برگزیده های پرشین تولز

انجمن تیونینگ تاک

farzad.j.292

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان
اینجا کسی هست که به مطالب و پست های انجمن تیونینگ تاک دسترسی داشته باشه؟
خیلی وقته دیگه خبری ازش نیست

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
تقریبا تا یک ماه پیش بالا میومد،چند سالی هست هرچند وقت به مشکل میخوره چند ماهی بعضا تا یک سال هم طول کشیده تا دوباره بیاد بالا اونم با کلی مشکل و دوباره چند صباحی فعال باشه و دوباره بخوابه
متاسفانه مدیریت و مالکیت ضعیفی داره

farzad.j.292

Registered User
لایک‌ها
65
واقعا حیف اون همه تجربه و پست مفید توی فروم
اگه کسی شناختی از مدیران سایتش داره بهشون اطلاع بده که حداقل امکان خواندن مطالب و پست ها رو فراهم کنه

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
کلا رفتن اینستا مسخره بازی

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
تیونینگ تاک بالا نمیاد و مشخص هم نیست که دوباره کی ادامه راه بده.
اگرچه در بین بقیه فروم های خودرویی جایگاه خودش را از دست داد اما به نظرم در ذهن عصو های قدیمیش هنوز هم بهترینه.

من خودم با همین فروم کلیه اطلاعات خودرویی ام را کسب کردم و بسیار بسیار مباحث تخصصی و فنی مفیدی ازم یاد گرفتم. این دقیقا زمانی بود ه تازه اینترنت ADSL وارد ایران شده بود و استفاده منابع فارسی در محیط آنلاین بسیار محدود بود. تنها منبعی هم که میشد کمی اطلاعات ازش کسب کرد مجله خودرو بود که اون هم به رغم بیزینس بودنش مطالبش جانبداراه و فیلتر شد بود و اضافه بر اون وارد بحث های تخصصی هم نمیشد.
اعضای تیونینگ تاک بدون چشم داشت اطلاعات بسیار مفیدی را با بقیه به اشتراک میگذاشتند.

از جایی که از اعضای قدیمی این فروم بودم تا جایی که ذهن ام یاری میکنه مدیریت سایت با هزینه ها و زمان و انرژی که باید برای نگهداری سایت صرف میشد مشکل داشتند. مالکیت سایت برای آقای خلف نژاد بود که خودشون هم از تیونرهای شناخته شده در ایران هستند. چون در اون زمان تبلیغات آنلاین اصلا چیز جا افتاده ویا تعریف نشده ای بود بنابراین ایشون مجبور بودن تمام هزینه های سایت را شخصا پرداخت کنن. در انتها هم اعضای قدیمی فعالیتشون کم شد و محتوا ها هم به نظر شخصی من از نظر کیفی افت شدیدی داشتند. طی چندین بار که سرور وبسایت عوض شد آقای خلف نژاد عنوان کردند که در رابطه با حفظ محتواها و تاپیک ها توجه کامل را دارند که هم همینطور بود و بسیاری از مطالب همچنان به سرور جدید انتقال داده میشد و مقداری هم بعدا در طول زمان ریکاور کردن. به جز مقداری از پست ها که ریکاور شدنشون از نظر فنی ممکن نبود.

در نهایت یادمه قصد داشتند تا در صورتی که روزی تیونینگ تاک برای همیشه از توقف ایستاد. مطالب سایت حفظ بشه تا همچنان بهش دسترسی وجود داشته باشه. اگر تاپیک خاصی مد نظرتون هست و یا اطلاعات خاصی از روی سایت نیاز دارین در رابطه با کارگاه تیونینگ خودرو با نام فیول تاپ FEUL TOP که در حومه تهران هست سرچ کنید. احتمالا میتونید یه شماره تماس یا راه ارتباطی با آقای خلف نژاد یا برادرشون پیدا کنین. اینطوری شاید بتونن کمکتون کنن. البته این در صورتی هست که نیاز به دسترسی به مطالب خاصی داشته باشین.

موفق باشین

shahin71mo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من یادم هست 2 تا انجمن خودرو معروف بود که اولیش تیونینگ تالک بود (تی تی) و دومیش پرشین تیونینگ
من اون روزها که به قول دوستان تازه اینترنت پر سرعت اومده بود هر روز سر میزدم و مطالب و پروژه های تیونینگ و سیستم های صوتی رو دنبال می کردم و چقدر لذت می بردم از دانش و تجربه دوستانی که اونجا بود.
الان اتفاقی یادم افتاد و سرچ کردم سایتشون رو ندیدم و این پست رو اینجا دیدم. واقعا حیفه چنین انجمن ها و سایت هایی که نابود بشن
اون زمان که استارت آپ مد نشده بود این سایت ها خودشون بهترین بودن

بالا