برگزیده های پرشین تولز

انجام نویسندگی، ترجمه و تامین محتوای حرفه‌ای برای وبسایت شما با رزومه‌ی قوی

RezaGrand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام خدمت تمام اعضای محترم انجمن و به خصوص وبمسترهای عزیز

رضا آقامحمدی هستم و حدود ۴ ساله که به طور حرفه‌ای در وبسایت‌های مختلف نویسندگی میکنم. طی این ۴ سال ابتدا از نویسندگی وبلاگ و انجمن شروع کردم و در دو سال اخیر در وبسایت‌های با الکسای زیر ۱۰۰۰ ایران فعالیت داشته‌ام. سایت اپل اپس (بزرگترین مرجع اپل ایران)، سایت یاس دی ال (جزو ۵ مرجع بزرگ دانلود کشور)، سایت دیجیاتو (جزو سه سایت بزرگ اخبار فناوری کشور)، سایت زوم تک (با الکسای ۹۰۰ ایران)، سایت میهن گیم (با الکسای ۲۶۰۰ ایران)، سایت HiApple ( بزرگترین پخش کننده‌ی لوازم جانبی و دیوایس‌های اپل و وابسته به کیمیا آنلاین) و سایت پژهشکده، بخشی از وبگاه‌هایی بودند که باهاشون به عنوان نویسنده، مترجم و ویراستار همکاری کرده‌ام.

مشاهده‌ی رزومه‌ی من در شبکه‌ی لینکدین: https://ir.linkedin.com/in/rezaaghamohammadi

این نکته رو اضافه کنم که از اول فعالیتم در نت تا به االان، هیچ مطلب کپی، نیمه‌کپی و شبه‌کپی انجام نداده‌ام و نخواهم داد. به ملزومات نویسندگی در وب از جمله سرور مجازی، افزونه‌های سئو، قالب بندی مطلب، اصول نگارش روان مطالب فارسی، وب نویسی، وردپرس، بهینه سازی مطالب، ترفندهای جذب بازدیدکننده و تعامل با مخاطبان هم کاملا آشنا هستم و از نظر زبان انگلیسی هم تقریبا مهارت کاملی دارم و کار ترجمه‌ی متون مختلف رو هم انجام میدم.

اگر شما هم به نویسنده و یا مترجم برای وبسایت خودتون نیاز دارید، میتونید از طریق پیام خصوصی یا آیدی تلگرام (@RezaGrand) با من در ارتباط باشید. من میتونم در زمینه‌ی اخبار تکنولوژی، گردشگری، دانلود، نقد بازی و برنامه، آموزش‌های قدم به قدم، مقالات تحلیلی و ... مطلب بنویسم. تعدادی از مطالبم رو هم برای نمونه توی اسپویلر زیر قرار میدم تا سبک نگارشی بنده رو ببینید و بهتر تصمیم بگیرید:

webtarahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به تعدادی نویسنده کار جهت نویسندگی در سایت شرکت طراحی سایت وب طراحان نیازمندیم.
آشنایی کامل با وردپرس
پست کاملا اختصاصی
بدون نیاز به آپلود کردن فایل
آپلود عکس مرتبط با موضوع
از پست های قبلی دیدن کنید و قیمت مورد نظر خودتون رو اعلام کنید با هم کنیار میایم.
برای پرداخت هم اعتماد سازی میشه

http://webtarahan.ir

برای شروع همکاری و سوالات احتمالی با من در تماس باشید

09128878578 محمدیان
در ضمن همراه با کار بهتون اموزش بهینه سازی سایت هم داده میشه . هدایا و مزایای ویژه هر ماه برای بهترین نویسنده سایت

بالا