برگزیده های پرشین تولز

انجمن تخصصي بازي سايبريا2

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا کاکو من کارایی که شما گفتی رو انجام دادم ولی من هنوز خونه اون پیر زن نرفتم فقط یک خونه رفتم که اونم موقعی بود که تازه تو قسمت زیر زمین افتاده بود بعدشم داخل اون خونه چیزی نیست بیرون از خونه یک تیکه استخون هست که من اون رو برداشتم چوب پنبه و آب رو هم دارم فقط اون چیزی که گفتی نمیدونم همین استخونه هست یا نه ولی من این استخون رو روی اون پایه که گفتی خواستم بزارم ولی نمیشد . الان فقط گیره من خونه پیر زن هست که همه جار گشتم نبود . اگر میشه یه کم دوباره راهنمایی کن . شرمنده که من خیلی سوال میکنم !

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Kako :
رادیکال جان ممنون . میبینم بالاخره ادنچر هم طرفدار پیدا کرد . ما اینجا تک بودیم .....خدا رو شکر .
من از بازیهای خوب ادونچر که میگن اگر بازی نکردید حتما بازی کنید سری بازی Momkey island رو میدونم و از لانگست جورنی خبر نداشتم . محیط خیلی قشنگی داره . من مدتهاست دیگه غیر از بازیهای کاملا رئال اکشن( مثل Call of Duty , Medal of Honor ) بازی اکشن نمیکنم . فقط ادنچر !
چیه هی میرن با تفنگ و نمیدونم لیزر و ....تو یه فضاهای عجیبو غریب جک و جونور میکشن؟؟؟
حال ادونچر هم تو گشتن و پیدا کردن راه حل معماها و ......است .
علی جان اگر سایبریا 1 رو بازی نکردی حتما بازی کن ! اصلا اینها ادامه همند . داستانشون در طول همه . باید بازی کنی . البته 2 اش خیلی بهتره .لی 1 هم لطف خودشو داره !
آقای رادیکال شما داری این بازیو ؟ میتونی اگر بخوایم مثلا با پیک کپیشو برامون بفرستی هزینه اش رو هم میدیم پیک برات میاره . ها ؟ دنبال اینجور بازی های قدیمی گشتن خیلی سخته .......من فقط پایتخت یه جایی رو میشناسم که هر چی خوساتم تابحال داشته . حتی سال پیش ازش Dark Earth رو خوساتم داشت!!!!! اونم بازی قشنگیه !! خیلی ! ادلین بازی ادونچر عمرم بود ....محیطش شبیه همین سایبریا ساخته شده .
میدونید سازندگان سایبریا ( همین طور دارک ارت ....این بازی لانگست جورنی هم اینطور بنظر میرسه ) از تکنولوژی متنفرند و برای همین از محیط های اینجوری ....همه چیز گرد و قدیمی و ....استفاده میکنند.

کسی از بازی A Quiet Weekend in Capriy سراغی داره که اومده یا نه؟؟

Kako جان اين بازيو متاسفانه من هم مثل شما بازي نكردم البته بازي كردم ولي نيمه تمام چون 5 سي ديه اين بازي به دست يكي از دوستان افتاد و بعد از نياز به نصب مجدد ويندوزمون و گم شدن سي دي 2 توسطدوست گراميمان متاسفانه از ادامه بازي محروم شديم ولي من بيشتر سي دي 1 بازي رو رفتم و بايد بگم تا حالا از بهتريناي adventure بوده ودر رده سايبريا قرار داره و با اينكه بازي براي سال 2000 هست ولي گرافيكش بينظيره.حتي سايت گيم اسپات امتياز بالاتري رو به اين بازي نسبت به سايبريا1 داده.پس اگه جايي پيداش كرديد از خريدش دريغ نكنيد.در ضمن سبك ادونچر اگه جوري باشه كه ارزش بازي كردن رو داشته باشه مثل سايبريا يا longest journey يا حتي dracula خيلي تنوع بيشتري نسبت به سبكهاي اكشن بخصوص اول شخص و بخصوص تو بازياي pc كه ديگه گروگر دارن براش اين سبكو ميسازن داره.حتي همين doom3 يا half life2 كه با سرو صداشون ديگه گندشو در اوردن هم يه سبك تكراريه:يه اسلحه بگير جلوت بكش بكش بكش... حالا هر چقدر هم گرافيكش خدا باشه هر چقدر هم يك استثنا در برنامه نويسي موتور بازي مثل --جان كارمك-- براي doom3 وجود داشته باشه ولي اين سبك بازي ديگه بخصوص تو pc داره
يكنواخت ميشه.يه نمونش farcry ديگه نزديكتر از اين سبك بازي به doom3 يا half life2 وجود نداره.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اين بازی 5 تا cd هست؟!!
چه خبره؟
چنده اونوقت؟
kako جونم cd هاتو بمن قرض ميدی؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از en2fa :
اين بازی 5 تا cd هست؟!!
چه خبره؟
چنده اونوقت؟
kako جونم cd هاتو بمن قرض ميدی؟
اگه the longest journey رو ميگين كه نه 4 تا سي ديه.معمولا سي دي 500 -600 تومن حساب كن.
اگه يادت باشه پارسال كه runaway رو تموم كردي گفتم برو اينو بگير طولانيه حال ميكني.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mammad :
اگه the longest journey رو ميگين كه نه 4 تا سي ديه.معمولا سي دي 500 -600 تومن حساب كن.
اگه يادت باشه پارسال كه runaway رو تموم كردي گفتم برو اينو بگير طولانيه حال ميكني.

