برگزیده های پرشین تولز

انجمن ويبولتين يا انجمن وردپرس؟

ramin_m

Registered User
لایک‌ها
35
من يه فروم ويبولتين دارم كه 8 ساله كار ميكنه. روي ساب دامين هست. يعني بصورت forum.mydomin.com . توي گوگل هم ايندكس هاي زيادي داره و وضعيت متوسطي داره.
الان ويبولتين ديگه تو ايران انجمن فارسي پشتيبان نداره و يكي دو تا مشكل كوچيك دارم.
به نظرتون براي همون يكيو پيدا كنم و هزينه كنم اين دو تا مشكل رو حل كنه يا اينكه كم كم برم به سمت اينكه يه انجمن جديد روي دامين اصليم كه الان يه سايت وردپرسي با همين موضوع روش دارم راه بندازم و از اين به بعد اونجا ادامه بدم؟

براي انجمن وردپرس ميخوام از افزونه بي بي پرس استفاده كنم

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
من يه فروم ويبولتين دارم كه 8 ساله كار ميكنه. روي ساب دامين هست. يعني بصورت forum.mydomin.com . توي گوگل هم ايندكس هاي زيادي داره و وضعيت متوسطي داره.
الان ويبولتين ديگه تو ايران انجمن فارسي پشتيبان نداره و يكي دو تا مشكل كوچيك دارم.
به نظرتون براي همون يكيو پيدا كنم و هزينه كنم اين دو تا مشكل رو حل كنه يا اينكه كم كم برم به سمت اينكه يه انجمن جديد روي دامين اصليم كه الان يه سايت وردپرسي با همين موضوع روش دارم راه بندازم و از اين به بعد اونجا ادامه بدم؟

براي انجمن وردپرس ميخوام از افزونه بي بي پرس استفاده كنم
درود، به نظرم مشکل انجمن فعلی رو حل کنید. bbpress در حالت عادی خیلی ساده هست و برای این که پیشرفته تر بشه کار زیادی باید انجام بدید.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,305
مشکلات رو از طریق فروم های خارجی هم میتونید حل کنید

ramin_m

Registered User
لایک‌ها
35
مشکلات رو از طریق فروم های خارجی هم میتونید حل کنید
بله درسته. ولي اگر هكي افزونه اي چيزي لازم داشته باشم پوليه. درست فهميدم؟
ميشه لطفا بهم يه سايت خارجي براي پشتيباني و پرسش و پاسخ ويبولتين معرفي بفرماييد؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,305
بله درسته. ولي اگر هكي افزونه اي چيزي لازم داشته باشم پوليه. درست فهميدم؟
ميشه لطفا بهم يه سايت خارجي براي پشتيباني و پرسش و پاسخ ويبولتين معرفي بفرماييد؟

بله پولی هست ولی معمولا نال شده هم وجود اره

ramin_m

Registered User
لایک‌ها
35
بله پولی هست ولی معمولا نال شده هم وجود اره
تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتید
متاسفانه تمام انجمن هایی که انحصاری روی پشتیبانی ویبولتین کار میکردن و یه زمانی رقیب سرسخت همدیگه بودن پیج هاشون از دسترس خارج شده و کار سخت شده
فعلا خدا رو شکر امیدم به همین بخش ویبولتین وی بی ایرانه

بالا