برگزیده های پرشین تولز

انجمن حمایت از جک و جونور های پی تی(ورود سیبیلوها ممنوع)

شما طرفدار کدوم گره هستید

• Total voters
    36

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
پي سي و خوبي كن واقعا فكر نميكردم اين قدر چتر باز باشين!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
آخه هرچي باشه گربه ها هم سيبيل ميبيل دارند! ولي خوب جنس خودشونو نشان دادند و به اواتورشون مياند(شوخي) :D :D :D :D :D
نتيجه اخلاقي سيبيل ادم و جك و جونور نمي شناسه! :blink: :D :D :happy:

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
چکار ميشه کرد بايد جام زهر را نوشه جان کرد :blush:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب پدر امرزیده اگه مابین شما ها صلح شده خوب به ما زودتر می گفتی تا این جنگ لاقل تلفات نداشته باشه حالا تو جواب یه تا سبیل کنده شده کاکو را می دهی؟! به من که مربوط نیست فرمانده حمله و عملیات تو بودی خودت هم جوابش رو بده!!! :D
بلاخره این سیبیل شاخ گاوی کاکو کار دست ما داد و ما مجبور به اتیش بست شدیم!!(خوب وقتی خوبی کن سیبیل داره و من هم سیبل بذارم خوب نتیجه جنگ معلومه!!) :happy:
خوبی کن (فرمانده کل بی سیبیل ها؟)در حال اعلام اتش بست و درخواست صلح از سیبیلو ها!!!(انا تسلیم!!) :D :blink:
kitty2.jpg

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از bahar13 :
پي سي و خوبي كن واقعا فكر نميكردم اين قدر چتر باز باشين!!!

آره اونم از نوه چتربازهاي اسرائيلی :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از خوبی کن :
آره اونم از نوه چتربازهاي اسرائيلی :D :D :D :D
مرگ بر اسرائيل مرگ بر اسرائيل :D :p

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از mehrdad1355 :
خوب پدر امرزیده اگه مابین شما ها صلح شده خوب به ما زودتر می گفتی تا این جنگ لاقل تلفات نداشته باشه حالا تو جواب یه تا سبیل کنده شده کاکو را می دهی؟! به من که مربوط نیست فرمانده حمله و عملیات تو بودی خودت هم جوابش رو بده!!! :D
بلاخره این سیبیل شاخ گاوی کاکو کار دست ما داد و ما مجبور به اتیش بست شدیم!!(خوب وقتی خوبی کن سیبیل داره و من هم سیبل بذارم خوب نتیجه جنگ معلومه!!) :happy:
خوبی کن (فرمانده کل بی سیبیل ها؟)در حال اعلام اتش بست و درخواست صلح از سیبیلو ها!!!(انا تسلیم!!) :D :blink:
kitty2.jpg

:blush: خب ديگه برای حفظ پی تی بايد فعلا بايد سکوت کرد تا بعد ;)

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
اي بابا جناب شار.. شمام باد؟؟؟ :(

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
باد هاي ژيلتي انشاالله!

karpardaz

Guest
لایک‌ها
0
من براي توازن آرا آمدم! 5 - 5 - 5!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب نتيجه ارا’ كه در اينجا به نفع ما 5 7 5 شده بيانگر اينكه گويا ضد سيبيل هاي پي تي خفاشند يا جغد چون فقط از سر شب پيدا شون شده خوبي كن جان حالا كه نتيجه كاملا به نفع ماست (كاكو هم كه نيست كه با اون سيبيل هاي شاخ گاويش مارو شاخ بزنه) ميخواهي اتيش بستو زير پا بزاريم و تمام سيبيلاشونو رو تا دو فعه هواپس نشده بكنيم زودباش جواب بده تا دير نشده ! :)
معلوم نيست حالا كه بايد فرمان حمله بدهد دم كودوم سوراخ موشي تو پي تي كشيك موش ميكشه!؟ :happy: :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
12:10 گرينويچ - دوشنبه 24 مه 2004

'محسنی اژه ای سحرخيز را گاز گرفت'
در نشست هفتگی هيأت نظارت بر مطبوعات ايران زدوخوردی ميان عيسی سحرخيز، نماينده مديران مسئول جرايد و غلامحسين محسنی اژه ای، نماينده قوه قضائيه در اين هيأت رخ داد.