اره درسته من اشتباهي نوشتم 5 سي دي.ضمنا قسمت دوم اين بازيم با نام dreamfall اوايل 2005 مياد. تو e3 2004 هم بهترين بازي adventure شد.

راستي كسي beyond good&evil بازي كرده؟ چه جوريه ارزش بازي كردن داره؟؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Xradical :
اره درسته من اشتباهي نوشتم 5 سي دي.ضمنا قسمت دوم اين بازيم با نام dreamfall اوايل 2005 مياد. تو e3 2004 هم بهترين بازي adventure شد.

راستي كسي beyond good&evil بازي كرده؟ چه جوريه ارزش بازي كردن داره؟؟
آره Beyond ge هم بازيه خوبيه اما اكشن ادونچره يعني اينكه فكري باشه و مثلا رو پازلاش فكر كني نه اينطوري نيست اما در مجموع از آسون بودن بازي بگزريم خيلي بازي قشنگ و بي عيب و نقصيه.داستانه خيلي قشنگي داره گرافيك خوب و كنترل خوبي هم داره يه 2-3 روزي هم طول ميكشه تا تموم شه خلاصه اينكه 100% ارزش بازي كردن داره.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
گرافیکشه که خداس....خفن .....و از نظر ابداع و تخیل حرف اولو میزنه .....
من خوشم نیومد ...هنوزم ترجیح میدم کاپری رو بگیرم.....
آقای ابرو .....اها علی 206....شرمنده حال ندارم جوابتو بدم....ببشید

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
گرافیکشه که خداس....خفن .....و از نظر ابداع و تخیل حرف اولو میزنه .....
من خوشم نیومد ...هنوزم ترجیح میدم کاپری رو بگیرم.....
آقای ابرو .....اها علی 206....شرمنده حال ندارم جوابتو بدم....ببشید
كاكو من چند روز بود كي اينجا نميومدم ميشه بگي كدوم بازي رو ميگيد كه گرافيكش خداست بعد چه سبكي هست و با چه گرافيكي مياد .
در مورد اينكه گفتي حال ندارم جوابت رو بدم بهت حق ميدم اگر جواب هم ندي ما قبولت داريم فقط من ميخواستم بدونم خونه اون پيرزنه كدوم قسمت هست همين

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از ali206speed :
سلام ميشه بگي منظورت چيه ؟

به نقل از ali206speed :
راستش من انگليسيم زياد خوب نيست
اگر فارسي بود خيلي خوب ميشد اگر Turkish يا Swedish هم گير آوردي بد نيست

