برگزیده های پرشین تولز

انجمن خزعبلاتیان

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خلاصه من گفته باشم !!
کلاس گفتگوی آزادو پایین نیارید !!
ببندید این تاپیکهای جلف رو !
و اما جلف: جلف آن است که اگر از ته آیی به سر، فلج گردد و فردی که فلج باشد، یا پا ندارد یا دست یا سر یا زبان. و آنی که نه دست دارد و نه پا و نه سر و نه زبان، زین پس آید که بگوید کجایی که داشتو کشتن.
تبصره: خواهم آمد

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امروز سخنگوی پی تی،شایعات مربوط به دادن 100 لیتر بنزین اضافه از طرف عالیجناب به مدیران را تایید کرد!

البته این سهمیه شامل حال مدیران ارشد و بازنشسته و همچنین دوچرخه سواران یا احیانا اسب سواران نمی گردد :D

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یاران چه غریبانه
رفتند از میان ماهانه صدی بیست و پنج هزار تومن میشه.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
منظورت انگور فراوری شده است :D ؟
والا ما عاشق یه نفر شدیم که بعدش فهمیدیم 2 نفره ، برای همین دپرس شدیم و رفتیم پارتی ، بعدش گفتن اینجا پارتی بازی ممنوعه ، یه قرص X بهم دادن که خوردم و رفتم فضا ، منتها چون فضا خیلی معنوی بود کار خاصی نتونستم بکنم و رفتم دنبال کار ، پشت آبمیوه فروشی نوشته بود به کارگر ساده نیازمندیم ، من رفتم تو ولی طرف گفت شما چون راه راه هستی و ساده نیستی بدرد ما نمی خوری ! ما هم رفتیم پیرهن رو عوض کردیم و شد ساده ، بعد بابام گفت پسر تو چقدر ساده ای ، الان زمونه زمونه ی اطلاعاته ! ما هم رفتیم تو وزارت اطلاعات ، گفتن برای شما شغلی نداریم بجز شست و شو ! منم گفتم باشه ، در حین شستشو بودم که یهو دیدم اونی که عاشقش شده بودم و فهمیدم 2 نفره الان با رئیسم ازدواج کرده ! همونجا آرسنیک رو برداشتم و تا ته خوردم ! الانم که مرده هستم و در خدمت شما !
:D
شب بخیر هم بند های عزیز
8.gif
laughbounce2[1].gif
laughbounce3[1].gif
lol[1].gif

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آزا نازان کزه خازاک رازا بزه نز ظزر کیزی میزی آزا کزو نزند
آزا یازا بزو وزد کزه گوزو شزه چزش میزی بزه مازا کزو نزند؟

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
حاج آقا جسارتا عرض ديگري داشتم و اينكه شايد حضرتعالي به دليل سن بالا همانگونه خود فرموده بوديد دچار اختالات زبانم لال ذهني شده ايد و به فنا رفته ايد:blink:

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حاج آقا جسارتا عرض ديگري داشتم و اينكه شايد حضرتعالي به دليل سن بالا همانگونه خود فرموده بوديد دچار اختالات زبانم لال ذهني شده ايد و به فنا رفته ايد:blink:
یحتمل گویی تو درست. شاید که نباشم من

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام
ادمين و مديران محترم
يه عده از کاربران در بخش دامنه که فکر مي کنند اين بخش مال خودشون هست و اونجا حکمراني مي کنند
مي يان بي خود و بي جهت دامنه هاي کاربران رو خراب مي کنند حالا علتش چيه بر مي گرده به اين که اين افراد اين بخش رو تحت نفوذ خودشون در آورند و فکر مي کنند اين جا فقط مال اونهاست اگه کسي بخواد يه چيزي رو بفروشه در اون قسمت سريع مي خواهند خرابش کنند
من دامنه با قيمت پايه گذاشتم 150 هزار تومن اومده پست بعديش زده 10 هزار تومن
خوب اين شخص اونجا چيکار داره مگه اين که بيکار هست صبح تا شب بياد همه دسترنج ديگران رو خراب کنه و ضايع کنه
مثل اين که شما بري در بخش بازارچه مثلا طرف يک مانيتور قيمت گذاشته 100 هزار تومن شما بري بهش بگي ده هزار تومن مي خرم خوب معلوم هست که با اين فرد بايد برخورد کرد تا ديگه تکرار نشه
به هر حال من جهت اطلاع عرض کردم
شما پست بنده رو مشاهده بفرمائيد و لطف کنيد همه پست ها به جزء پست اول باقي بمونه و بقيه کلهم حذف بشه

