منتخب بازارچه

انواع دارو های مولتی ویتامین

گیم استور

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
21 آپریل 2019
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
0
سن
29
مولتی ویتامین پرفکت هلسی هیر نیل اند اسکین

مولتی ویتامین پرفکت; از کلاژن های طبیعی ساخته شده و چون به سادگی می تواند هضم شود و برای شخصی که مصرف می کند نمی تواند مشکلات گوارشی ایجاد کند. این دارو به دلیل پایین بودن وزن ملکولی خود به راحتی می تواند برای افزایش کلاژن پوست شما به عمیق ترین لایه پوست نفوذ کند و فرایند کلاژن سازی را افزایش دهد.

مولتی ویتامین پرفکت و تاثیرات آن در بدن:
نفوذ به عمیق ترین لایه های پوستی بدن به خاطر پایین بودن وزن ملکولی آن برای افزایش کلاژن سازی
ترمیم و تقویت کننده بافت های پیوندی پوست به خاطر داشتن ۲۰۰میلی گرم شهد هسته انگور
افزایش دهنده استحکام و ضخیم کننده مو به خاطر داشتن بیوتین و پانتوتنیک اسید
کاهش دهنده چیم و چروک های پوست صورت و بدن به خاطر داشتن ایزوفلاوونوئید سویا
کاهش دهنده و جلوگیری کننده از ریزش مو به خاطر داشتن آهن و زینک
اثر بخشی آنتی اکسیدانی قوی به خاطر داشتن عصاره هسته انگور ، منگنز، بتاکاروتن، سلنیوم، ویتامین E و ویتامین C
قرص پرفکت هلسی، یک دارو تخصصی برای پوست، مو و ناخن می باشد که ساخت کشور انگلستان و شرکت Life-On است. از مزایای و ویژگی های این محصول می توان به برطرف کننده چین و چروک، جوان سازی پوست، بالابردن کلاژن سازی، آبرسانی پوست و محافط سلامتی مو و ناخن اشاره کرد.

قرص پرفکت هلسی هیر نیل اند اسکین; دارای ۳۳۰ میلی گرم کلاژن هیدرولایز می باشد که در استخوان، پوست و بافت همبند وجود دارد، نشات گرفته است. و باید اضافه کرد که کلاژن هیدرولایز، بهترین فرم کلاژن است زیرا از قطعات بسیار کوچک با وزن پایین مولکولی بوجود آمده است و باعث شده به راحتی در عمیق ترین لایه های پوست نفوذ کند، سلولهای فیبروبلاست را برای تولید کلاژن تحریک کند و در میزان بهبود لایه های پوست تاثیر بیشتری داشته باشد.

مواد تشکیل دهنده Perfect Healthy Hair Nail and Skin !
ویتامین A به میزان ۳۰۰ میلی گرم:

ویتامین A، ویتامینی محلول در چربی است که از ریشه و ساقه مو محافظت کرده و از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین از پوست در برابر خشکی و اشعه خورشید محافظت می کند.ویتامین B1 به میزان ۱۰ میلی گرم:

تیامین از آسیب عصبی به موها جلوگیری می کند، بنابراین سلول های مو (و فولیکول ها) می توانند به هر اندازه ای که مورد نظر است رشد کنند.. تیامین به جلوگیری از تنگی عروق خون رسان به فولیکول مو کمک می کند بنابراین اکسیژن و مواد مغذی کافی به فولیکول مو می رسد.ویتامین B2 به میزان ۵ میلی گرم:

بهبود میزان ریبوفلاوین در بدن می تواند باعث افزایش میزان هموگلوبین خون و افزایش تولید سلول های قرمز خون شود. ریبوفلاوین برای حفظ سطح کلاژن لازم است.ویتامین B3 به میزان ۱۶ میلی گرم:

ویتامین B3 یا نیاسین یکی از ویتامین های ضروری برای انسان است که از ریزش مو جلوگیری می کند.ویتامین B5 به میزان ۲۰۲ میلی گرم:

اسید پانتوتنیک از ایجاد موهای سفید زودرس جلوگیری می کند و می تواند رنگ طبیعی موها را بازیابی کند. همچنین مسئول رشد مناسب مو به علت نقش آن در تقسیم سلولی در فولیکول مو است.ویتامین B7 به میزان ۵۰ میلی گرم:

بیوتین ویتامینی هست که در آب وجود دارد و در رشد کردن سلولها، تولید اسید های آمینه، اسید های چرب و متابولیسم چربی استفاده می شود. بررسی های انجام شده حاکی از آن است که استفاده از بیوتین ریزش مو را متوقف می کند و حتی می تواند موهای آسیب دیده را بازسازی کند. ویتامین B7 از ترکیبات مهم و ثابت در مکمل های تقویتی پوست و مو است.ویتامین B9 به میزان ۱۵۰ میلی گرم:

اسید فولیک از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کند، باعث خون رسانی کافی به پیاز مو می شود که به نوبه خود موجب تقویت پیاز مو و رشد آن می شود و همچنین مسئول رشد سلولهای بدن است و به تولید سلولهای خونی کمک می کند.ویتامین C به میزان ۴۰ میلی گرم:

ویتامین C موجب افزایش رشد مو و با تحریک سنتز کلاژن به بهبود زخم کمک می کند و همچنین یکی از قوی ترین آنتی اکسیدانهاست. این ویتامین با رادیکال های آزاد که موجب آسیب رساندن به سلول ها و واکنش های سلولی می شود مبارزه و عملکرد آنها را خنثی می کند.ویتامین E به میزان ۴٫۶ میلی گرم:

ویتامین E از پوست در برابر اشعه خورشید محافظت و از آسیب به کلاژن جلوگیری می کند و همچنین آنتی اکسیدان قوی است که با عوامل آسیب رسان به مو مبارزه می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند.ویتامین D به میزان ۵ میلی گرم:

این ویتامین محلول در چربی، موجب تقویت ایمنی پوست در برابر عوامل میکروبی شده و از ریزش مو جلوگیری می کند.شهد هسته انگور به میزان ۲۰۰ میلی گرم:

به جرات می توان گفت یکی از بهترین آنتی اکسیدان های بسیار قوی، شهد هسته انگور است، که باعث می شود از تخریب شدن سلول های پوست و ایجاد سرطان جلوگیری شود. شهد هسته انگور بافت پیوندی پوست بدن را تقویت و بازسازی می کند و در جوان سازی پوست بسیار اثر بخش است. به تازگی محققان به این نتیجه رسیده اند که اثر این ترکیب در بدن ۵۰ برابر ویتامینCو ۲۰ برابر ویتامینEاست. ایده عال ترین مقدار آن برای افراد بالغ ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلی گرم در روز می باشد.آهن به میزان ۱۴ میلی گرم:

آهن ماده معدنی مهمی می باشد که باعث تحریک و رشد فولیکول های مو می شود، همچنین می تواند زخم های التهابی و مزمن را بهبود بخشد.زینک به میزان ۱۰میلی گرم:

زینک ماده معدنی مهمی برای سلامت پوست، مو و ناخن می باشد. زینک در استحکام و رشد ساقه مو، درمان آکنه و تغییرات فولیکول های مو تاثیر گذار است.پلی فنول میزان ۱۹ میلی گرم:

پلی فنول ها مانع از پیری زودرس پوست می شوند و همچنین آن ها آنتی اکسیدان هایی هستند که موجب تغذیه بهتر پیاز مو شده و جریان خونی را در عروق فولیکولی افزایش می دهند.بتاکاروتن به میزان ۲ میلی گرم:

بتاکاروتن باعث فعال شدن سلول های بنیادی فولیکول مو می شود و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی از موها در برابر آسیب های ناشی از اشعه مضر خورشید (UV) محافظت می کند.منگنز به میزان ۵ میلی گرم:

این ماده معدنی از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و برای تولید آنزیم های آنتی اکسیدان ضروری می باشد.منیزیم به میزان ۲۵ میلی گرم:

یکی از مواد معدنی که به صورت فراوان در بدن یافت می شود، منیزیم است. این ماده از ریزش مو، نرمی ناخن، شکنندگی ناخن جلوگیری می کند و همچنین التهابات پوستی را کاهش و آبرسانی پوست را افزایش می دهد.مس به میزان ۱٫۷ میلی گرم:

مس در پوست انسان مثل یک آنتی اکسیدان بسیار قوی عمل می کند که باعث می شود تا بلوغ کلاژن ها تحریک شود، همچنین باعث افزایش سرعت رشد مو و رشد فولیکول های مو می شود.سلنیوم به میزان ۴۰ میلی گرم:

سلنیوم، به دلیل این که آنزیم های آنتی اکسیدانی را تحریک می کند، می تواند پوست را در برابر اشعه خورشید حفط کند و جدا از آن باعث توقف ریز مو می شود.ایزوفلاونوئیدهای سویا به میزان ۲۰۵ میلی گرم:

ایزوفلاونوییدهای سویا، به دلیل داشتن فیتواستروژنی، می تواند نشانه های پیری پوست را از بین ببرد و آن را به تاخیر بیاندازد.