به سوئيدی ازت پرسيدم چی گفتی Swedish :lol:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از خوبی کن :
به سوئيدی ازت پرسيدم چی گفتی Swedish :lol:
من كه چيزي نگفتم كه توميگي چي گفتي هر چي هم گفتم فارسي گفتم
من زياد سوئدي بلد نيستم ولي ميتونم بفهمم ولي تركيه اي خوب بلدم اگر كمكي از دستم بر بياد براي شما انجام ميدم . آلماني هم خواستيد آشنا دارم ولي زياد نباشه چون از طرف يه كم خجالت ميكشم :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
كاكو من چند روز بود كي اينجا نميومدم ميشه بگي كدوم بازي رو ميگيد كه گرافيكش خداست بعد چه سبكي هست و با چه گرافيكي مياد .
در مورد اينكه گفتي حال ندارم جوابت رو بدم بهت حق ميدم اگر جواب هم ندي ما قبولت داريم فقط من ميخواستم بدونم خونه اون پيرزنه كدوم قسمت هست همين
از گرافيك beyond good and evil بود.
درباره خونه پيرزنه نميدونم كدومو ميگي...؟؟ يه پيرزنه جادوگر هست كه جلو خونش داره يه دستگاه طبل ميزنه. دو تا يوكول هم جلوش وايسادن و همش ميگن : توكتوت......اولههههه ! توك توك !‌ ...خيلي حرف زدنشون خنده داره ...
اونجا خونه پيرزنه است. دقت كني نميتونه رد شه . بايد دستگاهي كه با آب ميچرخه و طبل ميزنه رو از كار بندازي . بالاش يه قنديل هست.....بايد با تير كمون(دو تا چيزه كه برداري ميشه تيركمون يكيش بنده يكيش ...نميدونم چي بود) بهش بزني...بعد ميري تو .

اگه منظورت چيز ديگه ايه بگو. در ضمن سعي كن انگليسيشو بخوني خيلي خوب توضيح داده.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
از گرافيك beyond good and evil بود.
درباره خونه پيرزنه نميدونم كدومو ميگي...؟؟ يه پيرزنه جادوگر هست كه جلو خونش داره يه دستگاه طبل ميزنه. دو تا يوكول هم جلوش وايسادن و همش ميگن : توكتوت......اولههههه ! توك توك !‌ ...خيلي حرف زدنشون خنده داره ...
اونجا خونه پيرزنه است. دقت كني نميتونه رد شه . بايد دستگاهي كه با آب ميچرخه و طبل ميزنه رو از كار بندازي . بالاش يه قنديل هست.....بايد با تير كمون(دو تا چيزه كه برداري ميشه تيركمون يكيش بنده يكيش ...نميدونم چي بود) بهش بزني...بعد ميري تو .

اگه منظورت چيز ديگه ايه بگو. در ضمن سعي كن انگليسيشو بخوني خيلي خوب توضيح داده.
دمت گرم البته من هنوز اين كاري رو كه ميگي انجام ندادم ولي احتمالا رديف ميشه خيلي ممنون ;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام كاكو جون شرمنده ميشه يه كم در مورده قسمت اون ساعته توضيح بدي
ساعت 7:15 رو ميدونم ولي يه كم توضيح بدي ممنون ميشم بازم شرمنده

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
سلام كاكو جون شرمنده ميشه يه كم در مورده قسمت اون ساعته توضيح بدي
ساعت 7:15 رو ميدونم ولي يه كم توضيح بدي ممنون ميشم بازم شرمنده
داش علي من در دوراني كه روزه بودم جواب شما رو پي ام كردم مشكلت برطرف شد يا نه ؟ اگر نشده بگو .
در ضمن اين ابرو هم خانوم خوشگليه ها.....بعضي عكساش قشنگ بيد. جايي منبع سراغ داري معرفي كن مام آشنا شيم ناسلامتي تركيم . اصلا نميشناسيم اين عثماني ها رو ......وبلاگتم ديدم خوب بود. تبريك .
:)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
داش علي من در دوراني كه روزه بودم جواب شما رو پي ام كردم مشكلت برطرف شد يا نه ؟ اگر نشده بگو .
در ضمن اين ابرو هم خانوم خوشگليه ها.....بعضي عكساش قشنگ بيد. جايي منبع سراغ داري معرفي كن مام آشنا شيم ناسلامتي تركيم . اصلا نميشناسيم اين عثماني ها رو ......وبلاگتم ديدم خوب بود. تبريك .
:)
كاكو جون خيلي مخلصيم من اون پي امي رو كه دادي همون روز ديدم ولي درست متوجه نشدم خيلي گيج كننده هست منم كه گيجه خدايي هستم . من اون دستگيره هارو كه ميكشم پايين ساعت خيلي تند ميچرخه نميدونم بايد چي كار كنم اگه ميشه واضح تر توضيح بده
خيلي هم خوشحال هستم كه يك نفر پيدا شد و از ابرو خوشش اومد راستش من زندگيم رو براي ابرو ميذارم هيچ كس نميتونه من رو درك كنه نميخوام اينجا زياد در باره ابرو چيزي بگم
بعدشم تو عكس از ابرو ميخواي يا دوست داري اون رو بيشتر بشناسي ؟ من 400 تا از ابرو عكس دارم زندگي نامش رو هم تو وبلاگ نوشتم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
هر دوش ! هم عكساش هم خونده هاش. چند تاآهنگ ازش دانلود كردم خوشم اومد. البت صداش هميشه يه جوره ولي بعضي آهنگاش واقعا تركي و قشنگن. من سازهاي آهنگاي تركي رو خيلي دوست دارم. تو هيج نوع آهنگ ديگه اي هم نشنيدم غير از چند تا آهنگ اونم آفريقايي ! ( انقد آهنگاي با مزه اين اين آفريقايي ها ! يكيش هست همش با زنبورك زده شده !‌:D )

