برگزیده های پرشین تولز

انجام آپلود شما روی هر سرور در کمترین زمان (زیر قیمت بازار

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
انجام آپلود شما روی هر سرور در کمترین زمان (زیر قیمت بازار
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
من فایلهایتان را با سرعت بالا روی هر سروری که شما بخواهین زیر قیمت بازار اپلود میکنم
و در کمترین زمان تحویل می دهیم
برای حجم های بالا و مشتریان ثابت هم تخفیف ویژه در نظر گرفته ام
برای درخواست می توانید پ.خ بزنید
از نظر پهنای باند هم اصلا مشکلی ندارم پهنای باندم هم 10 مگ هستش
حتی می توانید نرم افزارهایی را که در اینترنت خودتان پیدا نمیکنید درخواست بدهید من برایتان پیدا میکنم
و همچنین کتابهای گرانقیمتتان را که خودتون از پیدا کردنشان در اینترنت نا امید شده اید رو می توانید درخواست بدهید البته نسخه فارسی رو که هیچ جا پیدا نمیشن نمیگم فقط زبان اصلی ها
در مورد قیمت هم با همتون راه میام طوری که به دو طرف فشاری وارد نشه
امیدوارم که بتونیم از کار با همدیگر رضایت داشته باشیم

راستی یه چیز دیگه فراموش کردم بگم اینکه فیلم هایی را که از اینترنت پیدا نمیکنید و نیاز دارید می توانید درخواست بدهید
( فیلم های کمیاب نه مال رپیدشیر چون من روی سی دی رایتشان میکنم واسه همین فیلمایی رو می دانلودم که به صرفه باشه اگه از رپید میخواین بقیه دوستان برایتان دانلود میکنند خودم هم میتونم از راپید دانلود کنم اما چون روی سی دی می زنم واسه شما به صرفه نیست ور نه واسه من مشکلی نداره)
در مورد قیمت توی پ.خ با هم می حرفیم و به توافق می رسیم

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بلی دوست عزیز همانطور که اشاره کردم کار دانلود هم انجام می دهم اما چون روی سی دی می زنم هزینه اش یه کم زیاد میشه
ولی اگر خواستین از هر سروری که دانلود بخوایین انجام می دهم و روی سی دی برایتان می زنم

بالا