برگزیده های پرشین تولز

انواع بازيها با ورق پاسور را اينجا معرفي كنيد

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اقا یکی به ما میگه پاسور اصل از کجا میشه گیر اورد؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486

ali_kamalian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از Majidgrs
کلکهای پاسور هم چیزی اگه بلد هستید بنویسید تا یاد بگیریم

Majidgrs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از Majidgrs
کلکهای پاسور هم چیزی اگه بلد هستید بنویسید تا یاد بگیریم
کلک من دو تا بلدم که یکیش قدیمی شده ولی جفتش رو می نویسم.

کلک اول:
21 کارت از کل 52 کارت جدا می کنی و روی زمین تو سه تا ردیف هفت تایی به طوری که طرف مقابل بتونه ببینه می گذارید.

سپس از طرف می خواهید یک کارت انتخاب کند و فقط ردیف آن را به شما بگوید. دقت کنید فقط ردیف نه خود کارت. و ردیف عمودی رو باید بگه نه افقی یعنی یکی از اون سه تا ردیف.
بعد کارت ها رو جمع می کنی به طوری که ردیفی که اون کارت داخلش قرار داشت، وسط بیفته. 21 کارت داخل دستتون رو بر می گردونید و دوباره اونها رو به صورت افقی بچینید به این صورت ( مثل دفعه ی پیش. ) به صورتی که ترتیب چیدن کارتها این جوری باشه.

3-2-1
6-5-4
9-8-7
12-11-10
15-14-13
18-17-16
21-20-19

بهش می گید اون کارتی رو که دفعه ی قبل انتخاب کرده به شما بگه تو کدوم ردیفه دوباره مثل دفعه ی پیش، کارتها رو جمع کنید و همون طوری کارت ها رو برگردونید و مثل دو دفعه ی پیش بچینید و به طرف بگید دوباره اون کارتی رو که انتخاب کرده به شما بگه تو کدوم ردیفه.

کارت ها رو مثل دفعه ی قبل جمع کنید و برگردونید. 10تا رو از روی کارت ها بندازید بیرون یازدهمی که اومد ، بدونید کارتیه که اون انتخاب کرده.

نکات:

هر دفعه پس از جمع کردمم کارت ها گفتم برگردونید یعنی این که وقتی شما جمع می کنید عدد رو به شماست و با بر گردوندن باید یه کاری کنید که عدد ها رو به زمین باشند.

در موقع جمع کردن دقت شود ردیفی که کارت درون آن قرار داره رو باید بین دو ردیف دیگه بگذارید.

دفعه ی سوم که جمع کردید حتما نباید برگردونید چون چه از طرف اعداد و چه از طرف دیگه ی کارت بکنید، جز یازدهم مشترکه.

اگه سوالی هست بفرمایید.( فکر کنم هیچی از این مطلب نفهمیدید. )

برای کلک بعدی باید سه نفر ازم تشکر کنن.

Last edited:

Majidgrs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حکم مگه 3 نفره هم داریم ؟؟:blink:

بله داریم:blink: فقط پس از تعیین حکم برگی بیرون نمی اندازیم و یکی دست می ده:D:lol::lol::lol::cool::rolleyes::D:D:D:D:D:D:D:D:D

اون بازی های رو که ذکر کردم کسی بلد نیست ؟

مارک و شاه و رعیت و اون بازیهایی که کسی تو این تاپیک یادنداده.:blink:

Last edited:

ali_kamalian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلک من دو تا بلدم که یکیش قدیمی شده ولی جفتش رو می نویسم.

کلک اول:
21 کارت از کل 52 کارت جدا می کنی و روی زمین تو سه تا ردیف هفت تایی به طوری که طرف مقابل بتونه ببینه می گذارید.

سپس از طرف می خواهید یک کارت انتخاب کند و فقط ردیف آن را به شما بگوید. دقت کنید فقط ردیف نه خود کارت. و ردیف عمودی رو باید بگه نه افقی یعنی یکی از اون سه تا ردیف.
بعد کارت ها رو جمع می کنی به طوری که ردیفی که اون کارت داخلش قرار داشت، وسط بیفته. 21 کارت داخل دستتون رو بر می گردونید و دوباره اونها رو به صورت افقی بچینید به این صورت ( مثل دفعه ی پیش. ) به صورتی که ترتیب چیدن کارتها این جوری باشه.

3-2-1
6-5-4
9-8-7
12-11-10
15-14-13
18-17-16
21-20-19

بهش می گید اون کارتی رو که دفعه ی قبل انتخاب کرده به شما بگه تو کدوم ردیفه دوباره مثل دفعه ی پیش، کارتها رو جمع کنید و همون طوری کارت ها رو برگردونید و مثل دو دفعه ی پیش بچینید و به طرف بگید دوباره اون کارتی رو که انتخاب کرده به شما بگه تو کدوم ردیفه.

کارت ها رو مثل دفعه ی قبل جمع کنید و برگردونید. 10تا رو از روی کارت ها بندازید بیرون یازدهمی که اومد ، بدونید کارتیه که اون انتخاب کرده.

نکات:

هر دفعه پس از جمع کردمم کارت ها گفتم برگردونید یعنی این که وقتی شما جمع می کنید عدد رو به شماست و با بر گردوندن باید یه کاری کنید که عدد ها رو به زمین باشند.

در موقع جمع کردن دقت شود ردیفی که کارت درون آن قرار داره رو باید بین دو ردیف دیگه بگذارید.

دفعه ی سوم که جمع کردید حتما نباید برگردونید چون چه از طرف اعداد و چه از طرف دیگه ی کارت بکنید، جز یازدهم مشترکه.

اگه سوالی هست بفرمایید.( فکر کنم هیچی از این مطلب نفهمیدید. )

برای کلک بعدی باید سه نفر ازم تشکر کنن.

من انجام دادم نمیشه :(

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
بنده سلطان ۲۱ هستم :)

۷ خبیث بازیه خنده داریه واسه خنده بد نیست

بالا