برگزیده های پرشین تولز

انجمن عاشقان و دلسوختگان بلیچ

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام به همه ، حالا یه اطلاعات جدید هم بزارم :

دلیل اینکه بابای ایچیگو قبلا از این کارا نکرده بود این بود که قدرت شینیگامی خودشو تازه بدست آورده و شمشیرش هنوز هم که هنوزه مهر شده هستش;) چون قبلا کاپیتان بوده و از سمتش کنارگیری کرده تمام قدرتش از دست داده بوده و در این 20 سال کم کم دوباره مقداری از قدرتشو بدست آورده (دلیل اینکه نتونسته زنشو از دست اون هولو نجات بده هم همین بوده - در واقع قدرتشو نداشته :( ) ( جالبه که با همون مقدار کم تونست اون Avancar رو دو نیم کنه :blink:) حالا جالب اینجاست که بابای ایچیگو و بابای ایشیدا همدیگرو میشناسند :blink::wacko: اینجا مسئله جالب میشه که شاید مشکل بابای ایشیدا با شینیگامی مربوط بشه به بابای ایچیگو :f34r::wacko:

اینارو از کدوم قسمت مانگاش فهمیدی؟ یا از جای دیگه فهمیدی؟
من چون داستان لو نره مانگاشو جلو جلو نمیخونم فقط تا آخرش رو رندم نگاه کردم.
اوه اوه پس مشگل داشتن پسرا با هم ارثی بوده! :lol:

ميگم حالا يه کم اطلاعات در مورد بابای ايشيدا هم بد نيست! :cool:

يه نفر spoil کنه کی ايشيدا دوباره وارد صحنه ميشه؟!:D به قولی که به باباش داده عمل ميکنه؟:eek: يعنی ديگه اصلاً به ايچيگو کمک نميکنه؟! :(

خوب یه نگاه به منگاش بنداز میفهمی دیگه :p ولی فکر کنم تا 5-6 تا دیگه هم نیاد.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
دستتون درد نکنه بابت تاپیک:D من این روزا سرم شلوغه نمیتونم زیاد مطلب بنویسم بیشتر میخونم:p

درباره رده سنی هم تو انیمش نسبت به مانگاش یه سری سانسور انجام دادن مانگاش خشن تز از انیمش هست مثلا اگه قسمت 127 رو دیده باشید اونجا که آرانکار شماره 10 دستشو پیوند میزنن وقتی خوب میشه با دستش پرستارشو پرت میکنه و بعدش میگه اگه خوب شده بودم میگوبیدمش تو دیوار در صورتی که توی مانگاش با مشت میزنه کله اون پرستارو میتورکونه و میگه اگه خوب شده بودم نصفش میکردم. از این سانسورها تو انیمش زیاده ولی با این حال به نظر من برا رده سنی نو جوان و جوان مناسبه چون صحنه خون و خون ریزی زیاد داره برا کودکان مناسب نیست.

در مورد دره ی سنی بلیچ که , من اعتقاد دارم مربوط به رده ی سنی جوان هست علیرغم بعضی از نکات انحرافی ...
میگم نظرتون چیه که اول شخصیت های این انیمه رو معرفی کنیم بعد درباره انیمه و مانگاشو و داستاناش و نکات مبهمو صحبت کنیم؟
خیلی نظر خوبیه ... برای شروع فکر می کنم هر کسی شخصیت های مورد علاقه اش رو نام ببره و بعد به طور مختصر یا کلی اون شخصیت یا شخصیت ها رو معرفی کنه .. چطوره ؟ ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام به همه ، حالا یه اطلاعات جدید هم بزارم :

