برگزیده های پرشین تولز

انجمن سمپادیهای پی تی

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
اگر پیش میاد پس فرق میان من و تو چیست بگو؟:happy:

فرقش اینه که شما تو امتحان قبول نشدی ، ما شدیم ! برا همین هم الکی از ما انتظار زیاد داشتن ! لووول

شیراز ، هر 7سال !

اقا شما ها کی از سازمان ملی پرورش اسب های دیوانه رفتید ؟!::cool::lol:

یادش بخیر ، اولین دوره مسابقات روبوتیک سمپاد تو تهران !!!:lol::lol:

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر پیش میاد پس فرق میان من و تو چیست بگو؟

سمپادیا فقط ریاضیشون خوبه ... مدرسه ما که فقط رشته ریاضی داره... یعنی استعداد های هنری و ادبی و ورزشی و اینا عملا کشکن فقط ریاضی استعداد محسوب می شه:wacko:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
فرقش اینه که شما تو امتحان قبول نشدی ، ما شدیم ! برا همین هم الکی از ما انتظار زیاد داشتن ! لووول !!!:lol::lol:

تایید میشه:D

سمپادیا فقط ریاضیشون خوبه ... مدرسه ما که فقط رشته ریاضی داره... یعنی استعداد های هنری و ادبی و ورزشی و اینا عملا کشکن فقط ریاضی استعداد محسوب می شه

همشون همینطورین:hmm:
ماله ما انسانی که اصلا نداره تجربی هم از سال 3 داره
یعنی به زور می خوان بفرستنت ریاضی:D

اگر پیش میاد پس فرق میان من و تو چیست بگو؟

ما که ادعایی نداریم!!
سمپادیها اصولا همشون همینطورین:d
یعنی خاکین:D

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اولش که اومدم بیام تو. تیتر رو که خوندم بی شوخی فکر کردم یه بیماریی چیزیه!!! :D:D:D
نمیخواستم بیام تو یه موقع بیمارتونو نبینم ناراحت بشم. :lol: آخه جدی گفتم شاید مثه جریان اسپشیال دات آی آره!!

به هر حال موفق باشید :happy:

امیدوارم هیچ وقت سمپاد نگیرید!! :lol:

ads

Registered User
لایک‌ها
6
یاد پادک و سمپادک به خیر.
کسی سنش می خوره به این دوتا موجود ملوس.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اولش که اومدم بیام تو. تیتر رو که خوندم بی شوخی فکر کردم یه بیماریی چیزیه!!! :D:D:D
نمیخواستم بیام تو یه موقع بیمارتونو نبینم ناراحت بشم. :lol: آخه جدی گفتم شاید مثه جریان اسپشیال دات آی آره!!

به هر حال موفق باشید :happy:

امیدوارم هیچ وقت سمپاد نگیرید!! :lol:

قربون دستت:blink:

هفته پیش راستی تولد سمپاد بود:happy:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
فرقش اینه که شما تو امتحان قبول نشدی ، ما شدیم ! برا همین هم الکی از ما انتظار زیاد داشتن ! لووول

شیراز ، هر 7سال !

اقا شما ها کی از سازمان ملی پرورش اسب های دیوانه رفتید ؟!::cool::lol:

یادش بخیر ، اولین دوره مسابقات روبوتیک سمپاد تو تهران !!!:lol::lol:
یادش بخیر!
چندم شدین؟!

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
البته یه فرق داشت :

ما توی این 7 سال همیشه الکی درس های یکی دو سال بعد را می خوندیم :p

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ما توی این 7 سال همیشه الکی درس های یکی دو سال بعد را می خوندیم

راست می گید... کلا این مدارس در عین این که به نظر من ماهیت ایجادش خیلی کار درستی نیست خیلی اشکالات فنی داره... از نوع گزینش نه چندان صحیح استعدادها بگیرید تا نوع برنامه ریزی و هزار تا چیز دیگه... مثلا حدود 4 5 ساله سمپاد رفته زیر نظر سازمان آموزش و پرورش و اگه من بخوام بگم چه ضررها و اشکالاتی در سیستم سمپاد با این تصمیم غلط ایجاد شده باید یه صفحه بنویسم... متاسفانه اون کسایی که بر مصدر ریاست چنین سازمان هایی نشسته اند واقعا لیاقت لازم رو ندارند ولی خب کاری از دست کسی ساخته نیست... به هر حال بازم از هیچی بهتره

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
بعد از هفت سال تازه فهمیدم هیچ تفاوتی نداره!!!

