برگزیده های پرشین تولز

انواع فال و طالع بینی

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
بدك نبود اما همش خالي بنديه ! :cool:

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با من ازدواج میکنی مایکل؟
197.gif

پ.ن: من شمارو میشناسم:)
آره . فقط بپا من فرودینی هستم وسط کار خندم می گیره ها
197.gif

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
ساعت چنده؟

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
آره بیا
139fs122428.gif

آهای! کارهای بیناموسی رو بزارید تو پ.خ! بچه ها یاد میگیرن! زیاد هم وحشی بازی در نیارید:happy: صداتون رو پایین نگه دارید
باشه
first_move.gif
kiss3.gif
kiss3.gif

قابل شما رو نداره !!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
برج جوزا (خرداد) بوسه های شما تند و سریع و بسیار پرحرارت هستند که نشانگر حس شهوتران و لذت طلب شماست، اما این احساس داغ و سوزان خیلی زود فروکش می کند.
کسی هست تایید کنه ؟

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آبجي مهرش الكيه!!:f34r:

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
و هنگام بوسیدن چشمانتان را باز نگاه می دارید!

تا حالا که توفیق نداشتم کسی رو ببوسم ولی مگه باید چشمها رو بست؟ بش فک نکرده بودم! عجب !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تا حالا که توفیق نداشتم کسی رو ببوسم ولی مگه باید چشمها رو بست؟ بش فک نکرده بودم! عجب !

شما چند سالته؟!!!

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چشم و دلم روشن

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
امضاشو
monkey.gif

حرف زیادی بزنی مغزتو می پاچونم:f34r:
مغز ما همینجوری از دست شما زن ها پاچیده هست.
acme.gif

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
این بخش خرداد اصلا تایید نمیشه

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر شما اين يارو متولد چه ماهيه ؟!!gay

250988398.gif

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تیپ گرم O گروه خونی

+O حدود38%مردم جهان

-Oو 6% مردم جهان اند

:خصوصیات

بی پروا،با اراده،مغرور،بخشنده،اجتماعی،با انرژی،برونگرا،رک وصریح،واقع گرا،نمایشی،عمومی،مثبت،مستقل،ریسک پذیر،نا فرمان،بی اعتبار،لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوندوبا جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند.برای شروع یک پروژه یا شکاریک ایده ونظر صریح هستند.درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند.دربعضی موارد چندان دقیق نیستندواحساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند.ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کننداما معمولا این مخالفت پایدار نیست.کارگشایانی سنتی،محرک وکمی لاف زن هستند.
احساسات خود را خیلی نشان می دهنداما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند.شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستندمیتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستندورک وصریح احساسات درونیشان را فاش می کنند.جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

فعال B گروه خونی

+B حدود 9% از مردم جهان

B - 25%

بشاش وخوشرو،خوش بین،فعال،حساس،مهربان،فراموش کار،آشفته،درهم وسازمان نیافته،پرسروصدا،خودپسندوخودبین،پرانرژی وجدی در راه رسیدن به هدف،معمولا جزوبهترین افراد تیم می شوندوافراد تکرویی هستند.اغلب کارها رابا روشهای خودشان انجام می دهندوخود کفا هستند.شخصیتهای ماجراجوودلیر،علاقه مند به داشتن یک راه مشخص ومخصوص،موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند.علاقه به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

تیپ سرد A

+A حدود 34% ازمردم

A - 6%

مطیع وآرام،دقیق،دلسوزوغمخوار،فداکار،مودب،درستکار،وفادار،احساساتی،درونگراوکمی دستپاچه.حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند.نسبت به نظرات عمومی حساس اند.اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند.نسبت به تغییرات تردید دارند.دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند.به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.علاقه مند به ایجادرابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

فارغ از مراقبت و بی نیاز از توجه AB

+AB حدود 4% مردم

AB- 1%

اجتماعی، سخت گیر نیستند،غمخوار ودلسوز،دیپلماتیک،اهل گشت وگذار،خلاق،غیر قابل پیش بینی،هنرمند،انعطاف پذیر،ترشرو ودرخود!مخلوطی از تضادها،خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک وگستاخ با بعضی دیگر، برونگراودرونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند،توانا در پیدا کردن مشکلات ودور زدن آنها،علاقه مند به محیط شهری،به آسانی خسته می شوند.به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است. هرگزکاری را برای قدردانی انجام نمی دهند.اسرار آمیز بنظر می رسند.در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند.علاقه مند به ایجاد رابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من -Aولی فکر کنم 80 درصدش درست بود

Last edited:

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
خودت میگی خودتم تعریف میکنی از نوشته خودت
عجب روح با اعتماد به نفسی هستی ؟