دلیل اینکه بابای ایچیگو قبلا از این کارا نکرده بود این بود که قدرت شینیگامی خودشو تازه بدست آورده و شمشیرش هنوز هم که هنوزه مهر شده هستش;) چون قبلا کاپیتان بوده و از سمتش کنارگیری کرده تمام قدرتش از دست داده بوده و در این 20 سال کم کم دوباره مقداری از قدرتشو بدست آورده (دلیل اینکه نتونسته زنشو از دست اون هولو نجات بده هم همین بوده - در واقع قدرتشو نداشته :( ) ( جالبه که با همون مقدار کم تونست اون Avancar رو دو نیم کنه :blink:) حالا جالب اینجاست که بابای ایچیگو و بابای ایشیدا همدیگرو میشناسند :blink::wacko: اینجا مسئله جالب میشه که شاید مشکل بابای ایشیدا با شینیگامی مربوط بشه به بابای ایچیگو :f34r::wacko:

اطلاعات خوبی بود ولی ... ( ادامه اش پایین )

...

يه نفر spoil کنه کی ايشيدا دوباره وارد صحنه ميشه؟!:D به قولی که به باباش داده عمل ميکنه؟:eek: يعنی ديگه اصلاً به ايچيگو کمک نميکنه؟! :(

اسپویل ؟؟؟؟

اسپویل ممنوع :D

به نظر من اسپویل کردن رو ممنوع کنیم ... فقط تا قسمت هایی که انیمه بیرون اومده رو بررسی کنیم ... اینطوری فکر می کنم بهتر باشه ... خواهر نظرتون چیه ؟.. . ( البته این نظره منه .... هر چه که شما و دوستان تصمیم بگیرین همون طور عمل می کنیم ...)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
در مورد دره ی سنی بلیچ که , من اعتقاد دارم مربوط به رده ی سنی جوان هست علیرغم بعضی از نکات انحرافی ...

خیلی نظر خوبیه ... برای شروع فکر می کنم هر کسی شخصیت های مورد علاقه اش رو نام ببره و بعد به طور مختصر یا کلی اون شخصیت یا شخصیت ها رو معرفی کنه .. چطوره ؟ ...

به نظر من خوبه خودت یکی رو شروع کن.:D

اطلاعات خوبی بود ولی ... ( ادامه اش پایین )

اسپویل ؟؟؟؟

به نظر من اسپویل کردن رو ممنوع کنیم ... فقط تا قسمت هایی که انیمه بیرون اومده رو بررسی کنیم ... اینطوری فکر می کنم بهتر باشه ... خواهر نظرتون چیه ؟.. . ( البته این نظره منه .... هر چه که شما و دوستان تصمیم بگیرین همون طور عمل می کنیم ...)

اسپویل منم دوست ندارم همونطور که گفتم با اینکه مانگاشو دارم تا همین شماره آهریش هم که اومده دارم ولی نخوندمش تا داستان لو ندره.:D

در جواب فریدا که گفت کی میاد اینجور که اینا دارم میسازن فکر نکنم به این زودی ها بیان چون این وسط یه داستان اضافی رو شروع کردن از 127 به بعد و فکر کنم یکی دو قسمت دیگه هم کشش بدن ( فکر کنم بخاطره این بوده که انیمه از مانگا جلو نیوفته یعنی مانگا کم نیارن چون حدودا هر 3 تا مانگا یک قسمت از انیمه میشه) و حالا حالا ها ایشیدا نمی یاد.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اسپویل ؟؟؟؟
راستش اون option spoil رو برای يه همچين روزهايی درست کرديم! :rolleyes::D هر چی اطلاعات جلوتر از کارتون داريم رو بزاريم تو spoil تا هر کی خواست ببينه، هر کی هم خواست نبينه!:happy:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
آره گیرایی خیلی عالیه ای داره ... از همون قسمت اول ..

نه دیگه همه رو با هم نبین ... بزار یه یک ماهی درگیرش باشی ... تا بلیچ تو سلول ها نفوذ کنه ..

