برگزیده های پرشین تولز

اهل ايرانم من، اينترنتم بد نيست، تكه پهناي باندي دارم، ...

solidsnake

Registered User
لایک‌ها
1
خوب لازم ديدم به عنوان متخصص امور intenet مالزى وارد بحث بشم.:p
-اولا كه اينجا (مالزى) اين حرفها نيست. هر كى هم گفته خالى بسته. من دارم ماهى ۲۵ تومان ميدم براى اينترنت ۱Mb/380Kb.
-اتفاقا اينترنت اينجا هم انحصارى هست ۱۰۰ برابر بدتر از ايران. تمام بازار در اختيار malaysian telecom هست که شرکت مخابرات دولتی هست.
اين لينك به سايت TMNet كه ۹۹% مردم ازش account دارن.
لینکhttp://www.streamyx.com/get_streamyx/get_streamyx.php?id=getstreamyx_package_standard
-همانطور كه ميبيند بالاترين سرعت 4Mb هست. با قسمت ۷۰۰۰۰ تومان در ماه.
-2Mb و 4Mb فقط در مناطق خاصى داده ميشه.
-اينترنت اينجا ظاهرا نا محدود هست ولى يه چيز جالبى داريم به اينجا به نام "fair usage Policy". یعنی باید به صورت منصفانه استفاده کنی. يعنى اينكه اگه از يه حدى بيشتر پهناى باند رو مصرف كنيد سرعت شما محدود ميشه تا حقوق بقيه مشتركا حفظ بشه!
-در همين "fair usage policy" به طورِ غير مستقيم به تحريم P2P (همون torrent خودمون) اشاره شده.
-من در cybrjaya هستم و بغل گوشم هم ساختمان tmnet هست و دانشگاه ما هم وابسته به همين شركت مخابرات هست. بهتون اطمينان ميدم همچين سرویسی به شرکتها هم داده نميشه چه برسه به كاربر معمولى. چند روز پيش هزينه ماهيانه اينترنت 1Mb dedicate رو يكى بهم گفت مٌخم صوت كشيد. . ميگفت بهم گفتن اگه اين خط و بگيرى اولين كاربر خانگى هستى كه همچين كارى كرده.

خلاصه اینکه قبول دارم تو ایران وضع خرابه ولی این چیزایی هم که تو پست اول نقل شده خیالات نویسندش هست.

ویرایش: اگه کسی اسم شرکتی که این سرعتو میده پیدا کرد به منم بگه برم ازش بگیرم. D:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب لازم ديدم به عنوان متخصص امور intenet مالزى وارد بحث بشم.:p
-اولا كه اينجا (مالزى) اين حرفها نيست. هر كى هم گفته خالى بسته. من دارم ماهى ۲۵ تومان ميدم براى اينترنت ۱Mb/380Kb.
-اتفاقا اينترنت اينجا هم انحصارى هست ۱۰۰ برابر بدتر از ايران. تمام بازار در اختيار malaysian telecom هست که شرکت مخابرات دولتی هست.
اين لينك به سايت TMNet كه ۹۹% مردم ازش account دارن.
لینکhttp://www.streamyx.com/get_streamyx/get_streamyx.php?id=getstreamyx_package_standard
-همانطور كه ميبيند بالاترين سرعت 4Mb هست. با قسمت ۷۰۰۰۰ تومان در ماه.
-2Mb و 4Mb فقط در مناطق خاصى داده ميشه.
-اينترنت اينجا ظاهرا نه محدود هست ولى يه چيز جالبى داريم به اينجا به نام "fair usage Policy". یعنی باید به صورت منصفانه استفاده کنی. يعنى اينكه اگه از يه حدى بيشتر پهناى باند رو مصرف كنيد سرعت شما محدود ميشه تا حقوق بقيه مشتركا حفظ بشه!
-در همين "fair usage policy" به طورِ غير مستقيم به تحريم P2P (همون torrnt خودمون) اشاره شده.
-من در cybrjaya هستم و بغل گوشم هم ساختمان tmnet هست و دانشگاه ما هم وابسته به همين شركت مخابرات هست. بهتون اطمينان ميدم همچين سرویسی به شرکتها هم داده نميشه چه برسه به كاربر معمولى. چند روز پيش هزينه ماهيانه اينترنت 1Mb dedicate رو يكى بهم گفت مٌخم صوت كشيد. . ميگفت بهم گفتن اگه اين خط و بگيرى اولين كاربر خانگى هستى كه همچين كارى كرده.

