
26.gif
103.gif

بالا