آژانس هواپیماییexchanging

انجمن تخصصي بازي Grand theft Auto III-Vice City

شروع موضوع توسط Mafia ‏7 آگوست 2003 در انجمن بازیهای کامپیوتری

1. Mafia

Mafia کاربر تازه وارد

سلام ! 8)
    اين انجمن يك انجمن فعال و تخصصي درباره بازي Grand theft Auto III-Vice Citty ميباشد ! :arrow: لازم به ذكر هست من تمام ماموريت ها را در اين بازي انجام داده ام ! و رموز ضد ضربه اين بازي هم دارم ! 8) و بايد بگويم من در اين بازي خيلي حرفه اي هستم ! :arrow: پس براي همين به ايجاد يك انجمن تخصصي در اين باره پرداختم ! ;)

2. Soroosh63

Soroosh63 کاربر تازه وارد

سلام..خوشحالم كه وقت گذاشتي واسه اين كار...يه همچين انجمني جدا لازم بود..

راستش من توي همين بازي تو يه قسمتش يدجور گير كردم...البته من روي X-BOX اين بازي رو ميكنم اما قاعدتا نبايد فرقي بكنه...

يه ميشن هست كه توش تامي از طرف دياز مامور ميشه كه بره و يه يارويي رو تعقيب كنه و مقرشون رو بفهمه كجاس...من ميرم دم خونش و تا فرار ميكنه دنبالش ميكنم و حتي سر راهم هم دوسه تا بشكه تي ان تي منفجر ميكنه نامرد...بعد كه از رو پشت بوم ميپره تو ماشينه (همو جيپ باحاله) منم ميپرم پايين و سوار موتور گازيه ميشم و دنبالش ميكنم...اون نارفيق هم شورع ميكنه به شليك كردن و حتي چرخامو پنچر ميكنه...اما بازم كه پيش ميريم به يه نقطه اي ميرسيم كه در واقع روي يه پل هست...تا به اونجا ميرسيم اونا انگار يهو ناپديد ميشن و ماشينشون ميوفته توي رودخونه (كه زير پل قرار داره) و خلاصه ميشن فيل ميشه....در كمال تعجب!!!!!!!!!
    ميگه شما فقط بايد تعقيبشون كنين و حق كشتن ندارين....منم كه كسي رو نكشتم آخه..

اگه كمك كني واقعا ممنون ميشم :)

3. ehsan

ehsan Administrator

بابا اينكاره! :shock:

مافيا جان ممنون از ايجاد اين قسمت...

4. Mafia

Mafia کاربر تازه وارد

آره احسان جون ! من از 4 سالگيم تا الان كه 13 سال دارم مدام در حال بازي كردن اين بازي هستم 8) ! البته من از مديران سايت هستم ولي به صورت Invisble آنلاين ميشم ! :shock: واسه همينه كه كسي نيمدونه من از صاحاب سايت هستم ! ;)