خلاصه اینکه قبول دارم تو ایران وضع خرابه ولی این چیزایی هم که تو پست اول نقل شده خیالات نویسندش هست.

ویرایش: اگه کسی اسم شرکتی که این سرعتو میده پیدا کرد به منم بگه برم ازش بگیرم. D:

بابا دلت خوشه ها.. میگم اون الاغی که تو همشهری انلاین نوشته بود فرق بین مالزی و اندونزی رو نمیفهمید چه برسه به سقم و صحت خبر..:lol:

من همینجا ادم دیدم خط2 مگ دتیکیتد داشته ( همیشه 250 دانلود) قیمت 400 تومن.. یعنی عملا کل پهنای باند لاین E1 رو گرفته بوده.. E1 اختصاصی هم 2 تومن در ماه یعنی 8 مگ تقریبا 2 تومن.. این قیمت ایرانه.. اونجا چقدر خدا میدونه ولی نباید زیاد توفیر کنه..

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کلا منم نگفتم اینترنت تو ایران مفته.. شاید 4 برابر امریکا باشه ولی پهنای باند اپلود از اونجا ارزونتره و دانلود هم تقریبا مساوی.. فقط مشگلمون تجهیزات درچه 10000 و سرعت پایین بخاطر مشگلات خطوط مخابراتی هستش..

اکثر کشور های شرق اسیا اینترنت ماهی 10 دلار میدن 18 مگابیت ولی با شبکه داخلی و برای وصل به شبکه جهانی پهنای باند حدود 256 الی 1 مگ متغیره..

امریکا هم 2-3 تا از بروبکس هستند ازشون 10 بار پرسیدم گفتند جا با جا فرق میکنه ولی وریزون اگر پهنای باندش حساب نمیشد مطمئن باش همچین تو بوق و کرنا میکرد که بیا و ببین..

اگر اینقدر تو امریکا پهنای باند مفته خیالت تخت ایرانی های مقیم اونجا میرفتند وسط خونه هاشون دیتا سنتر میزدند..:happy:
محدودیت هم که داشته باشه با حجم 80 گیگ مثلن بازم بهتر از ایران 128 کیلوبیتی بدون محدودیت هست
157fs409479.gif
تازه بیشتر از 80 گیگه مطمئنم. با اون سرعت خفن 80 گیگ تو یروز میپره.

تازه حالا چرا مالزی و آمریکا؟ رفیق داشتم تو مراکش توی یه بخش زندگی میکرد. اینترنت 3 مگابیت داره بدون محدودیت حجمی (تو اون تاپیک گفتم 8 مگابیت، رشفتم آرشیو رو چک کردم دیدم 3 بود)

یبار من ازش پرسیدم کلیپای youtube رو چطوری ذخیره کنم؟ گفت من نمیدونم بلد نیستم. گفتم اه توکه اینهمه چیز حالیته چرا بلد نیستی؟ گفت واسه اینکه نیازی ندارم دانلودشون کنم. بعدش گفت Download era is over, now internet is a part of our storage, why waste my HDD space while youtube is like a big HDD full of clips itself?

عجب حالی میکرده ها! :snitch: اینترنت واسش حکم یکی از درایوای هاردشو داشت. الان که مرده خدا بیامرزتش

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
http://home.pacbell.net/dbk4297/freeisp.html
این که لیست یک سری شرکت که اینترنت رایگان می دن تو آمریکا
البته همش Dial up هست ولی پرسرعتش هم باید گشت تا پیدا کرد

آقا Bluehost.com داره
1500 گیگ فضا با 15000 گیگا بایت پهنای باند می دهد

یا یاهو سرویس جدید هاستینگ داده بیرون Unlimited که اصلا بی نهایت فضا با بی نهایت پهنای باند داره البته محدودیت growth rate داره

ولی اینها پهنای باند بالا می دهند چون دیتا سنتر دارند

الان 3 تا شرکت دیتا سنتر تو ایران داریم که یکشون پارس آنلاینه با دو تا شرکت دیگه
که از هر کدوم از اینها یه رقم خیلی بالا
فکر کنم 20 میلیارد تومن خلاصه هر چی سرمایه داشتند به عنوان ضمانت گرفتند
بعدشم مالیاته خیلی خفنی از این ها می گیرند
اینا مستقیم به ماهواره وصل نمی شن و باید از کشور های اطراف اینترنت گدایی کنند که اونها هم تا می تونند می کشند روش