بخشید خیلی دیر به این جا سر زدم داشتم تمام وقتم رو تماشای Bleach می گذروندم می تونم بگم که نصف بیشتر سریال رو دیدم
و مطمئن باش که چنان این سریال تو گلوم گیر کرده که پایم وقتی تموم شد دوباره یه دور از اول ببینم و مطمئن باشید که این کار رو می کنم چون هنوز احساس می کنم بعضی از جاهاشو درست نفهمیدم

راستی یه سوال این جور که فهمیدم به نظر می آید شما مانگاهای bleach رو هم دارید . آره ؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نظر من بليچ در ضمينه شخصيت هاي منفي به شدت ضعف داره!;)

ولی من این ضعف رو احساس نکردم . شخصیت منفی که داره نظرت رو خیلی کلی گفتی جزئی تر بگو تا بحث کنیم .
مثلا قسمت بونتو ها شخصیت منفی هاش خوب بودن حالا بگو رو کدوم یک از شخصیت ها بیشتر نظرت هست اینجوری فکر کنم بهتر باشه.

بخشید خیلی دیر به این جا سر زدم داشتم تمام وقتم رو تماشای Bleach می گذروندم می تونم بگم که نصف بیشتر سریال رو دیدم
و مطمئن باش که چنان این سریال تو گلوم گیر کرده که پایم وقتی تموم شد دوباره یه دور از اول ببینم و مطمئن باشید که این کار رو می کنم چون هنوز احساس می کنم بعضی از جاهاشو درست نفهمیدم

راستی یه سوال این جور که فهمیدم به نظر می آید شما مانگاهای bleach رو هم دارید . آره ؟

به جمع بلیچ بینا خوش اومدی :D
اونجاهایی رو که نفهمیدی بگو تا با بچه ها بحث کنیم:D

من که دارم مانگاشو دنی و خواشان و کاکاشی و فریدا هم باید داشته باشن بقیه رو نمیدونم.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
به نظر من خوبه خودت یکی رو شروع کن.:D

....

باشه ... خوب اول نام می برم بعد ... سر فرصت توضیح می دم ...

خب , ایچیگو رو که لازم نیست نام ببرم ...;)

به ترتیب

Zaraki Kenpachi

152fs573920.jpg

Kuchiki Byakuya

152fs575075.jpg

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
راستش اون option spoil رو برای يه همچين روزهايی درست کرديم! :rolleyes::D هر چی اطلاعات جلوتر از کارتون داريم رو بزاريم تو spoil تا هر کی خواست ببينه، هر کی هم خواست نبينه!:happy:

کاملا درسته :happy: ... پس دوستان لطف کنن در صورت نیاز حتما از تگ اسپویل استفاده کنن

تو صفحه ی اول تاپیک هم این نکته رو می گم ...

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اوه از کنپاچی شروع کردی؟ فکر نمیکردم اینو بگی(آخه گذاشته بودم یه گزارش ویژه ازش بنویسم وقتی سرم خلوت شد) من از بین همه کاپیتان ها از این خیلی خوشم میاد از همشون باحال تره. :دی

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13

آره ... اکثرا بچه های اینجا مانگا رو دارن ... یه زمانی هم برادر کاکاشی توی تاپیک " همه چیز درباره مانگا : معرفی ، تبادل نظر و ... " مانگای بلیچ رو گذاشته بود ... نمی دونم چی شد که اون پست رو ادیت کرده ... جریان چی بوده کاکاشی عزیز ؟ ...

ولی من این ضعف رو احساس نکردم . شخصیت منفی که داره نظرت رو خیلی کلی گفتی جزئی تر بگو تا بحث کنیم .
مثلا قسمت بونتو ها شخصیت منفی هاش خوب بودن حالا بگو رو کدوم یک از شخصیت ها بیشتر نظرت هست اینجوری فکر کنم بهتر باشه.
....
برادر شیان بیشتر منظورش ... بزرگنمایی شخصیت منفی هست ... مثلا اوروچیمارو , توی انیمه ی ناراتو ... نظرش اینه که توی بلیچ شخیصت های منفی خیلی بزرگ و دست نیافتی نیستن ... حرفش هم درسته تا حدودی ... ولی خب بزرگنمایی شخصیت های منفی یکی از راه های جذاب کردن داستان هست ... بلیچ جذابیتش رو بیشتر صرف صحنه های مبارزه و تا حدودی معما گونه نشون دادن و خلق شخصیت ها تازه گذاشته ... اینها به نظرم فاکتور اصلی موفقیت انیمه ی بلیچ هستن ... صحنه های مبارزه ی قشنگ ... خلق شخصیت های تازه و جالب ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اوه از کنپاچی شروع کردی؟ فکر نمیکردم اینو بگی(آخه گذاشته بودم یه گزارش ویژه ازش بنویسم وقتی سرم خلوت شد) من از بین همه کاپیتان ها از این خیلی خوشم میاد از همشون باحال تره. :دی

