برگزیده انجمنها

Fatime

Registered User
تاریخ عضویت
9 آگوست 2017
نوشته‌ها
70
لایک‌ها
17
محل سکونت
تهران
best-300x160.jpg
انجام پروژه آنلاین چیست؟
به عملیات انتخاب یک پیمانکار برای انجام پروژه مورد نظر شما و نیز به عملیات دریافت سفارش برای کسب و کارتان از طریق اینترنتانجام پروژه آنلاین می گویند.

انجام پروژه آنلاین مخصوص چه کارهایی است؟
بسیاری از کارها در حوزه فعالیت های روزانه ما وجود دارند که نه تنها نیازی به ملاقات سفارش دهنده و مجری ندارند، بلکه این ملاقات، هم موجب اتلاف وقت دو طرف شده و در نهایت هم فرصت مطلوب برای انجام کار به بهترین وجه را از هر دو طرف سلب می کند.

شغل های زیادی هستند که هیچ نیازی به ملاقات طرفین معامله ندارند. تصور کنید که می خواهید برای مجله تان یک مطلب طنز بنویسید! واقعاً چه نیازی است به این که نویسنده را ملاقات کنید؟ تنها با ارسال یک پاراگراف توضیحات می توانید درخواستتان را با سرعت هزاران کیلومتر بر ساعت به نویسنده ارسال کنید. نویسنده نیز آن را در فرصت مطلوبش انجام می دهد و در کسری از ثانیه آن را برای شما ارسال می کند!

یا مثلاً برای شغلتان یک وبسایت نیاز دارید! به راحتی به یک طراح سایت ویژگی های کارتان را توضیح می دهید و او نیز سایت مورد نظر شما را طراحی کرده و بارگذاری می کند شما نیز در این فرصت بر روی مبل منزلتان و یا پشت میز کارتان در شرکت نشسته اید و از باد خنک کولر استفاده می کنید!

به طور کلی پروژه هایی که توسط کامپیوتر انجام می شوند قابلیت انجام بصورت آنلاین را دارند…

اشکالات انجام پروژه به روش سنتی
تصور کنید که برای انجام یک کار ترجمه یک روز صبح از خانه خود خارج شوید و به دنبال موسسات ترجمه بگردید. باید کیلومترها حرکت کنید تا موفق به پیدا کردن یکی از این موسسات شوید. خستگی دیگر به شما اجازه نخواهد داد تا به بقیه موسسات نیز سر بزنید. در نهایت مجبور می شوید تا کارتان را به دست همین موسسه بسپارید و دیگر حتی امکان تحقیق کردن و اطمینان پیدا کردن نسبت به این موسسه را نیز نخواهید داشت.

با توجه به مثال بالا می توانیم برخی از اشکالات روش سنتی را این گونه بیان کنیم:

 1. اتلاف وقت فراوان
 2. عدم امکان تحقیق کافی برای پیدا کردن یک پیمانکار مناسب
 3. عدم امکان مقایسه آسان و عادلانه پیمانکارها
 4. گم شدن در تبلیغات دروغ برخی از شرکت ها با توجه به عدم امکان تحقیق مناسب
 5. امنیت مالی پایین در صورتی که پیمانکار به وعده هایش عمل نکند
ویژگی های انجام پروژه آنلاین
گسترش اینترنت و بالا رفتن سرعت تبادل اطلاعات امکانات جدیدی را برای افراد پدید آورده است. کارها بسیار آسان شده اند، کیفیت کارها بالاتر رفته و هزینه ها هم کاهش چشم گیری داشته اند.

از جمله مهم ترین ویژگی های انجام پروژه آنلاین می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. سرعت بسیار بالا در پیدا کردن پیمانکار مناسب
 2. عدم ایجاد آلودگی و ترافیک و عدم اتلاف وقت
 3. امکان تحقیق کافی و وافی درباره یک پیمانکار و کیفیت کار وی تنها با چند کلید
 4. بهره مندی از باد کولر :)
 5. مقایسه هزاران پیمانکار با یکدیگر در کمتر از چند دقیقه
 6. امنیت مالی بالا در صورت عدم وفاداری پیمانکار نسبت به تعهداتش
چرا شرکت های واسط انجام پروژه آنلاین؟
حتما تا به حال به مجتمع های فروشگاهی بسیار بزرگ مراجعه کرده اید. مجتمع هایی که در زمینه های مختلف، فروشنده های مختلف را دور هم جمع کرده اند و تبدیل به یک مجموعه تخصصی برای فروش یک نوع از کالا تبدیل شده اند.

مشتریان خرید از این گونه مجتمع ها را بسیار خوش آیند می دانند. چرا؟ چون در این گونه مجتمع ها برای بازدید از مغازه های مختلف و مقایسه محصولات و قیمت ها لازم نیست مسافت زیادی را طی کنند! با خروج از یک مغازه وارد مغازه بعدی می شوند و قیمتها و کیفیت محصولات را با یکدیگر مقایسه می کنند.

اما!

آیا رفتن به این مجتمع های فروشگاهی کار آسانی است؟ برای رفتن به یکی از این فروشگاهها باید یک روز از وقتتان را صرف راه و ترافیک و… کنید.

شرکت های واسط در کار انجام پروژه نقش همان مجتمع های بزرگ را انجام می دهند. پیمانکاران مختلف همگی در آنجا جمع هستند و شما می توانید به راحتی آنها را با هم مقایسه کنید.ویژگی های شرکت های واسط انجام پروژه آنلاین
مهم ترین ویژگی هایی که می تواند شما را مجاب به استفاده از شرکت های واسط کند اینهاست:
 1. بی طرفی این شرکت ها در معرفی پیمانکاران
 2. قدرت تبلیغات بسیار بالای این شرکت ها برای پیدا کردن پیمانکار مناسب برای پروژه شما و یا پیدا کردن کارفرمای مناسب برای کسب و کار شما
 3. امکان امتیاز دهی بی طرفانه کاربران که در اختیار دیگر کاربران هم قرار می گیرد و انتخاب پیمانکار را بسیار آسان می کند
 4. امنیت مالی بسیار بالا برای کارفرما و پیمانکار: به صورتی که اگر هر کدام از طرفین نسبت به تعهداتش پایبند نباشد، شرکت برای حفظ اعتبار خود، حق و حقوق شما را از طرف مقابل دریافت میکند و شما متحمل ضرری نمی شوید.
 5. فضای رقابتی در بین شرکت ها که همواره باعث بهتر شدن خدمات و نیز کاهش هزینه ها می شود.
کسب و کار اینترنتی و انجام پروژه در کدا
کدا نیز یکی از شرکت هایی است در این زمینه به فعالیت پرداخته است. برای مشاهده ی کسب و کارهای موجود در کدا به این آدرس مراجعه نمایید.

کدا کسب درآمد اینترنتی
 
بالا