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
آقای rax شما داری از چی دفاع میکنی؟ یا داری از چی بد میگی ؟ در رابطه با تلفن رایگان کلی سرویس رایگان هست تو ایلات متحده مثلا اسکایپ تلفن داخال ایلات متحده رایگانه وکلی چیز های دیگه
دایی من لندن زندگی میکنه و سرویس 8 مگ از بریتیش تلکام داره ماهی 58 پوند در مورد محدودیت ازش پرسیدم گفت من دانلود زیاد دارم اما هیچ وقن نشده محدودیتی باشه و تموم شه!
راجع به رایگان بودنش پرسیدم گفت سرویس های دایال آپ زیادی هم اینجا هسست و هات اسپات رایگان بعدگفتم 58 پوند زیاد نیست؟ گفت وقتی یه آدم که کاره خوبی هم نداره مثلا به پخش تراکت ساعتی 10 پوند میگیره شایدم بیشتر 58 پوند دیگه پولی نیست

شما اگه میخای از اینا دفاع کنی بقیه رو بکوبی راههای دیگه ای هم هست آقا عزیز
اما واقعا باید دید اینا با این سرویس ها این پهنای باند مضخرف و قیمت های گزاف جایی هم برای دفاع گذاشتن!
ضمنا من پارسال آمارشو داشتم که پهنای باند ایران تازه شده بود 9 گیگ اما پهنای باند سنگاپور 27 ترابایت بود.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقای rax شما داری از چی دفاع میکنی؟ یا داری از چی بد میگی ؟ در رابطه با تلفن رایگان کلی سرویس رایگان هست تو ایلات متحده مثلا اسکایپ تلفن داخال ایلات متحده رایگانه وکلی چیز های دیگه
دایی من لندن زندگی میکنه و سرویس 8 مگ از بریتیش تلکام داره ماهی 58 پوند در مورد محدودیت ازش پرسیدم گفت من دانلود زیاد دارم اما هیچ وقن نشده محدودیتی باشه و تموم شه!
راجع به رایگان بودنش پرسیدم گفت سرویس های دایال آپ زیادی هم اینجا هسست و هات اسپات رایگان بعدگفتم 58 پوند زیاد نیست؟ گفت وقتی یه آدم که کاره خوبی هم نداره مثلا به پخش تراکت ساعتی 10 پوند میگیره شایدم بیشتر 58 پوند دیگه پولی نیست

اما واقعا باید دید اینا با این سرویس ها این پهنای باند مضخرف و قیمت های گزاف جایی هم برای دفاع گذاشتن!
ضمنا من پارسال آمارشو داشتم که پهنای باند ایران تازه شده بود 9 گیگ اما پهنای باند سنگاپور 27 ترابایت بود.
ایشون کلن همه جا میاد با هر موضوعی که اکثریت روش توافق دارن مخالفت میکنن. ظاهرن خیلی بیشتر از ما حالیشونه و همجا میخوان اینو ثابت کنن. فرقی نداره از چی و از کی دفاع کنن فقط مهم اینه که با بقیه تفاوت داشته باشن :snitch:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

دوست عزیز.. بنده منکر بد بودن وضع ای تی تو ایران نشدم.. نگفتم اینجا بهشته.. ولی گفتم قضاوت عادلانه با ک* خلی و باور کردن مهملات تفاوت داره.. هر چی ما میکشیم از میزان حماقت خودمون ناشی میشه..

وقتی نویسنده مقاله مثلا انتقادی هنوز فرق بین مالزی و اندونزی رو تشخیص نمیده انتظار داری وزیر مخابرات جناب الاغ ******* (الاغ=مهندس) فرق بین 128 کیلوبیت و بایت رو تشخیص بده؟

شما انگلیس رو مثال زدی.. همون انگلیس 2 ساعت در روز شوفاژتو روشن کنی ماهی 500 پوند باید بسلفی برای 30 متر سوییت.. اینارو نمیگی ولی اینترنت ماهی 58 دلار تو چشمتون میاد.. الانم من ماهی 300 گیگ دانلود انجام میدم با همون 58 پوند.. بدون وسایل و حتی سیستم.. شما میگید اینجا جهنمه واونجا بهشت من میگم اینجا جهنمه ولی اونجارو تو بهشت بودنش شک دارم..

