برگزیده های پرشین تولز

انداختن جنس کارکرده به جای آکبند

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان
اگه ممکنه یه راهنمایی میخواستم
بنده دو هفته پیش رفتم ولیعصر - پاساژ ایران ، 5 تا دی وی دی رایتر پایونیر (که همه رو جعبه یک مدل بود) با جعبه و به ظاهر آکبند خریدم.بعد از اون وقتی اومدم و بازشون کردم دیدم که 5 تا رایتر با مدل روی جعبه مغایرت داره و حتی با هم دیگه هم فرق داشتن.3تا یه مدل و 2 تا یه مدل دیگه.
به هر صورت بستمشون رو دستگاه داپلی. جالبه که 3 تاش کارت گارانتی خود مغازه بود.
و تا امروز که خواستم برا اولین بار ازشون استفاده کنم دیدم داخل 2 تا رایتر دی وی دی کارکرده داخلشونه!!.. 3 تا رایتر هم اصلا دی وی دی نمیخونه.
الان میخوام اینارو ببرم پس بدم بهش .میخوام بدونم اگه قبول نکرد جایی هست که بتونم شکایت بکنم ازش؟
من با هزار زحمت تونستم اینارو بخرم ، نمیدونم چرا ملت اینجوری سر همو کلا میزارن. ( دو جا رایتر قیمت کردم این 2 هزار تومن کمتر میداد ازش گرفتم)

m.oqbaeifarhang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اول برو با زبون خوش بگو بهش

فرستاده شده از SM-E500Hِ من با Tapatalk

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
سلام دوستان
بنده دو هفته پیش رفتم ولیعصر - پاساژ ایران ، 5 تا دی وی دی رایتر پایونیر (که همه رو جعبه یک مدل بود) با جعبه و به ظاهر آکبند خریدم.بعد از اون وقتی اومدم و بازشون کردم دیدم که 5 تا رایتر با مدل روی جعبه مغایرت داره و حتی با هم دیگه هم فرق داشتن.3تا یه مدل و 2 تا یه مدل دیگه.
و تا امروز که خواستم برا اولین بار ازشون استفاده کنم دیدم داخل 2 تا رایتر دی وی دی کارکرده داخلشونه!!.. 3 تا رایتر هم اصلا دی وی دی نمیخونه.
الان میخوام اینارو ببرم پس بدم بهش .میخوام بدونم اگه قبول نکرد جایی هست که بتونم شکایت بکنم ازش؟
من با هزار زحمت تونستم اینارو بخرم ، نمیدونم چرا ملت اینجوری سر همو کلا میزارن. ( دو جا رایتر قیمت کردم این 2 هزار تومن کمتر میداد ازش گرفتم)
شما اشتباه کردی که پیچ کردی , یادتون باشه سخت افزار به محض اینکه پیچ بشه دیگه پس گرفته نمیشه از طرف فروشنده , البته بسته به فروشنده داره ولی معمولا پیچ شده رو نمیگیرن
شما همون موقع که دیدی مدل رایتر با جعبه فرق داره میبری برای تعویض
ضمنا به شما بگم اینها در اصل رایترهای فله و بدون جعبه هستند , یعنی در اصل این رایترها اصلا جعبه ندارن

برای شکایت هم اگر فاکتور با مهر فروشگاه داشته باشی اول به صنف مراجعه کن , اونجا یه شکایت تنظیم میکنی , بعد صنف فروشنده رو دعوت میکنه , اگر نتیجه نداد بعدا مراجع بالاتر

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
خوشبختانه بردم ،آدم خوش برخوردی بود و برام عوض کرد و یه مارک دیگه داد .ولی باز تو آکبند بودنش کاملا شک دارم چون گارانتی اصلی نیست.
نتیجه اخلاقی...
همیشه قطعه هارو با گارانتی معتبرش خریداری کنید(مث سازگار ، آواژنگ و امثال اینا) و حتما تاریخ دقیق گارانتی رو چک کنید . چون اینا میگن ما خودمون از یه شرکت دیگه میگیریم و خودمون یه برچسب گارانتی میزنیم روش و گارانتی میکنیم.
با همون قیمت گارانتی اصلی هم میدن دست مشتری(حالا 2-3 تومن ارزونتر که کسی شک نکنه)

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
قبلا از خرید حتما قطعه را بررسی کنید . داشتن گارانتی معتبر هم مهم هست .

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
سلام دوستان
البته الان این حرف دیره ولی خوب چرا خرید رو از سایت های معتبر اینترنتی انجام نمیدی؟

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
البته الان این حرف دیره ولی خوب چرا خرید رو از سایت های معتبر اینترنتی انجام نمیدی؟
متاسفانه از هر فروشگاهی هم نمیشه خرید کرد. نمونش فروشگاه مقداد آی تی. چندتا رایتر به اسم لایتون و یک مدل گرفتم با یه گارانتی متفرقه ازشون. بعد که پولو واریز کردم و برای تحویل رفتم دیدم رایترا حتی از نظر ظاهری هم با هم فرق میکنه و اصلا لایتون نیست (یه برچسب کاملا تقلبی روش چسبونده بودن) و هر کدومو به کامپیوتر وصل میکردی چیپشون با هم دیگه فرق میکرد.
دیگه اگه بخوام خرید کنم اول درست جنس و بررسی و فقط با گارانتی معتبر خرید میکنم.