درباره بازي‌:

Clock Puzzle - The object of the puzzle is to make the clock chime at 7:15 to get Father Voralberg to leave the house.

Look at clock face by clicking the top side of the clock and see that the clock reads 2:45.

ساعت اول 2.45 دقيقه است

Look at the clock case and note the 2 men by the bell and the pendulum are stuck.

پاندول هم خرابه و حركت نميكنه

The number panel (now on XII) has a switch on the left that moves the numbers 15 minutes ahead and a right switch that moves the numbers 30 minutes ahead.

سوئيچ هاي دوطرف اون عدد يونانيه ( الان رويXII ) تنظيم شده سوئيچ سمت چپ 15 دقيقه جلو ميبره و راستيه 30 دقيقه

1. Flip the switch to show 2:45. With the clock starting at XII, click the right switch 5xs and the left switch once.

سوئيچ سمت راستي رو 5 بار و سمت چپي رو 1 بار ميزني تا ساعت درست بره روي 2.45

2. Click on the 2 men above to wind the weights. Start-click the pendulum.

روي دو تا آدمك ها كليك كن تا فنرشون جمع بشه

3. Now we need to change the time to 7:15. Flip the right switch 9xs to VII and the left switch once to get 7:15.

حالا بايد ساعت رو ببري روي 7:15 9 بار سمت راستي و يك بار هم سمت چپي

4. To wind the chime, click-lower the right weight.

حالا روي وزنه راستي كليك كن مياد پايين

5. To make the men ring the bell, click on the bell.

روي زنگ بزن آدمك ها زنگ ميزنن

The clock chimes 7:15 and the father leaves for the factory leaving a key on the table. Take the attic key and unlock the attic door with the key.
حالا اون باباهه پا ميشه ميره كليد رو برميداري ميري طبقه بالا
اميدوارم ردش كني....

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
كاكو خيلي ممنون اون قسمت رو رد كردم ديگه فكر ميكنم كم مونده تا برم آخرش راستي خودت اين بازي رو تموم كردي ؟
در مورده ابرو هم بهت بگم قرار من در باره خواننده هاي تركيه يك تايپيك درست كنم كه همه استفاده كنن اون وقت كلي همه سايت مينويسم كه همشون رو بشناسي

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
كاكو خيلي ممنون اون قسمت رو رد كردم ديگه فكر ميكنم كم مونده تا برم آخرش راستي خودت اين بازي رو تموم كردي ؟
در مورده ابرو هم بهت بگم قرار من در باره خواننده هاي تركيه يك تايپيك درست كنم كه همه استفاده كنن اون وقت كلي همه سايت مينويسم كه همشون رو بشناسي
آره تموم كردم. ولي جزئيات يادم نميمونه ......ميدوني كه چقدر فراره.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
آره تموم كردم. ولي جزئيات يادم نميمونه ......ميدوني كه چقدر فراره.
كاكو جون من چاكرتم الان آخر بازي من گير كردم كمكمون كن ما اينو تموم كنيم
من اون 5 تا سنگ رو سر جاش گذاشتم ولي چيزي نشد
بعد رفتم جلو تر يك دستگاه بود كه چند تا دستگيره داشت كه به 3 حالت حركت ميكنه ( باز بسته وسط )
بعد اون طرفش هم يك كليد ميخواد كه من نميدونم از كجا بايد بگيرم
يك عكس هم سفارشي برات گذاشتم ببينش
ebru_gundes_11.jpg

بالا