همین دوستمون که در مورد مالزی گفت.. سنگاپور هم به همچنین.. هر قبوستون دیگه ای هم برید دنیا همین رنگیه.. فقط ما هستیم که مرغ همسایه رو غاز کردیم..

همینBluehost.com که دوستمون مثال میزنه.. گاو پیشونی سفید هاست ها.. اسکرین شات نشون بدم 12 گیگ توش فایل کپی کردم با سرعت در حد مرغ! نوشت فضا تموم شده.. تازه فقط کافیه یوزیجت بشه 1صدم درصد بیرونت کنند..

اگر واقعا اینقدر اینترنت مفته چرا این همه ایرانی انور اب نمیره خونشون دیتا سنتر بزنند سرور وارز بفروشند؟ نه اصلا سرور لگال بفروشند؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اونجا بهشت نیست اما اینجا دقیقا قعر جهنمه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ایشون کلن همه جا میاد با هر موضوعی که اکثریت روش توافق دارن مخالفت میکنن. ظاهرن خیلی بیشتر از ما حالیشونه و همجا میخوان اینو ثابت کنن. فرقی نداره از چی و از کی دفاع کنن فقط مهم اینه که با بقیه تفاوت داشته باشن :snitch:

نه برادر من.. از این مسخره بازیا من یکی بلد نیستم.. فقطم جایی پست زدم که حداقل گمان میکردم 4 نفر ممکنه کلاشون رو قاضی کنند ببینند واقعا کی داره سرشون رو کلاه میزاره..

الان کدوم حرف من اشتباه بود یا مخالف واقعیت؟ طرف خودش مالزی میگه من درست میگم.. کامنتهای خبر میگه قضایا چیه.. تنوسیده بی سواد فرق اندونزی و مالزی رو نمیدونه.. وزیر مخابراتتون هم اونطوری.. پول برق رو باید بدیم.. گاز جدا.. به به .. به به..:D

الان یاد 2-3 شب پیش افتادم.. 1 بابایی از اروپا امده بود ایران چند روزی بمونه.. هر جا میرفت براش ماه واره میزاشتن کانالای ایرانی رو ببینه.. برگشت به من گفت بخدا این کشور ایران ته تکنولوژیه.. گفتم چرا.. گفت بابا قرص و اسپری لاغری میفروشند معجزه میگن میکنه.. قرص ترک اعتیاد 2 ساعته دارن میفروشن تو این کانالاش.. ما تو کل عمرمون این همه اروپا بودیم اینقدر مواد و قرص و شامپو و اسپری نیده بودیم که یا قد رو 10 سانت بلند کنه یا وزن رو 200 کیلو کم کنه یا سر کچل رو مودار کنه.. برید بخرید بزنید صفا سیتی صمیمیت باز بگید ایران بد جاییه..:lol:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه برادر من.. از این مسخره بازیا من یکی بلد نیستم.. فقطم جایی پست زدم که حداقل گمان میکردم 4 نفر ممکنه کلاشون رو قاضی کنند ببینند واقعا کی داره سرشون رو کلاه میزاره..

الان کدوم حرف من اشتباه بود یا مخالف واقعیت؟ طرف خودش مالزی میگه من درست میگم.. کامنتهای خبر میگه قضایا چیه.. تنوسیده بی سواد فرق اندونزی و مالزی رو نمیدونه.. وزیر مخابراتتون هم اونطوری.. پول برق رو باید بدیم.. گاز جدا.. به به .. به به..:D

الان یاد 2-3 شب پیش افتادم.. 1 بابایی از اروپا امده بود ایران چند روزی بمونه.. هر جا میرفت براش ماه واره میزاشتن کانالای ایرانی رو ببینه.. برگشت به من گفت بخدا این کشور ایران ته تکنولوژیه.. گفتم چرا.. گفت بابا قرص و اسپری لاغری میفروشند معجزه میگن میکنه.. قرص ترک اعتیاد 2 ساعته دارن میفروشن تو این کانالاش.. ما تو کل عمرمون این همه اروپا بودیم اینقدر مواد و قرص و شامپو و اسپری نیده بودیم که یا قد رو 10 سانت بلند کنه یا وزن رو 200 کیلو کم کنه یا سر کچل رو مودار کنه.. برید بخرید بزنید صفا سیتی صمیمیت باز بگید ایران بد جاییه..:lol:
مالزیو که خب قبول دارم گفتم که.

ولی اومدی از پرشین تولزو اینا دفاع کردی گفتی از مثلن Godaddy و نتفیرمز بهتره :snitch:

درضمن پوله مالیت را داده ایم، آبونمان جدا هم تایید میشه

درضمن 2: تازگیا همیشه یه 1001 تومن پول هزینه بین شهری هم واسمون میاد درصورتی که اصلن بین شهری صحبت نکردیم.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
مالزیو که خب قبول دارم گفتم که.

ولی اومدی از پرشین تولزو اینا دفاع کردی گفتی از مثلن Godaddy و نتفیرمز بهتره :snitch:

درضمن پوله مالیت را داده ایم، آبونمان جدا هم تایید میشه

درضمن 2: تازگیا همیشه یه 1001 تومن پول هزینه بین شهری هم واسمون میاد درصورتی که اصلن بین شهری صحبت نکردیم.

نه دیگه.. تعبیری که تو از حرف من میکنی اصلا ربطی به محتوای حرف من نداشت.. من گفتم امثال بلو هاست و هاست گیتور و هاست مانستر و غیره فقط ملتو میزارن سرکار.. میگی نه خودت سرچ کن ببین به کمدی شبیه هستش افر هاشون یا خیر.. والا گوگل هم جیمیل میده انلیمیتد هم میکنه صندوق رو ..

نت فیرمز با پی تی قابل قیاس نیست چون واقعا فرق داره وضعشون.. پی تی شاید رو هر هاست 80% میخوره ولی شما 1 ریزلر دیگه از پلنت نشون بده کمتر بخوره.. اصلا نداریم..
از اینا هر کدوم ریزلر پلینت هستند خودت انتخاب کن:
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=1

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه دیگه.. تعبیری که تو از حرف من میکنی اصلا ربطی به محتوای حرف من نداشت.. من گفتم امثال بلو هاست و هاست گیتور و هاست مانستر و غیره فقط ملتو میزارن سرکار.. میگی نه خودت سرچ کن ببین به کمدی شبیه هستش افر هاشون یا خیر.. والا گوگل هم جیمیل میده انلیمیتد هم میکنه صندوق رو ..

نت فیرمز با پی تی قابل قیاس نیست چون واقعا فرق داره وضعشون.. پی تی شاید رو هر هاست 80% میخوره ولی شما 1 ریزلر دیگه از پلنت نشون بده کمتر بخوره.. اصلا نداریم..
از اینا هر کدوم ریزلر پلینت هستند خودت انتخاب کن:
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=1
چرا هزیون میگی آخه؟ فکر کردی اونجا هم ایرانه؟ اگه الکی باشه و خدماتی رو که وعده دادن، ندن طرف میره شکایت میکنه پدرشونو در میاره.

من خودم تو جریانه نتفیرمز بودم اصلنم اون طوری که تو میگی نبود. طرف خودش تو آمریکا بود. بعدش به فکرش رسید کناره سایته فینگیلیش که همش 7 مگ بود از بقیه این فضا هم استفاده کنه. ورداشته بود یه وارز کاملن خصوصی درست کرده بود. توش مستند از هیتلرو فیلمه میامی وایس و اینارو آپلود میکرد (با فرمت .sys لول) لینکشم فقط به رفیقای مورد اعتمادش میداد. هاستش 300 گیگ بود. این 270-80 تاشو پر کرده بود.

رکس جیره خاره پرشین تولزه. جای تعجب نیست چرا هی دفاع میکنه ازش

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
آقا بحث بیخود نکنید همه چیز روشن با تعریف کسی چیزی بالا نمیره با تخریب یکی هم چیزی تخریب نمیشه!
من در جریان این که میگید گفتن پیتی از فلان جا بهتره دیگه این مشخصه که حرف نامعقول و غیر منطقی هست .
ادمینای پرشین تولز فقط پولین به جایی رسیدن از کاربرها رسیدن حالا آدم حسابشون نمیکنن کلا دیگه بیخیال این فروم شدن

همون سبزه گندیده بالا رو ببینید نشون میده حداقل17 روزه که رسیدگی نشده!و...