Last edited:

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654

ببخشید توی تاپیک دخالت می کنم،

مشکل خرید اینترنتی هزینه و دیرتر رسیدنه محصوله ؛ حلا یه سایت گرون فروش مثل دیجی کالا هم باشه دیگه بدتر !

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
بهتر از اینه که تا دسته بندازن به ادم:D اونم جلوی چشمت

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
ببخشید توی تاپیک دخالت می کنم،

مشکل خرید اینترنتی هزینه و دیرتر رسیدنه محصوله ؛ حلا یه سایت گرون فروش مثل دیجی کالا هم باشه دیگه بدتر !

داداش میشه بگید مشکل دیجیکالا چیه ؟

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
گرون تر بودن محصولات نسبت به دیگر جاها...

به خاطر اینکه داره با گارانتی میده ، اونم فقط تو یه سری محصولات مثل موبایل گرونتره ، تازه نسبت به جنس بدون گارانتی بازار گرون تره وگرنه همه جوره سرتره .

من خودم دو هفته پیش رفتم بازار موبایل و علائدین تا میت 8 بخرم ، واقعا پشیمون شدم اصلا برخورد فروشنده ها طوری بود که آدم مطمئنه دارن بهش جنسو میندازن . اومدم از دیجیکالا سفارش دادم کلا 30 تومان گرون تر از قیمت بازار شد ولی بدون دردسر و با خیال راحت جنس رو تحویل گرفتم درب منزل .

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
منم از دیجیکالا راضیم هر چی گرفتم خوب و درست بوده و یبارم که مشکل داشت کالا رو پس گرفتن و پولشو عودت دادن.

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
منم از دیجیکالا راضیم هر چی گرفتم خوب و درست بوده و یبارم که مشکل داشت کالا رو پس گرفتن و پولشو عودت دادن.
به خاطر اینکه داره با گارانتی میده ، اونم فقط تو یه سری محصولات مثل موبایل گرونتره ، تازه نسبت به جنس بدون گارانتی بازار گرون تره وگرنه همه جوره سرتره .

من خودم دو هفته پیش رفتم بازار موبایل و علائدین تا میت 8 بخرم ، واقعا پشیمون شدم اصلا برخورد فروشنده ها طوری بود که آدم مطمئنه دارن بهش جنسو میندازن . اومدم از دیجیکالا سفارش دادم کلا 30 تومان گرون تر از قیمت بازار شد ولی بدون دردسر و با خیال راحت جنس رو تحویل گرفتم درب منزل .

منم منکر اصل بودن جنسای دیجی کالا نیستم.
ولی هر محصول (موبایل ، لوازم جانبی موبایل ، هارد ، لوازم جانبی کامپیوتر و ... ) خلاصه هرچیزی اومدم بگیرم ، با جاهای دیگه مقایسه کردم ، راضی به خرید نبودم چون گرون تر بود .
علاأ الدین هم شدیدا توصیه می کنم از طبقات زیرزمین ، همکف ، 1 و 2 خرید نکنین و اگه اشتباه نکنم طبقه 6 بود که عمده میفروختن ، از اونا به صورت عمده ولی بدون گارانتی بگیرین ، اگه خواستین میتونین بعدا گارانتی شرکتی هم براش بزنین ، یعنی از هیچ مغازه ای توی علاء الدین جنس با گارانتی نخرین ، چون تجربه دارم میگم...

کلا زرنگ اونیه که جنس اصل رو با ارزون ترین قیمت بگیره !

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
منم منکر اصل بودن جنسای دیجی کالا نیستم.
ولی هر محصول (موبایل ، لوازم جانبی موبایل ، هارد ، لوازم جانبی کامپیوتر و ... ) خلاصه هرچیزی اومدم بگیرم ، با جاهای دیگه مقایسه کردم ، راضی به خرید نبودم چون گرون تر بود .
علاأ الدین هم شدیدا توصیه می کنم از طبقات زیرزمین ، همکف ، 1 و 2 خرید نکنین و اگه اشتباه نکنم طبقه 6 بود که عمده میفروختن ، از اونا به صورت عمده ولی بدون گارانتی بگیرین ، اگه خواستین میتونین بعدا گارانتی شرکتی هم براش بزنین ، یعنی از هیچ مغازه ای توی علاء الدین جنس با گارانتی نخرین ، چون تجربه دارم میگم...

کلا زرنگ اونیه که جنس اصل رو با ارزون ترین قیمت بگیره !
خب به نظر شما ارزش داره ؟، آدم بره علائدین طبقه 6 جنس بدون گارانتی بگیره بعد ورداره ببره جای دیگه که گارانتی شرکتی بکننش ؟ تازه بازم نمیشه مطمئن بود که طرف تو جعبه گوشی دخل و تصرف نکرده باشه . خب یه کم گرون تر میده با خیال راحت حالا نه از دیجیکالا کلا از یه جای مطمئن میگیره .
ولی در کل درصد شیشه خورده توی فروشنده ها داره روز به روز بیشتر میشه متاسفانه .

بالا