برگزیده های پرشین تولز

انواع مودم های ADSL زیر قیمت بازار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فروش انواع مودم های اینترنت پر سرعت ADSL

11lm0qq.jpg

خوب به زودی البته سایت فروش مستقیم رو هم راه اندازی میکنم. ولی فعلا برای دوستانی که نیاز دارند مودم ها به صورت زیر است :

انواع مودم های ADSL برند TP-Link
مودم های کمبو ( دارای پورت usb و lan ) قابلیت نصب بر روی لپ تاپ و کامپیوتر معمولی

مدل های 8811 ---------- قیمت : 35000 تومان
مدل های 8817 ---------- قیمت : 35000 تومان

---

مودم های 4 پورت ( قابلیت استفاده برای بیشتر از یک کامپیوتر بدون استفاده از سوییچ یا هاب )

مدل های 8840 ------- قیمت : 45000 تومان
مدل های 8841 -------قیمت : 45000 تومان

----

مودم های وایرلس (قابلیت بصورت بی سیم)

مدل های 8910 ( up to 54 MB ) ---- قیمت : 89000 تومان

مدل های 8920 ( up to 108 MB ) ---- قیمت : 95000 تومان

مودم ADSL برند Broadkam
مدل کمبو (usb-lan ) ----قیمت : 35000 تومان

مودم ADSL برند THYONET ( طراحی USA )
مدل کمبو (usb-lan ) ---- قیمت : 36000 تومان

توضیحات :

کلیه مودم ها دارای 18 ماه گارانتی کامل میباشد . مودم ها بصورت استاندارد هست که قابلیت نصب بر روی همه سیستم های اینترنت پر سرعت را دارد .

راهنمایی :

اکثر مودم های موجود در بازار از یک چیپ ست مشخص استفاده میکنند و انواع این مودم ها در یک سری کارخانه های مشخص تولید میشوند تفاوت برند های مختلف اگر در کشور های مختلف آماده سازی نشده باشند فقط در جلد مودم هست. لذا برند های مانند ایسوس و دی لینک و غیره داری چیپ ست مشخص و مانند مودم ها بالا میباشند پس تفاوت قیمتی نیست . مگر اینکه از نوع پرت و کارایی مودم کیفیت نا مشخصی داشته باشند مانند مودم های تک پورت usb که دارای اشکالات زیادی هست و این اشکالات در مودم های مانند ایسوس مشخص است.

هزینه ها :

هزینه ارسال پیک در تهران و پست در شهرستان ها با کاربر میباشد.

p.s : انواع مودم های دیگه رو همراه با مشخصات و عکس هم بزودی اگر وارد بشه اینجا قرار میدم .ضمنا بصورت اختصاصی دفترچه راهنمای نصب بصورت فارسی برای همه مودم های قابل فروش و همه شرکت ها رو هنراه با مودم بصورت رایگان ارائه میشودکه دیگر هیچ احتیاجی به پرداخت هزینه نصب نمیباشد.

پیشنهاد آخر : اگر مایل هستید این مودم ها رو در بازار قیمت بگیرید اگر از اینجا ارزانتر بود ضمن اینکه ممنون میشم به بنده اطلاع بدید :rolleyes:. از ایشان خرید کنید. پس شرط اول کیفیت و شرط دوم ارزان بودن هست.:p

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
قيمت وايرلسها يه نموره گرونه
http://www.npg.ir/ADSL/price list.pdf

تشکر میکنم.

خوب البته ایشون نمایندن و خوب این قیمتی که دادن شاید سودی تقریبا براشون نداشته باشه . ولی به هر حال من تو لیست رو نگاه میکنم با اینکه برای ما هم این قیمتی که دادم سود زیادی نداره (باید مدل ها رو ببینم) ولی اگر جا داشت تخفیفش رو اضافه میکنم ! حرف مرد یکیه ! ارزان فروشی باید کرد !! :p

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا