برگزیده های پرشین تولز

اهل ايرانم من، اينترنتم بد نيست، تكه پهناي باندي دارم، ...

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اهله ایرانم عنhttp://************/files/7w1q7e5fmzrhbs3vbtsm.gif
پول شارژ مجدد اینترنت ندارم با ایرانسله مضخرف آن میشم
183.gif

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من که آسی شدم از اینترنت.
خوشبختانه از این مملکت خواهم رفت و با اینترنت ده مگ حالشو میبرم شما هم با صد و بیست و هشت خودتون حال کنید :)
خدانگهدار :rolleyes:

bat

Registered User
لایک‌ها
12
...............................................

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منو با خودت ببر من به رفتن قانعم
من همینجاشم 16 مگ دارم!!!!!!
یه دلیل دیگه بگو بیام

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اين rax هم خيلي دلش خوشه بابا

اين تركيه كه جاي ادم هم حسابش نمي كنن

512 رو ماهي 18 تومن مي ده

اگه به تبليغاتش نگاه كني زود زود مي ندازه

پس عزيز زياد بحث عجيب غريب نكن

اينترنت ايران خيلي عقب مونده هست تو ايران

چرا قبول نداري

هم از نظر قيمت هم از نظر سرعت

حالا من مالزي رو نمي دونم ولي تركيه رو مي دونستم گفتم
تایید میشه
همین کشور همسایه رو مقایسه کنید ، بقیه کشور ها پیش کش

TTNET داره ADSL میده 2مگابیت بدون محدودیت دانلود ماهی حدودا 50 هزار که معادل 512 داتک هست تو ایران
فقط فقط هم توی ایران و فقط تهران داتک داره این قیمت میده وگرنه قیمت همین 512 هم توی ایران توی ISP دیگه و شهرستان ها سر به فلک کشیده!!

قیمت ها:
ترکیه-TTNET
1مگابیت 33 هزار
2 مگابیت 47 هزار
4 مگابیت 61 هزار
http://ttnet.net.tr/83.aspx

ایران-سپنتا:
1 مگابیت 220 هزار
2 مگابیت 400 هزار
4 مگابیت هم موجود نیست! (اگر بود احتمالا 700 هزار!!)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
تایید میشه
همین کشور همسایه رو مقایسه کنید ، بقیه کشور ها پیش کش

TTNET داره ADSL میده 2مگابیت بدون محدودیت دانلود ماهی حدودا 50 هزار که معادل 512 داتک هست تو ایران
فقط فقط هم توی ایران و فقط تهران داتک داره این قیمت میده وگرنه قیمت همین 512 هم توی ایران توی ISP دیگه و شهرستان ها سر به فلک کشیده!!

قیمت ها:
ترکیه-TTNET
1مگابیت 33 هزار
2 مگابیت 47 هزار
4 مگابیت 61 هزار
http://ttnet.net.tr/83.aspx

ایران-سپنتا:
1 مگابیت 220 هزار
2 مگابیت 400 هزار
4 مگابیت هم موجود نیست! (اگر بود احتمالا 700 هزار!!)

بابا به قران من نگفتم ایران مفته.. گفتم بد نیست.. والا اون مزخرفی که به عنوان خبر اولین پست نوشته شده از نظر شما درست و منطقیه حالا قیمت نسبتا معقول ایران شد گناه کبیره.. اونم با وضع تحریم..
اینجا که لینک دادی این نوشتش چه منعنی داره راستی:
**Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geç
**Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.
emez.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
من به بحثتو.ن کاری ندارم
کسی میتونه متوسط درامد یه نفر تو امریکا رو بگه؟؟
وقتی من تیلیغ یه سلمونی مردانه رو بالای 50 دلار میبینم فک نکنم اصلا 20 دلار براشون رقمی باشه!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من به بحثتو.ن کاری ندارم
وقتی من تیلیغ یه سلمونی مردانه رو بالای 50 دلار میبینم فک نکنم اصلا 20 دلار براشون رقمی باشه!!

خوب.. هر جایی معایت بخودشو داره.. ما جهان سومی هستیم و تو قیمت تکنولوژی به نسبت در امدواقعا عقبیم.. من همینو میدونم که اون شوفاژی که کنار کامپیوتر زمستوناروشن میکنند تو امریکا براشون ماهی 300 اب میخوره.. دیگه اون که رقم قابل توجه دیگه..یا 1 نرم افزار 100% معمولی رو خداد تومن پول میدن ما سر جیک ثانیه دانلود میکنیم..