واقعا از زمین تا زیر زمین فرق داره!!
تو دبیرستانهای دیگه شما یک صدم امکاناتی که تو مدارس سمپاد هستو نمیتونی گیر بیاری
از امکانات و تجهیزاتی که تو ازمایشگاهها ی فیزیک شیمی و زیست و حتی ازمایشگاههای زبان انگلیسی گرفته تا امکانات ورزشی, کامپیوتری, کلاسهای المپیاد, کلاسهای رباتیک , کنفرانسهای علمی.....و اصلا ساختمان مدارس که کاملا واسه یه مدرسه ساخته شده ,نه مثل اکثر مدارس که میرن یه خونه کلنگی اجاره میکنن !!!
و تمام امکانات بالا برای هر دو مقطع راهنمایی و دبیرستان هست.

گذشته از همه اینها ازادیهایست که به شما میدن, نه محدودیت تو مدل مو هست نه لباس (با شلوارک هم میتونی بیای...) و هزار و یک محدودیت دیگه که دانشاموزان مدارس دیگه ازشون مینالند
من از اول راهنمایی که وارد سمپاد شدم واقعا به این نتیجه رسیدم که به هیج وجه قابل مقایسه با مدارس عادی نیست.

مثلا حدود 4 5 ساله سمپاد رفته زیر نظر سازمان آموزش و پرورش و اگه من بخوام بگم چه ضررها و اشکالاتی در سیستم سمپاد با این تصمیم غلط ایجاد شده باید یه صفحه بنویسم

درسته!
وقتی زیرنظر رئیس جمهور بود خیلی بهتر عمل میکرد

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
تو دبیرستانهای دیگه شما یک صدم امکاناتی که تو مدارس سمپاد هستو نمیتونی گیر بیاری
از امکانات و تجهیزاتی که تو ازمایشگاهها ی فیزیک شیمی و زیست و حتی ازمایشگاههای زبان انگلیسی گرفته تا امکانات ورزشی, کامپیوتری, کلاسهای المپیاد, کلاسهای رباتیک , کنفرانسهای علمی.....و اصلا ساختمان مدارس که کاملا واسه یه مدرسه ساخته شده ,نه مثل اکثر مدارس که میرن یه خونه کلنگی اجاره میکنن !!!

گذشته از همه اینها ازادیهایست که به شما میدن, نه محدودیت تو مدل مو هست نه لباس (با شلوارک هم میتونی بیای...) و هزار و یک محدودیت دیگه که دانشاموزان مدارس دیگه ازشون مینالند
من از اول راهنمایی که وارد سمپاد شدم واقعا به این نتیجه رسیدم که به هیج وجه قابل مقایسه با مدارس عادی نیست.

درسته!
وقتی زیرنظر رئیس جمهور بود خیلی بهتر عمل میکرد
شما هر چی هم بگی تا اینا پول بروژه منو ندادن میگم هیچ فرقی نداره!
پنج ماه پیش گفتن میدیم هنوز ندادن!
حالا هر وقت دادن روش فکر میکنم ببینم فرقی داره یانه؟!!

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
کلا کارهاشون تو مایه های Show و نمایش هست!
مثلا همین روباتیکش!
هر سال تو علامه حلی برگزار میشه : مکان افتضاح(فضای باز تو حیاط)، غذای آشغال(جلو اسب هم بذای نمیخوره!)، حق خوری! و.....
واقعا این مرحله آخر حلی کاپ حال همه رو گرفت!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9

100 تا ئید می شه ... امکانات و آزادی هایی که وجود داشت واقعا راضی کننده بود و نمی شه بی انصافی کرد

ولی به نظر من بزرگترین حسن این مدارس این بود که اکثر بچه ها از لحاظ هوشی در حد قابل قبولی بودند و این باعث می شد که علاوه بر این که آدم مجبور نبود با یه سری آدم ... :blink: سر و کله بزنه ! به خودش هم زیاد مغرور نشه و تلاش بیشتری بکنه :lol:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
یادش بخیر!
چندم شدین؟!

ما سوم و در کل هم فارس چهارم ! مدرسه ما که هم تجربی داره هم ریاضی ( یعنی داشت ) و تو ورزش هم همیشه تو ناحیه و شهر مقام داشتیم ! تهران چند بار علوم انسانی هم داشته انگار !

سمپاد از وقتی رفت زیر نظر اموزش پرورش داغون شد ؛ تو شیراز عملا ما اخرین نسل سمپاد واقعی بودیم !!! :(:(:(

در کل سمپاد چیز خیلی عالی بود و قبل از مدرسه واقعا یک سازمان بود ! همه خرابکاری ما کردیم !!! ولی همه یا تو پژوهش و خوارزمی و اینا بودیم یا تو خط درس و بقول بعضی خرزنی !!!

بالا