پس تو هم از کنپاچی خوشت میاد ... جالبه ...:happy:

مبارزه ی کنپاچی با ایچیگو رو یادت هست دیگه ... کلی لذت بردم از اون اپیزود ... هیجان فزاینده ای داشت ... چه انرژی درونی آزاد می کرد ... محشر بود ... حیف که آخره شبه ... حوصله ندارم و گرنه یه چندتا اسکرین کپچر از اون مبارزه می ذاشتم ...

حالا تو می نویسی یا من ؟؟ :D

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
پس تو هم از کنپاچی خوشت میاد ... جالبه ...:happy:

مبارزه ی کنپاچی با ایچیگو رو یادت هست دیگه ... کلی لذت بردم از اون اپیزود ... هیجان فزاینده ای داشت ... چه انرژی درونی آزاد می کرد ... محشر بود ... حیف که آخره شبه ... حوصله ندارم و گرنه یه چندتا اسکرین کپچر از اون مبارزه می ذاشتم ...

حالا تو می نویسی یا من ؟؟ :D

اره من از همون اولین بار که تو انیمه نشونش داد خوشم میومد ازش کلا شخصیت خیلی باحالی داره فقط حیف که زیاد نیستش .

میخوای بنویش من اگه تونستم و نوشتت چیزی کم داشت تکمیل میکنم چون من الان سرم شلوغه وقت نمیکنم چیزی اماده منم.:p

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اره من از همون اولین بار که تو انیمه نشونش داد خوشم میومد ازش کلا شخصیت خیلی باحالی داره فقط حیف که زیاد نیستش .

میخوای بنویش من اگه تونستم و نوشتت چیزی کم داشت تکمیل میکنم چون من الان سرم شلوغه وقت نمیکنم چیزی اماده منم.:p

آره ... حیف که زیاد ازش ننوشتن ..

باشه .. من شروع می کنم ...

-------------

می بینم که کاکاشی عزیز هم آواتار بلیچ گذاشته ... در آینده یه روز رو به عنوان بلیچ انتخاب می کنیم و دسته جمعی آواتار بلیچ می ذاریم ...چطوره ؟!!! :lol:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
آره ... اکثرا بچه های اینجا مانگا رو دارن ... یه زمانی هم برادر کاکاشی توی تاپیک " همه چیز درباره مانگا : معرفی ، تبادل نظر و ... " مانگای بلیچ رو گذاشته بود ... نمی دونم چی شد که اون پست رو ادیت کرده ... جریان چی بوده کاکاشی عزیز ؟ ...
----------------------
برادر شیان بیشتر منظورش ... بزرگنمایی شخصیت منفی هست ... مثلا توی ناراتو , اوراچیمورا ... نظرش اینه که توی بلیچ شخیصت های منفی خیلی بزرگ و دست نیافتی نیستن ... حرفش هم درسته تا حدودی ... ولی خب بزرگنمایی شخصیت های منفی یکی از راه های جذاب کردن داستان هست ... بلیچ جذابیتش رو بیشتر صرف صحنه های مبارزه و تا حدودی معما گونه نشون دادن و خلق شخصیت ها تازه گذاشته ... اینها به نظرم فاکتور اصلی موفقیت انیمه ی بلیچ هستن ... صحنه های مبارزه ی قشنگ ... خلق شخصیت های تازه و جالب ...

سلام به همه :happy:

خوب چون قرار از این شد که مانگاهای داون شده رو شیر کنیم ، اون پست رو برداشتم تا بچه ها دوباره کاری نکنند ;)
--------------------------
ولی به نظر من شخصیت آیزن خودش خیلی بزرگ هستش و همچنین آرانکار ها و یا ویزاردها ;) من دلیل اینکه بلیچ رو تا حدودی به ناروتو ترجیح میدم اینه که ناروتو کاراکتر هاش یه حالت بچگانه داره ولی بلیچ خلی جدی تر هستش ;)
تنها چیزی که تو بلیچ خیلی بد نشون داده میشه ، خون هستش که واقعا ضایع نشون دادن و خون در ناروتو بمارتب بهتر از بلیچ هستش :p:happy:

می بینم که کاکاشی عزیز هم آواتار بلیچ گذاشته ... در آینده یه روز رو به عنوان بلیچ انتخاب می کنیم و دسته جمعی آواتار بلیچ می ذاریم ...چطوره ؟!!! :lol:

آره دیگه گفتم یه ذره پلید بشم :p:happy:

و اما بلیچ ......

اینارو بزنید به حساب من :cool:

Urahara Kisuke

4z4hds2.jpg

Yoruichi Shihouin

6fr7jpy.jpg

حالا یه سوال؟ چرا یوروایچی از زانپاکتو استفاده نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::wacko:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
آره ... حیف که زیاد ازش ننوشتن ..

باشه .. من شروع می کنم ...

-------------

من اگه اواتارمو عوض کنم دیگه نمیتونم اینو بذارم چون از این خوشم میاد فکر نکنم عوضش کنم.

یه عکس از کن چان میذام بقیش با خودت.

KenpachiZaraki.jpg

این اگه اسم شمشیرشو میدونست و با نکای داشت چی میشد خیلی دوست دارم یه همچین اتفاقی بیوفته :blink:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام به همه :happy:

خوب چون قرار از این شد که مانگاهای داون شده رو شیر کنیم ، اون پست رو برداشتم تا بچه ها دوباره کاری نکنند ;)
--------------------------
ولی به نظر من شخصیت آیزن خودش خیلی بزرگ هستش و همچنین آرانکار ها و یا ویزاردها ;) من دلیل اینکه بلیچ رو تا حدودی به ناروتو ترجیح میدم اینه که ناروتو کاراکتر هاش یه حالت بچگانه داره ولی بلیچ خلی جدی تر هستش ;)
تنها چیزی که تو بلیچ خیلی بد نشون داده میشه ، خون هستش که واقعا ضایع نشون دادن و خون در ناروتو بمارتب بهتر از بلیچ هستش :p:happy:

حالا یه سوال؟ چرا یوروایچی از زانپاکتو استفاده نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::wacko:

اره آیزن و بقیه هنوز موندن تا خودشون رو نشون بدن:D

جواب سوالتو نمیدونم چرا یوروایچی از زانپاکتو استفاده نمیکنه
تازه یه سوال چزا اراهارا از بانکای استفاده نمیکنه؟ تو یکی از قسمت ها هم رنجی خیلی اصرار کرد که خودش از بانکای استفاده کنه( اراهارا رو میگم) ولی از زیرش در رفت و نشون نداد حتما باید چیز عجیبی باشه که گفتش بدرد آموزش دادن نمیخوره.
306.gif

راستی Benihime=Urahara Kisuke اسم زانپاکتوشه

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
کراکتر های محبوب من که یکی کاپیتان گروه 10 Hitsugaya Toushirou هست
6bumruh.jpg

یکی هم Yoruichi Shihouin
4zsyqg8.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
يه سوال راحت كارتون Bleach چند قسمته ؟

اینو چرا تو اون انجمن پرسیده بودی؟ :دی

تا الان 129 (130) تا اومده که حالا حالا ها ادامه داره. این کاپیتان یخی هم که انتخاب کردی خیلی باحاله من بعد از کنپاچی از این خوشم میاد :دی

بالا