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
اين rax هم خيلي دلش خوشه بابا

اين تركيه كه جاي ادم هم حسابش نمي كنن

512 رو ماهي 18 تومن مي ده

اگه به تبليغاتش نگاه كني زود زود مي ندازه

پس عزيز زياد بحث عجيب غريب نكن

اينترنت ايران خيلي عقب مونده هست تو ايران

چرا قبول نداري

هم از نظر قيمت هم از نظر سرعت

حالا من مالزي رو نمي دونم ولي تركيه رو مي دونستم گفتم

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم سوخت :دی

منبع هم نداره : خجالت بکش منبع میخوای

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
آقا بحث بیخود نکنید همه چیز روشن با تعریف کسی چیزی بالا نمیره با تخریب یکی هم چیزی تخریب نمیشه!
من در جریان این که میگید گفتن پیتی از فلان جا بهتره دیگه این مشخصه که حرف نامعقول و غیر منطقی هست .
ادمینای پرشین تولز فقط پولین به جایی رسیدن از کاربرها رسیدن حالا آدم حسابشون نمیکنن کلا دیگه بیخیال این فروم شدن

همون سبزه گندیده بالا رو ببینید نشون میده حداقل17 روزه که رسیدگی نشده!و...

داداش من.. قضایا ما همون پیرمرده و الاغ و نوه شده.. بخون اینارو خجالت بکش که حرفی که شما الان میزنی من 3 سال پیش زدم ! و همون زمان 1 سری شبیه شما امدن و هر چی از دهنشون در امد نثار ما کردن:
http://forum.persiantools.com/t25271-page6.html
یا این دوستان میسازیمت پی تی کجان:
http://forum.persiantools.com/t19994-page2.html
یا نظیر این در مورد پیگیری فیلترینگ
http://forum.persiantools.com/t24949-page3.html

گفتن شما انتی پی تی هستید.. الان که شدیم انتی انتی پی تی.. بلاخره تکلیف مارو روشن کنید..

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مجلسه آمریکا هر روز به دولت فشار میاره که آقا سرعت اینترنت و دسترسی و نفوذ بیشتر کن
240میلیون کاربر اینترنت داره , تو دستشویی عمومی هم خط Wifi زدند با سرعت بالا اینترنت مجانی - تو کتابخانه - میادین - فروشگاه ها - پارک ها همه جا اینترنت وایرلس با سرعت فوق العاده از طرف شهرداری عرضه می شه

http://www.internetworldstats.com/stats2.htm

اینترنت که علف نیست خودش در بیاد باید دولت اون کشور بره دونبالش
از آمریکا بوجود اومد و بعد یک جاده کشیدند به کشور های صنعتی اروپا و آسیا مثل ژاپن , کره و چین از صدقه سره اینها بقیه کشور ها هم گرفتند ایرانم چون این وسط قرار داشت بالاخره از کشور های اطرافم شده یک لینکی گرفت و به اینترنت وصل شد وگرنه کسی براشون دعتوت نامه نفرستاد از این جا به بعدش دیگه سرمایه گزاری دولت و بخش خصوصی هست که برند دونبالش و توصعه بدند
آمریکا می گه به شرکت های اینترنتیش که از جو زمین به بالا با من براتون ماهواره می فرستم هوا از اونجا به پایین تر با شما شرکت های at&t verizon و cox و غیره...
جاهای که ریسک سرمایه گزاری بالا هست را خوده دولت انجام می ده و جاهایی که سود دهی بالا هست را می ده شرکت خصوص پول دربیارن

اینا سرمایه گزاری کردند همه کشور ها
ولی اینجا چیکار کردند مشکل پهنای باند را با محدودیت 128 کیلو بایت حل کردند

این که شما نتونستی 12 گیگ را به بلوهاست آپلود کنی را باید دلیلش را از ساپورتشون می پرسیدی

معمولا در Term of Use شان می نویسند که Growth Limit سایتتان چقدر می تواند باشد
اینا که نمیان 1500 گیگ از اول برای شما بزارند کنار
اول 1 گیگ هست بعد که این یک گیگ پر شد مثلا می پره رو 5 گیگ اینو که پر کردی می ره رو 20 .... و الی آخر
بعدش اینا قانون دارند الکی که نیستند مثلا گفته آقا حق نداره File storage راه بندازی
یا فایل کپی رایت دار یا پورن و امثالکم توش بزاری , شما اینها را رعایت نمی کنی بعد می گی اینا خالی می بندند

در خصوص اینکه هر ایرانی یا کلا هر کسی که به اینترنت پر سرعت دسترسی دارد بیاد تو خونش دیتا سنتر راه بیاندازد و هاست بفروشه
عزیز من هر چیزی تعریف دارد
برای اینکار باید سرور بخرد نرم افزار اورجینال نصب کند - یک نفر 24 ساعته ساپورت مشتری ها باشد سرور را منیج کند
علاوه بر آن شرکت های بزرگ دارند سره مشتری تو سرو کوله هم می زنند اون طرف با دیتا سنتری که تو اتاق خوابشه چجوری می خواد با اینها رقابت کنه؟ خوب می ره ریسلر می گیره یا دلالی می کنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مجلسه آمریکا هر روز به دولت فشار میاره که آقا سرعت اینترنت و دسترسی و نفوذ بیشتر کن
240میلیون کاربر اینترنت داره , تو دستشویی عمومی هم خط Wifi زدند با سرعت بالا اینترنت مجانی - تو کتابخانه - میادین - فروشگاه ها - پارک ها همه جا اینترنت وایرلس با سرعت فوق العاده از طرف شهرداری عرضه می شه

http://www.internetworldstats.com/stats2.htm

اینترنت که علف نیست خودش در بیاد باید دولت اون کشور بره دونبالش
از آمریکا بوجود اومد و بعد یک جاده کشیدند به کشور های صنعتی اروپا و آسیا مثل ژاپن , کره و چین از صدقه سره اینها بقیه کشور ها هم گرفتند ایرانم چون این وسط قرار داشت بالاخره از کشور های اطرافم شده یک لینکی گرفت و به اینترنت وصل شد وگرنه کسی براشون دعتوت نامه نفرستاد از این جا به بعدش دیگه سرمایه گزاری دولت و بخش خصوصی هست که برند دونبالش و توصعه بدند
آمریکا می گه به شرکت های اینترنتیش که از جو زمین به بالا با من براتون ماهواره می فرستم هوا از اونجا به پایین تر با شما شرکت های at&t verizon و cox و غیره...
جاهای که ریسک سرمایه گزاری بالا هست را خوده دولت انجام می ده و جاهایی که سود دهی بالا هست را می ده شرکت خصوص پول دربیارن

اینا سرمایه گزاری کردند همه کشور ها
ولی اینجا چیکار کردند مشکل پهنای باند را با محدودیت 128 کیلو بایت حل کردند

این که شما نتونستی 12 گیگ را به بلوهاست آپلود کنی را باید دلیلش را از ساپورتشون می پرسیدی

معمولا در Term of Use شان می نویسند که Growth Limit سایتتان چقدر می تواند باشد
اینا که نمیان 1500 گیگ از اول برای شما بزارند کنار
اول 1 گیگ هست بعد که این یک گیگ پر شد مثلا می پره رو 5 گیگ اینو که پر کردی می ره رو 20 .... و الی آخر
بعدش اینا قانون دارند الکی که نیستند مثلا گفته آقا حق نداره File storage راه بندازی
یا فایل کپی رایت دار یا پورن و امثالکم توش بزاری , شما اینها را رعایت نمی کنی بعد می گی اینا خالی می بندند

در خصوص اینکه هر ایرانی یا کلا هر کسی که به اینترنت پر سرعت دسترسی دارد بیاد تو خونش دیتا سنتر راه بیاندازد و هاست بفروشه
عزیز من هر چیزی تعریف دارد
برای اینکار باید سرور بخرد نرم افزار اورجینال نصب کند - یک نفر 24 ساعته ساپورت مشتری ها باشد سرور را منیج کند
علاوه بر آن شرکت های بزرگ دارند سره مشتری تو سرو کوله هم می زنند اون طرف با دیتا سنتری که تو اتاق خوابشه چجوری می خواد با اینها رقابت کنه؟ خوب می ره ریسلر می گیره یا دلالی می کنه

نفست حقه رستم خان:)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بحث از کجا به کجا قراره بکشه؟ داریوش میگه پی تی گرون فروشه.. همون پلن مزخرف بلوهاست رو پی تی هم داره..

در ضمن نرم افزار اورجینال! هم واقعا حنده دار بود برای سرور انمنیجد که 80% هم لینوکسی و یونیکسی فروش میرن..:D

بالا