روش مصرف مولتی ویتامین پرفکت هلسی به چه صورت است؟
در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف شود.
روزانه یک قرص مصرف شود.

مولتی ویتامین سنتروم چیست؟

خواص مولتی ویتامین سنتروم
بهبود عملکرد سیستم ایمنی
کنترل سطوح هموسیستئین در خون
کمک به پیشگیری از کاهش توده استخوانی
پیشگیری از فشار خون بالا و سکته
حاوی ۳۵ مولتی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن
قرص سنتروم با لوتئین، هم اکنون در فروشگاه اینترنتی فردامارکت موجود است و می توانید آن را تهبه کنید.

مولتی ویتامین پرگناکر ویتابیوتیکس

قرص پرگناکر اورجینال: یکی دیگر از داروهای تقویتی و مکمل غذایی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، شما می توانید در دوران بارداری از این نوع مولتی ویتامین حاملگی استفاده کنید که علاوه بر دارا بودن آهن و اسید فولیک، سایر ریز مغذی های مورد نیاز در این دوران را تامین کرده و سبب سلامت مادر و جنین در این دوران شده و از تولد نوزادهای نارس جلوگیری می کند.

خرید اینترنتی قرص پرگناکر، شما هم اکنون می توانید از فروشگاه اینترنتی فردامارکت تهیه کنید.

مولتی ویتامین تقویت مو
برای ریزش مو چه قرصی بخوریم؟ حتما این سوال را از خیلی از افراد شنیده باشید، چرا که مو در زیبایی بسیار تاثیرگذار است و همین مورد باعث می شود تا افراد به ریزش مو خود حساس تر شوند. مولتی ویتامین تقویت مو،خرید بهترین و قوی ترین قرص های تقویت مو برای جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای آسیب دیده به صورت کاملا طبیعی و با استفاده از ویتامین های مجود در طبیعت. قرص مولتی ویتامین تقویت مو; در تقویت، رشد و جلوگیری از ریزش مو نقش مهمی دارد. ریزش مو در زندگی امروزی با نسل ها ی گذشته متفاوت شده است و معمولا افراد در سن جوانی دچار ریزش مو می شوند که این ی فاجعه برای زندگی آنان می باشد. ریزش مو دلایل زیادی دارد، اما یکی از مهمترین دلیل آن کمبود ویتامین ها و مواد معدنی است. مصرف ویتامین‎ها و مواد معدنی مناسب برای سلامتی کلی موها بسیار مهم است.
بهترین مولتی ویتامین برای رشد مو
بهترین مولتی ویتامین رشد مو، چیست؟ امروزه بسیاری از افراد به دنیال پیدا کردن بهترین قرص ویتامین برای رشد مو و متوقف کردن ریزش آن هستند، و از منابع مختلفی به آن ها پیشنهاداتی می شود، اما کدام مولتی ویتامین برای تقویت مو عالی است؟ بهترین راه حل استفاده از مراکز معتبر هست تا بتوانید از آن جا بهترین مولتی ویتامین برای پوست و مو را پیدا کنید، یک خبر خوشحال کننده برای افرادی که به دنبال قرص افزایش رشد مو هستند; شما در همین صفحه می توانید به هدف خود برسید و نتیجه عالی بگیرید.
خرید قرص تقویت مو
وب سایت فردا مارکت که در زمینه محصولات بهداشتی و زیبایی و تحت نظارت داروخانه دکتر حریری فعالیت می کند، این امکان را فراهم کرده تا در همین صفحه مولتی ویتامین تقویت مو اصل و اورجینال مورد نظر خود را بررسی کرده و به راحتی خریداری کنید.

شربت مولتی ویتامین راسیپ

مولتی ویتامین راسیپ: یکی از دیگر از داروهای تقویتی و مکمل غذایی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، اگر به دنبال درمان بی اشتهایی در کودکان و بالغین مبتلا به اختلالات فیزیولوژیک عاطفی یا ارگانیک هستید می توانید از این نوع مولتی ویتامین خارجی استفاده کنید.

شربت راسیپ داروسازی رها

درمان بی اشتهایی در کودکان و بالغین مبتلا به اختلالات فیزیولوژیک عاطفی یا ارگانیک

بی اشتهایی متعاقب بیماری های عفونی

سوء تغذیه ، تاخیر در رشد، بی اشتهایی در اطفال

ترکیبات:

سیپروهپتادین+ اسید آمینه + ویتامین

دستور خوردن شربت راسیپ
کودکان ۱ تا ۷ سال: ۲ قاشق چای خوری (معادل ۵ میلی لیتر) دو بار در روز قبل از غذا.

