برگزیده های پرشین تولز

انيتيشن همه نظرات ملت رو يكجا در همه پستهام نشون ميده.

purmusaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از قالب احسان براي ساختن سيستم نظر خواهي انيتيشن استفاده كرده ام. وبلاگم هم از بلاگره.
قاعدتا بايد بازاي هر پست من، نظرات مربوط به اونرو نشون بده. ولي همه نظرات رو در همه پست ها با هم نشون ميده. چه بايد كرد؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شما زماني كه ثبت نام كرديد بايد سايتي كه ازش استفاده مي كنيد (بلاگر) رو بايد انتخاب كني بعد يه كد بهت ميده كه اين مخصوص اون سايت هستش ...
اگر خوب متوجه منظورم نشدي بگو تا دقيق تر بنويسم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من بيشتر توضيح ميدم. به همراه اون كدي كه به شما ميده كه بذاري توي تمپليت وبلاگت ، يه جاش نوشته <$BlogItemNumber$> که همون شماره مطلب مورد نظره. در مورد کاراکترهای اون قسمت دقت کن آیا همه چیز رو درست نوشتی. چون احتمالا یه کاراکتر اشتباهه و این همه مطالب رو با یک شماره میشناسه.

atash-eshq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم همين مشكل رو پيدا كردم , وقتي طبق پاسخ مشاهير عمل كردم متوجه شدم اونجا كه enetation كد داده , من (بلاگر) رو انتخاب نكرده بودم و كد ديگري رو تو تمپليتم قرار داده بودم .براي همين كدهاي قبلي رو پاك كردم و كد مربوط به بلاگر رو تو تمپليتم كپي كردم . اما حالا نظرهائي كه قبلا برام گذاشته بودند پاك شده !!
آيا ميشه دوباره اونا رو زنده كرد ؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
متاسفانه امكانش نيست .. چون قبلا يك عبارت يا عدد ثابتي به جاي BlogItemNumber بوده و اون كامنت ها تحت اون نام الان ثبت شده در حالي كه بايد براساس شماره هر پست ثبت مي شده به نظرم بهتره بيخيالش بشي ولي اگر خيلي ضروري هست برات همون كد غلط رو به كار ببر البته نه زير هر پست يك گوشه اي از وبلاگت همون رو كد رو بنويس كه با زدن روي اون سري قديم كامنت ها ظاهر يشه .. ولي خوب كار جالبي نيست..

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
همانطوري كه عابر عزيز نوشتند مي توانيد اون كد قبلي رو در گوشه اي از وبلاگ بذاريد (نه زير پستها) بذاريد به عنوان كامنتهاي قبلي....

iran_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم همين مشكل رو پيدا كردم ولي نفهميدم كه بايد چه كار كنم
لطفا بيشتر توضيح بديد

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از iran_doost :
سلام منم همين مشكل رو پيدا كردم ولي نفهميدم كه بايد چه كار كنم
لطفا بيشتر توضيح بديد
يعني چه شما هم اين مشكل رو داريد؟
ميشه يه كم توضيح بديد.

iran_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني "انيتيشن همه نظرات ملت رو يكجا در همه پستهام نشون ميده."
همين :blush:
البته من blogger رو هم انتخاب كردم ( هنگام برداشتن كد ها از اون دو باكس) ولي مشكي من رفع نشد

بالا