برگزیده های پرشین تولز

انجمن دوستداران تن تن وميلو

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آقا اين طرحي كه بچه ها دادن خيلي خوبه :
سري كامل به يه زبون ديگه رو ميگيريم و فقط متنهاشو با ترجمه انتشارات هرژه عوض ميكنيم ...
اسكن توپ ميكنيم و به صورت CD عرضه ميكنيم ( نه يه مشت عكس .jpg بلكه براش GUI خوبي طراحي ميكنيم كه دلچسب بشه )
اينجوري مقداري از هزينه ها هم برميگرده ...
در مورد وب سايت هم ايده خوبيه ...

اونهائي كه پايه هستن و حاضرن از نظر مالي و فني كمك كنند دست بگيرند ... ( اين يه پروژه ملي ميشه هاااا !!! )

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از ReD3ath++ :
آقا اين طرحي كه بچه ها دادن خيلي خوبه :
سري كامل به يه زبون ديگه رو ميگيريم و فقط متنهاشو با ترجمه انتشارات هرژه عوض ميكنيم ...
اسكن توپ ميكنيم و به صورت CD عرضه ميكنيم ( نه يه مشت عكس .jpg بلكه براش GUI خوبي طراحي ميكنيم كه دلچسب بشه )
اينجوري مقداري از هزينه ها هم برميگرده ...
در مورد وب سايت هم ايده خوبيه ...

اونهائي كه پايه هستن و حاضرن از نظر مالي و فني كمك كنند دست بگيرند ... ( اين يه پروژه ملي ميشه هاااا !!! )

اول ببينيم نظر پويا چيست؟
ضمن اينكه فكر خوبيه,چقدر حدودا برآورد هزينه اش ميشه؟
در ضمن كسي سري كامل اورژينالش رو بما براي اين كار يا تهيه اسكن از اصل فارسيش امانت مي ده يا اصلا ميفروشه؟

كلكي هم تو كار نيست.

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
ببينيد در مورد ساخت MultiMedia CD اش من كاملا آمادگي دارم و ميتونم هم Flash و هم Director اونو كار بكنم ... البته كمك احتياج دارم ... چون كار طولانيه ...

و براي شروع هم فكر كنم بد نباشه اونهايي كه كتابهاي ترجمه اصلي و بدون سانسور رو دارن اينجا ليست كنن با شماره تماس ...
در ضمن بقيه دوستان هم كه آماده همكاري هستند اينجا اعلام آمادگي كنند ...

pooyab

Registered User
لایک‌ها
0
حقيقت امر اين كار به يك برنامه ريزي طولاني و همكاري احتياج داره.من چون الان تو رشت دانشگاه مي رم و تهران نيستم امكان همكاري حداقل فعلا برام وجود نداره. ولي مطمئنم بچه هاي زيادي در تهران هستن كه مي تونن كار ها رو به عهده بگيرن.مسائل مهم اينه:
- استفاده از تصاوير كتابهاي چاپ انگليسي گلاسه كه قيمت بالايي هم ندارن
-قرينه كردن افقي تمام صفحات براي مطابقت با استاندارد فارسي
-نرم افزار نمايش صفحات با هر روشي آماده بشه بايد امكان پرينت رو داشته باشه و حداقل بدون افكت صفحات رو چنج كنه.ضمنا امكان ديدن صفحات به صورت اسلايد كوچيك و انتخاب دونه دونه ي اونها وجود داشته باشه.ضمنا امكاناتي مثل زوم و غيره هم داشته باشه
-دقت در استفاده از ترجمه هاي يونيورسال

من خودم تو فروشگاه هاي بروكسل نمونه ي دي وي دي هاي تن تن رو ديده بودم كه تقريبا هم قيمت كتابها بودن.ضمنا تو هر كدوم يه نسخه از انيميشن همون داستان قرار گرفته بود

خلاصه كار دقيقيه و البته بسيار وقت گير.بنابراين بايد خيلي روش برنامه ريزي كرد

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
مرسي پويا جان ... بازهم از كساني كه مايل به همكاري هستند دعوت ميكنم خودشونو معرفي كنن و كاري كه ميتونن به عهده بگيرن رو هم اعلام كنن ...

خوبی نکن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
مهم ترين بخش ماجرا اين است كه هزينه ها را برآورد كنيم و بعد اسپانسرها را...
درضمن اينكه دوستان بر روي نمونه كار مي كنند,مي توانيم از بقيه هم دعوت به همكاري كنيم.
كساني كه دستي در كار امور كامپيوتري ندارند و علاقه مند به هين پروژه,مثل من!!مي توانند ساپورت مالي كنند البته با همكاري ساير دوستان تا كساني كه وقت صرف اين كار مي نمايند,پشتگرمي خوبي داشته باشند.

جناب خوبي نكن!!!شما اصل انگليسي و يا فارسي يونيورسال كداميك را داريد؟براي شروع كار با تضمين؟

از پويا خان هم ممنون بخاطر دقت نظرشان.راستي كدام دي وي دي ها را مي فرماييد؟
من ديروز از سايت رسمي تن تن سفارش خريد دادم,ولي ظاهرا فقط 17 داستان انيميشن را در بر داشت نه بيشتر..

ReD3ath++ ما آماده ايم...

pooyab

Registered User
لایک‌ها
0
راستش من اون دي و ي دي ها رو تو يكي از فروشگاه هاي مركز شهر بروكسل ديده بودم.يادمه نزديك مترو بود و تا بناي يادبود تن تن فاصله اي نداشت. توش فقط محصولات كميك استريپ فرانسوي داشت مثل تن تن و آستريكس و غيره. تو اينترنت نديدمشون.پكيج هاي شيك و هم سايز كتابها.البته تعداد دي وي دي ها همونطور كه شما گفتيد از 22 تا كمتره چون مثلا هدف كره ماه و روي ماه قدم گذاشتيم رو يه دي وي دي بودن.

البته فقط مي خواستم مثال بزنم وگر نه ما براي انتخاب روش كاملا آزاديم
موفق باشيد

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
اسفنديار عزيز متشكرم ...

در مورد فلوچارت كار بايد بگم كه :

1) به نسخه اوريجينال كتابها يا CD اون احتياج داريم به هر زباني كه باشه ... (نسخه بدون سانسور)
2) بروبچزي كه نسخه هاي ترجمه شده رو در اختيار دارن ( ترجمه اصلي ) لطف كنن و ليست كتابهايي رو كه دارن اينجا بذارن تا باهاشون تماس بگيريم و كمك كنيم يه Scan از همه صفحات تهيه كنيم ... براي جايگزيني با متون اصلي ...
3) بقيه كار رو من و چند تن از دوستان كه آماده كار Edit و Multimedia باشن خواهيم كرد ...

هزينه ها هم طبعا خريد يه مجموعه كامل - ترجيحا CD - و اسكن كردن اوناست ديگه ...
تا فاز دوم كه مرحله كار روي CD است ( چاپ و پكينگ و ... )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من بسيار پايه ميباشم!!!!همه جوره هستم!آخه من از اردتمندان حضرت تن تن هستم!! ;)
به طور جدي من قسمتي از شخصيتم رو از تن تن گرفتم و بقيشم از شرلوك!!
خلاصه همه جوره هستم!

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
لطفا دوستان اسامي كتابهاي ترجمه اصل كه در اختيار دارند را ( با هر كيفيتي كه باشه ) اينجا ليست كنند ... با تشكر ...

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
مثل اينكه اين تاپيك مورد بي مهري واقع شده....
آقا اصلا چطوره براي شروع درخواست خريد يك سري كامل تن تن اورجينال سري چاپ قديم يونيورسال جهت پيشبرد آنچه كه در بالا ذكر آن رفت,آنهم به بالا ترين ولي منصفانه ترين قيمت كنم تا بشه كاري از پيش برد...
من خودم منتظر پيشنهادات هستم ,اصلا چطوره اين پيشنهاد رو در بخش بازارچه مطرح كنيم؟

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
اسفنديار جان نميدونم چرا اين همه طرفدار تن تن به يكباره اينجا رو ترك كردن و حتي نظراتشونو هم نمي دن ... در هر صورت فكر خوبيه من اين كارو در بازارچه ميكنم ...

nmroshan

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اقا ما يه سي دي از تمام كتاباي تن تن به زبان انگليسي داريم. كيفيتشون هم خوبه( سايز هر فايل مربوط به هر صفحه حدود 150 كيلو بايت) قبلا هم به چند تا از بچه هاي فروم داده ام
اگر بدرد كار شما ميخورد تقديم كنيم

با تشكر فراوان از اسفنديار و شرلوك و بقيه دوستان

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
كجايند اين مدعيان بي خاك و رنگ كه بانگ مستيشان بي آنكه اين فوروم را سرشته سازد بيك باره به خاموشي گراييد؟

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از ReD3ath++ :
اسفنديار جان نميدونم چرا اين همه طرفدار تن تن به يكباره اينجا رو ترك كردن و حتي نظراتشونو هم نمي دن ... در هر صورت فكر خوبيه من اين كارو در بازارچه ميكنم ...

و من كماكان منتظر نتيجه آن باقي خواهم ماند....

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از nmroshan :
اقا ما يه سي دي از تمام كتاباي تن تن به زبان انگليسي داريم. كيفيتشون هم خوبه( سايز هر فايل مربوط به هر صفحه حدود 150 كيلو بايت) قبلا هم به چند تا از بچه هاي فروم داده ام

با استقبال از حسن اعتماد شما,نيكي و پرسش؟
امر بفرماييد به چه شرايطي تا من اقدام كنم...

nmroshan

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بدون هيچ شرايطي.
فقط آدرستون رو بهم پي ام كنيد تا براتون پست كنم.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از nmroshan :

به جان پيشوا سوگند راست ميگي؟
دستت درد نكنه!!!بابا ايول!! ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از SherlockHolmes :
به جان پيشوا سوگند راست ميگي؟
دستت درد نكنه!!!بابا ايول!! ;)
پس چی!! نعما جان خیلی با مرامه! تابستونی برا من یه سی دی اونو فرستاد! کیفیت تصویرهاش حرف نداره! دستش درد نکنه :) :) :)

بالا