کودکان بالای ۷ سال : ۲ قاشق مرباخوری (معادل ۱۰ میلی لیتر) دو بار در روز قبل از غذا.

بزرگسالان : ۳ قاشق مرباخوری (معادل ۱۵ میلی لیتر) سه بار در روز قبل از غذا.

هشدار مصرف:

از مصرف همزمان این دارو با داروهای مربوط به سیستم عصبی مرکزی خودداری گردد .

این دارو ممکن است سبب خواب آلودگی شود ، لذا در هنگام مصرف و ۲۴ ساعت پس از قطع مصرف دارو از رانندگی و انجام کارهائیکه نیاز به هوشیاری و دقت دارد خودداری کنید .

اثرات درمانی این دارو ۱۰ – ۴ روز پس از مصرف دارو شروع می گردد ، لذا دوره درمان به صورت دوره های ۲ – ۱ ماهه همراه با دوره های ۳۰ – ۱۵ روزه توقف می باشد .

شرایط نگهداری:

دارو را دور از نور و رطوبت و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت کنید.

دارو را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

شربت مولتی ویتامین راسیپ، هم اکنون در فروشگاه اینترنتی فردامارکت موجود است و می توانید تهیه کنید.


مولتی ویتامین حاملگی

مولتی ویتامین حاملگی: اکثریت مادران در زمان بارداری حتما این سوال را پرسیده اند که بهترین مارک مولتی ویتامین در بارداری، چیست؟ و به دلیل کاهش و کمبود برخی از ویتامین ها در زمان حاملگی، به دنیال خرید مولتی ویتامین بارداری خارجی; هستند. مولتی ویتامین در حاملگی; شاید تعداد زیادی این سوال را بپرسند که مولتی ویتامین در بارداری، چه تاثیری دارد؟ جذب کافی ویتامین ها در دوره بارداری و شیردهی عـلاوه بر کمک به رشد اسکلتی جنین و شیرخوار، از پوکی استخوان مادر نیز جلوگیری می کند و بر روی سلامت مادر و فرزند بسیار تاثیر گذار هست.
بهترین مارک مولتی ویتامین در بارداری
فروشگاه اینترنتی فردامارکت که با مجوز و زیر نظر داروخونه دکتر حریری فعالیت می کند این امکان را برای مادران عزیز فراهم کرده است که در زمان بارداری به راحتی وارد سایت شوند و در همین صفحه مولتی ویتامین های حاملگی، را بررسی کنند و متناسب با نیازشان سفارش دهند. در زمان بارداری، مادر مقدار پیشتری ویتامین و مواد معدنی نیاز دارد و حتی ممکن است به دلیل کمبود آن ها شرایط سلامت مادر و فرزند در خطر قرار گیرد، پس استفاده از مولتی ویتامین های بارداری بسیار پر اهمیت است.
قیمت مولتی ویتامین حاملگی
قرص مولتی ویتامین دوران بارداری، در انواع و اقسام مختلفی مصرف می شود که هر کدام از آن ها با قیمت های مختلفی ارائه می شود که در فروشگاه اینترنتی فردامارکت در همین صفحه می توانید انواع مولتی ویتامین ها را بررسی کنید و مناسب با قیمت و ویژگی مدنظرتان خریداری کنید. مولتی ویتامین حاملگی، در انواع و ویژگی های مختلف هم اکنون در فروشگاه اینترنتی فردامارکت موجود است و می توانید تهیه کنید.

منبع : fardamarket.com
 

farzadsadeghi5

Registered User
تاریخ عضویت
6 مارس 2017
نوشته‌ها
342
لایک‌ها
145
سن
30
یه مولتی ویتامین میخریدم ایرانی هم بود فکر کنم ژریویتون
دیگه کمیاب شده
 

فردامارکت

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 دسامبر 2019
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
0
سن
29
محل سکونت
تهران
بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران، موصوع این مطلب از سایت ما هست. اگر علاقمند به ساز گیتار هستید می توانید در کلاس گیتار تهران شرکت کنید، اگر به ساز پیانو علاقمند هستید می توانید در کلاس پیانو تهران شرکت کنید، اگر به خوانندگی علاقمند هستید می توانید در کلاس آواز تهران شرکت کنید. بهترین آموزشگاه های موسیقی زیادی وجود دارند که می توانید برای یادگیری موسیقی در این بهترین آکادمی های موسیقی شرکت کنید.
 
بالا