برگزیده های پرشین تولز

انجام تخصصی دانلود فایل های حجیم شما (خدمات ویژه حتما ببینید

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
تا جایی که من در اینترنت و در همین بازارچه دیدم یا قیمت دانلود فایل ها بالا بود یا اینکه دوستان از سرعت ارسال فایل ها گله مند بودند.
من فایل های حجیم شما را در کمترین زمین و بهترین کیفیت از سرورهای راپیدشیر و مگا آپلود و سرورهایی که لینک مستقیم می دهند دانلود میکنم .
لطفا قبل از سفارش به نکات زیر توجه کنید:
حداقل سفارش 9 گیگ یا دو دی وی دی می باشد.
روی هر دی وی دی 4.5 گیگ فایل رایت می شود.
از پذیرش سفارشات غیر اخلاقی معذوریم.
هزینه هر دی وی دی خام 300 تومان می باشد و دوستان قبل از ارسال حجم دقیق فایل ها را نگاه کرده و به علاوه هزینه پست و دی وی دی خام خودشان میزان هزینه را حساب کنند
دانلود فقط از سایت های زیر فعلا پذیرفته میشود ( رپید شیر مگا اپلود و سایت هایی که لینک مستقیم می دهند)
قبل از شروع دانلود باید نصف هزینه را واریز کنید تا فردا موقع دریافت فایلها نگید که من اینو نمی خواستم و .... خلاصه بعدش ننه من غریبم بازی در اورده نشه واسه همین من مجبورم قبل از شروع دانلود نصف هزینه را بگیرم.
برای کسانی که مشتری ثابت و سفارش بالای 100 گیگ داشته باشند شرایط دیگری در نظر گرفته ام که توی پ.خ میگم.
کسانی هم که مشتری ثابت باشند لازم نیست قبل از شروع دانلود فایل هایشان هزینه ای پرداخت کنند چنین اشخاصی بعد از دانلود فایلهایشان می توانند هزینه را واریز کنند.
در مورد کیفیت دانلود هم مطمئن باشند که اینقدر توی کارم وسواس به خرج می دهم که با بهترین کیفیت به دست مشتری برسد و رضایت مشتری جلب شود

شرایط و قیمت ها
:
RAPIDSHARE
برای دانلود هر گیگ از سایت رپیدشیر هزینه 600 تومان می باشد
برای سفارشهای بالای 50 گیگ در صورتیکه با اکانت رپید شیر خودتان که فقط برای دانلود فایل های شما استفاده میشود دانلود کنم هر گیگ 500 تومان می باشد.
حداقل سفارش هم 9 گیگ می باشد.
دانلود روزانه از سایت رپیدشیر فعلا 20 گیگ می باشد که در صورتیکه سفارشات زیاد باشد بیشتر می شود.
( هنوز اکانت رپیدشیر نگرفته ام اولین کسی که حجم بالایی برای دانلود داشته باشد 4 عدد اکانت رپیدشیر برایم تهیه کند جهت پیش پرداخت ) و اولین کسی میشود که فایل هایش را دانلود میکنم:p

MEGAUPLOAD
برای دانلود از مگا اپلود محدودیتی وجود ندارد و هزینه هر گیگ دانلود از مگا اپلود 700 تومان می باشد.

DIRECT LINK OR DOWNLOAD MANAGER SUPPORT LINKS
برای دانلود از فایل های سایتهایی که لینک مستقیم می دهند یا سایت هایی که بشه فایل هایشان را با دانلود منیجر دانلود کرد محدودیتی وجود ندارد
هر گیگ دانلود از این سایت ها 800 تومان می باشد .

امیدوارم که بتوانیم از کار با همدیگر رضایت داشته باشیم.
دوستان قبل از سفارش حتما فایل هایشان را با استفاده از این سایت چک کنند که از سایت رپیدشیر پاک نشده باشند
www.irapid.co.uk/link
فعلا فقط از همین سایت ها دانلود میشود. پس دوستان لطف کنند در مورد دانلود از تورنت و سرورهای اشتراک گذاری فایل (P2P( در این تاپیک سوالی نپرسند.
اگر سوالی لازم بود در مورد دانلود بپرسین در خدمتتان هستم.

برای ادامه به این تاپیک مراجعه کنید
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1631184&posted=1#post1631184

بالا