برگزیده های پرشین تولز

انجمن نجات ویتالی (نگزارید سریال افسران پلیس معدوم بشه!)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
127fs1194685.gif
30ifk3k_th.gif
spy.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید میشه
29zopz7.gif

بچه هم که بودیم همش کارتونارو نصفه نیمه میدادن. نمونش میتی کومون - فوتبالیستا - دیجی مون - و ...

البته این دیجی مون که دیگه من زمانه دادنش بچه نبودم. فقط از بچه ها شنیدم هی تا قسمته یکی مونده به آخر پخش میکردن. بعد دوباره میرفتن از اول. لوپش کرده بودن.

اینا همه یعنی اینکه این صداسیماییا فکر میکنن ما هالوییم! ما احمقیم! نمیفهمیم! اینا همه توهینه!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خوب باید دید تا شنبه میزارنش یا اعتراضاتمان نتیجه نداده!:(

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا يارو پ.و.ر.ن استار هم باشه اين جا كه كاري به پ.و.ر.ن نداشته.براي چي بايد پخش نكنن؟

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
سابقه سیما(جنایت های حرفه ای وشوالیه سیاه گروه پلیس وافسانه عقابها!) قطش شبیه این کاراست در ضمن اگه قراره اعتراضمون نتیجه بده باید همین چند روز اقدام کنیم این هفته و یا حداکثر تا اخر شنبه باید وادارشون کنیم پخشش کنن !(من تا حالا پنجاه تا ایمیل فرستادم!;) )تلفن یادتون نره!

چند وقت پیش دیدم کانال Italia 1 داره کارتون نیک و نیکو رو میده:D جالب اینجا بود که دیدم جناب چهاردست زن هم داشته (یا شاید دوست دختر) ....:happy:

اینها به کارتون رحم نمیکنند چه برسه به فیلم;)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
چند وقت پیش دیدم کانال Italia 1 داره کارتون نیک و نیکو رو میده:D جالب اینجا بود که دیدم جناب چهاردست زن هم داشته (یا شاید دوست دختر) ....:happy:

:lol: جدی؟
چه جالب! شاید سری جدیدش بود!!!

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
:lol: جدی؟
چه جالب! شاید سری جدیدش بود!!!

نه، همون نسخه ای بود که تلویزیون خودمون نشون میداد چون خیلی رنگ و رو رفته بود.
اما تجدید خاطره شد :D فکر کنم صبحها همون کانال نشون میده.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

کارتون کونا وسرنتی پی تی یادت می اد اون ملکه جزیره خانم لرا رو هیچ وقت نشون نمی دادن!من فکر می کردم شاید مثلا برا مردم اونجا مقدسه که نشونش نمی خوان بدن یا مثلا مرموزه!نگو لباساش نامناسب بوده!:blink: الان تو تاپیک انیمیشن ها یه سری انیمیشن خوب گرفتم فهمیدم معنی کارتون چیه !(خودتم یه سر اونجا بزنی بد نیست شرینگ انیمیشنو خوب گسترش دادن!);)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اگر کسی تبلیغی دید تو سیما راجع به سریال سریع بگه!(سر افسانه عقابها اگر بعد از دیدن تبلیغ بلافاصله اقدام می کردیم سریال معدوم نمی شد!):(

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
کارتون کونا وسرنتی پی تی یادت می اد اون ملکه جزیره خانم لرا رو هیچ وقت نشون نمی دادن!من فکر می کردم شاید مثلا برا مردم اونجا مقدسه که نشونش نمی خوان بدن یا مثلا مرموزه!نگو لباساش نامناسب بوده!:blink: الان تو تاپیک انیمیشن ها یه سری انیمیشن خوب گرفتم فهمیدم معنی کارتون چیه !(خودتم یه سر اونجا بزنی بد نیست شرینگ انیمیشنو خوب گسترش دادن!);)

ای راست میگی هیچوقت نشونش نمیدادند :blink: من هم همونجوری فکر میکردم که مقدسه یا...