نعمت احمدی، وکيل دادگستری در گفتگو با بخش فارسی بی بی سی گفت که آقای سحرخيز را پس از جلسه با وضعيت آشفته و پيراهنش پاره ديده که روی شانه اش محل گازگرفتگی به چشم می خورده، سرش بر اثر برخورد جسم سخت زخمی شده و بخشی از پائين تنه بدنش خراشدگی عميقی برداشته بوده تا آنجا که پزشک قانونی برای وی دو هفته طول درمان تعيين کرده است.

به گفته آقای سحرخيز، درگيری پس از آن ميان او و آقای محسنی اژه ای درگرفته بوده که در جلسه بحثی بر سر مطلبی که در يکی از مجلات هفتگی درباره روابط دختران و پسران چاپ شده بوده است در می گيرد که طی آن آقای محسنی اژه ای در پاسخ به اظهارنظرهای آقای سحرخيز در مورد اين موضوع سخنانی می گويد که آقای سحرخيز آن را توهين و فحاشی به خود و جامعه روشنفکر قلمداد می کند.

آقای سحرخيز مدعی است که اعتراض او به آنچه وی توهين می داند باعث می شود آقای محسنی اژه ای با پرتاب دو قندان به او حمله کند.

عيسی سحرخيز از آقای محسنی اژه ای به مراجع قضايی شکايت و او را به ايراد ضرب و شتم، فحاشی و افترا متهم کرده است.

اين در حالی است که آقای محسنی اژه ای خود قاضی و رئيس دادگاه ويژه روحانيت است.

وی به خبرنگاران گفته که پس از مطالعه اظهاراتی که آقای سحرخيز درباره اين درگيری داشته است، به اين اظهارات پاسخ خواهد داد.
http://www.bbc.co.uk/persian/iran/story/2004/05/040524_mf_fight.shtml

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خیال میکنی من نیستم ! هه !
بی غیرتا دسته دسته دارن معلوم میشن ! اینم بگم از نظر من بی سیبیل و حزب باد فرقی با هم ندارن !
:eek:

لایک‌ها
0
اينا همش كشك يوزر مجازي ساختيد حزب فقط حزب باد :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
خیال میکنی من نیستم ! هه !
بی غیرتا دسته دسته دارن معلوم میشن ! اینم بگم از نظر من بی سیبیل و حزب باد فرقی با هم ندارن !
:eek:
چي شد كاكو جون ترسيدي شبي لولو بخوردت اگه باديارم حساب نكني ما تعدادمون بيشتر از شماست !اي سيبيلو :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از PersianMag.com :
اينا همش كشك يوزر مجازي ساختيد حزب فقط حزب باد :D
راس میگی داش مگزینی ! اینا همش بنظر دروغی میاد !
اصلا بگو ضد سیبیل از مادر زاده نشده ! اینا رو ! هه !
امضا رو حال بفرماین !
تهیه شده در 1 دقیقه !
:happy:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
همه دنيا به عقابا احترام مي گذارند وحتي نقش روي پرچمشونه مثل المان اخه كاكو تو كجارو ديدي كه سيبيل روي پرچمشون كشيده باشند! :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
همه دنيا به عقابا احترام مزارند وحتي نقش روي پرچمشونه مثل المان اخه كاكو تو كجارو ديدي كه سيبيل روي پرچمشون كشيده باشند! :D
شما برو فعلا دیکته ات رو درست کن ! بعیده جون سالم بدر ببری از دست شار و مابقی اساتید دیکته !
دوستان و آشنایان ( سیبیلو ضد سیبیل و گربه و ....همه ) به عنوان نظر سنجی توجه بفرمائید و بعد بدانید که به کی دارید رای میدین !
"شما طرفدار کدوم گره هستید"
الانم که :
"مه دنيا به عقابا احترام مزارند"
میگم بخاطر این نوک تیزته اینهمه لهجه یا .....؟؟؟ بد نیست لهجتو عمل کنی ! برا مخت خوبه ! یکم باد بش میخوره !

بالا