برگزیده های پرشین تولز

انکان پرداخت از شتاب رو فراهم کنید لطفا

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من می خوام پلان آ لینوکس رو بخرم. امکان رفتن به بانک رو ندارم کارت هم فقط صادرات دارم. الان هر ریسلر مسخره ای امکان پرداخت آنلاین از همه شتاب رو داره. خواستم بگم بلکه از رو برید یه تکونی به خودتون بدید اقایون ادامین!!!

حالا اگه بخوایم حضوری خدمت برسیم آدرسی شماره تلفنی. خلاصه من بانک برو و توی صف وایستا نیستم!!!!

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون من هاست می خنوام کار دارم. یه ج.ابی بدید لاقل من بدونم به فلان مبارک حساب کردید!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
امکان پرداخت انلاین فعلا فقط از بانک سامان هست . برای خرید فرم رو پر کنید و پرداخت آفلاین ( بانک ملی - سیبا ) رو انتخاب بفرمائید.

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
خب میبینم که کاملا به فلان مبارک حساب شده و خشنود می باشم. اکا شما اگه فکر کردی من میرم توی صف سیبا که پلان آ بخرم .... نمی دونی به کجا محاسبه شدی!!!! :D (شوخی کردما حالا ترش نکنی)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
باید رمز اینترنتی (یا همون رمز دوم) رو داشته باشید می تونید پرداخت کنید.

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
همین بانک سامان خوبه!!!تازه دیگه همه کردیت کارت و .....دارن.کارتهای سامان خیلی راحته اصلا به باز کردن حساب احتاجی نیست.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به هر حال متاسفانه فعلا خود سیبا به صورت مستقیم پرداخت اینترنتی نداره.
سامان ادعا میکنه که همین سیستم که هست ، امکان دریافت پول از تمامی کارتهای شتاب رو داره. می گن شماره کارت به همراه رمز برداشت از حساب رو که بزنید پرداخت انجام می شه.
من امتحان کردم دو سه دفعه ایراد گرفت (اشکال در سیستم بانکی) این هم می گن مشکل سیباست که اون لحظه قطعه !!!
به هر حال به محض اینکه سیستم بهتری فعال بشه قطعا از اون استفاده خواهیم کرد.

بالا