الان یه سر میرم اونجا ببینم چه خبره.....ممنون:happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
شیان بی تربیت!
126fs4347921.gif

پرونده همه رو می زاری !اینم پرنده خودت!
این جناب یاشار جز توابین بیمسه!اوایل پستایی داشت تو مخالفت با وضعیت بیمس!(تو تاپیک جای خوبی نیست بیمس!) دعواش کردن توبه کرد شد ریس گروه ضربت بیمس !الان مجموعه کارای که انجام می ده تا دل روسای بیمس بدست بیاره شامل افعال زیره!
1. حمله با ایجاد ائتلاف علیه یوزرایی که جاهای دیگه بر علیه بیمس یا ادمیناش اقدام می کنن!;)
2. تغییر نام ایدی جهت اثبات اینکعه گزشته ها گزشته !;)
3. اعتراضات عجیب غریب به تاپیک های شرق دوستان در بخش فیلم سینما !(نام برده ده تا پستم تو اون بخش نداره ولی برا اینکه یکی دوتا از ادمینا و مدیرای بیمس با اون تاپیکا مشگل دارن می خواد دلشونو بدست بیاره!)
4. ضزب شتم و تعقیب مخالفان بیمس در همه جا بدون یک لحظه اتش بست و با امادگی عملیات انتحاری جهت بن کردن طرف!)(حدود سی تا کوتو با من تو این چند وقته داشته!)
5. اسپمینگ در تاپیکهای مخالفین!(دوتا تاپیکمو بر باد داده!);)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این جناب یاشار جز توابین بیمسه!اوایل پستایی داشت تو مخالفت با وضعیت بیمس!(تو تاپیک جای خوبی نیست بیمس!) دعواش کردن توبه کرد شد ریس گروه ضربت بیمس !الان مجموعه کارای که انجام می ده تا دل روسای بیمس بدست بیاره شامل افعال زیره!
1. حمله با ایجاد ائتلاف علیه یوزرایی که جاهای دیگه بر علیه بیمس یا ادمیناش اقدام می کنن!;)
3. اعتراضات عجیب غریب به تاپیک های شرق دوستان در بخش فیلم سینما !(نام برده ده تا پستم تو اون بخش نداره ولی برا اینکه یکی دوتا از ادمینا و مدیرای بیمس با اون تاپیکا مشگل دارن می خواد دلشونو بدست بیاره!)
4. ضزب شتم و تعقیب مخالفان بیمس در همه جا بدون یک لحظه اتش بست و با امادگی عملیات انتحاری جهت بن کردن طرف!)(حدود سی تا کوتو با من تو این چند وقته داشته!)
47b20s0.gif
deal.gif

حالا اینا رو خودت گفتی یا تنهایی گفتی؟
127fs1194685.gif
127fs1194685.gif
127fs1194685.gif
127fs1194685.gif

آی کیو من همون روز اولی که آی دیم رو عوض کردم به همه گفتم که من همون Freedom Fighter هستم با همون طراوت سابق! منتها تو یه کم از مرحله پرت بودی نفمیدی! دیگه کی متوجه شدیو من نمی دونم!!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
پس چی بهت بگیم؟ ننه شیان خوبه؟
2eb5zl3.gif

مردیکه مگه داری با بابات حرف می زنی!(اگه به ایجاد مزاحمت ادامه بدین خواهر و مادر اون ادمینای بیمس که این

شر رو درست کردن یکی می کنم!)ترسو ها خودشون می ترسن بیان جلو تر یوزر با پست زیر پنجاه می فرستن!;)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
126fs1518216.gif

من یاشارم؟ یا یاشار منه؟ به یکی از اون همه ادمین که رفیقشونی بگو آی دی ما 2 نفر رو بهت بگه که بفهمی ما 2 نفریم ننه شیان!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
حمله با ایجاد ائتلاف علیه یوزرایی که جاهای دیگه بر علیه بیمس یا ادمیناش اقدام می کنن
(نام برده ده تا پستم تو اون بخش نداره ولی برا اینکه یکی دوتا از ادمینا و مدیرای بیمس با اون تاپیکا مشگل دارن می خواد دلشونو بدست بیاره!)
داریوش، تو بیا به این بگو من الآن چند وقته تو بیمس تحت پیگرد قانونی قرار گرفتم! شاید باور کنه من اونجا یه یوزر مادون عادی هم نیستم!
راستی اینا چه ربطی به این تاپیک داشت؟ اینا که همش آف تاپیکه! حالا دیدی خودت اسپمری؟؟
jester.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مردیکه مگه داری با بابات حرف می زنی!(اگه به ایجاد مزاحمت ادامه بدین خواهر و مادر اون ادمینای بیمس که این

شر رو درست کردن یکی می کنم!)اشغالای ترسو خودشون می ترسن بیان جلو تر یوزر با پست زیر پنجاه می فرستن!;)
یکی کن خب. به من چه؟؟ مگه من خواهر مادرشونم؟ خودمم از دستشون ناراضیم. فرومشون باند بازیه.

تو حتی هنوز نفهمیدی که ما حمایت کننده ی بیمس هستیم یا مخالف بیمس!!

در ضمن عمه شیان چطوره؟
rose3.gif

بالا