آخه مگه مردم مغز چهار پا خوردن که دامنه ثبت کنند حدود ده هزار تومن بعد بيان وقت و زندگي و هزينه تلفن و هزار چيز ديگه رو بيان بزار توي اين انجمن بدهند ده هزار تومن
جز آين که ديگرون به اين طريق متوسل مي شن که محصولات ديگرون رو خراب کنند و از ارزش واقعي به دور نشون بدهند
با تشکر

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
ادمين و مديران محترم
يه عده از کاربران در بخش دامنه که فکر مي کنند اين بخش مال خودشون هست و اونجا حکمراني مي کنند
مي يان بي خود و بي جهت دامنه هاي کاربران رو خراب مي کنند حالا علتش چيه بر مي گرده به اين که اين افراد اين بخش رو تحت نفوذ خودشون در آورند و فکر مي کنند اين جا فقط مال اونهاست اگه کسي بخواد يه چيزي رو بفروشه در اون قسمت سريع مي خواهند خرابش کنند
خوب اين شخص اونجا چيکار داره مگه اين که بيکار هست صبح تا شب بياد همه دسترنج ديگران رو خراب کنه و ضايع کنه
مثل اين که شما بري در بخش بازارچه مثلا طرف يک مانيتور قيمت گذاشته 100 هزار تومن شما بري بهش بگي ده هزار تومن مي خرم خوب معلوم هست که با اين فرد بايد برخورد کرد تا ديگه تکرار نشه
شما پست بنده رو مشاهده بفرمائيد و لطف کنيد همه پست ها به جزء پست اول باقي بمونه و بقيه کلهم حذف بشه

آخه مگه مردم مغز چهار پا خوردن که دامنه ثبت کنند حدود ده هزار تومن بعد بيان وقت و زندگي و هزينه تلفن و هزار چيز ديگه رو بيان بزار توي اين انجمن بدهند ده هزار تومن
جز آين که ديگرون به اين طريق متوسل مي شن که محصولات ديگرون رو خراب کنند و از ارزش واقعي به دور نشون بدهند
با تشکر
از نینجای عزیز حمایت می کنیم ..... !
مرگ بر اسپمر :D !

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
از نینجای عزیز حمایت می کنیم ..... !
مرگ بر اسپمر :D !

اون داشتم خواب رد ميشدم که آيا هستيد يا نون ؟
گنجشک چيتوزی ما همه خون درگيم ، کل کانتر ميندازيم هيرو من 3 بار بن شده .
مدير امضاء من سيستم شد محافظه کاری

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بار آخرت باشه چنین چیزی را به خطه نصف جهان نسبت میدی !

وگرنه :
uzi.gif
automatic.gif

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دیگران وقتی میپرسند که ساعت در لیوان افتاده باشد.
تو وقتی بجنگ که گوشیت در دسترس باشد
اثر آن مری پاپ

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
به تاپیکای خودم امیدوار شدم!!!!:blink::wacko:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
ادمين و مديران محترم

با تشکر

شما خودشو ناراحت نکن!

اینا کارشونه منم تو بازارچه یه تاپیک زدم طرف با وجود اینکه خودش یه تاپیک داشت 10 صفحه هم جلو رفته بود ولی باز از حسادت تاپیک زدم من در حال ترکیدن بود و همین شد که تاپیک اینجانب را به چیز کشید!! ماهم بی خیال گشتیم!

مدیریت!!! کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!؟

= پی نوشت : این پست خزعبل نبود ها !

بالا