در ضمن اونجا کسی عشق دانلود نیست که بخواد صبح تا شب وارز رو بالا پایین کنه و هر نرم افزار و بازی امروز ریلیز شد فردا مشغول استفاده ازش باشه..

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من به بحثتو.ن کاری ندارم

وضع اقتصادی اونها کلا با ایران فرق داره
این شکلی میشه که مثلا شما کار میکنی,یک کار معمولی,توی قسمتی از ماه پول کرایه خونه ای که گرفتی رو بدست میاری و باقی درامد ماه صرف چیزایی میشه که علاقه داری یه قسمتی هم برای بیمه و پس انداز آینده و... ولی توی ایران اگه مثلا یک خونه نداشته باشی هر چقدر کار کنی میدی اجاره خونهه!! طبیعتا قدرت خرید اونها و خرجی که میتونن برای تفریح و مسافرت و ... داشته باشن با ما فرق میکنه.
تازه آمریکا که گفتی نسبت به خیلی کشورها مثلا کانادا خیلی هم اجناس ارزون تر هست, چون توی کانادا کلی هم روی هر چیزی Tax گرفته میشه ولی آمریکا اینجور نیست ولی توی همون کانادا هم اکثر مردم راحت و بی مشکل اقتصادی زندگی میکنند حتی با شغل غیر تخصصی
هر چی بیشتر ثبات و نظم اقتصادی کشورهای دیگه رو ببینی بیشتر میفهمی چقدر گناه داریم که این شکلی داریم زندگی میکنیم!

hamid_dj4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب.. هر جایی معایت بخودشو داره.. ما جهان سومی هستیم و تو قیمت تکنولوژی به نسبت در امدواقعا عقبیم.. من همینو میدونم که اون شوفاژی که کنار کامپیوتر زمستوناروشن میکنند تو امریکا براشون ماهی 300 اب میخوره.. دیگه اون که رقم قابل توجه دیگه..یا 1 نرم افزار 100% معمولی رو خداد تومن پول میدن ما سر جیک ثانیه دانلود میکنیم..

در ضمن اونجا کسی عشق دانلود نیست که بخواد صبح تا شب وارز رو بالا پایین کنه و هر نرم افزار و بازی امروز ریلیز شد فردا مشغول استفاده ازش باشه..

چرا حرف مفت می زنی
خوب اینها خرج های زندگی هست
هر آمریکایی نهایتا 15 % از درآمدش را خرج قبض آب و برق و تلفن تاسیسات و کلا خرج خونه بهش می گن inhouse fee می کنه
بقیه 85% برای خودش می موند

یک آمریکایی تو یک هفته از یک ساله تو بیشتر گوشت می خوره
اونجا گوشت کیلویی 1 دلار هست اینجا کیلویی 12 دلار

یک مرسدس بنز c class 300 را 30000 هزار دلار می خره با لیزینگ یعنی ماهی پانصد دلار
تو ایران بالای 200000 هزار دلار درمیاد

چی می گی تو اصلا اینگار حالت خوش نیست :lol:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
بابا به قران من نگفتم ایران مفته.. گفتم بد نیست.. والا اون مزخرفی که به عنوان خبر اولین پست نوشته شده از نظر شما درست و منطقیه حالا قیمت نسبتا معقول ایران شد گناه کبیره.. اونم با وضع تحریم..
اینجا که لینک دادی این نوشتش چه منعنی داره راستی:
**Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geç
**Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.
emez.

اون توضیحات برای سرویس های محدود هست

اونایی که جلوش زده LİMİTSİZ یعنی نامحدود.

بک آپ ایران از ترکیه هم از شرکت TTNet هست.

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
برید خداتون رو 1000 بار شکر کنید که مثه من واسه ADSL 256 KB ماهی 80 تومن نمیدید !

شنیدم تو تهران 512 قیمتش هست 10 تومن !

من الان با دیال اپ کانکت شدم و سرعتم 1 کیلوبات هنگام دانلود نمیرسه !

و هی DC میشه

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
..یا 1 نرم افزار 100% معمولی رو خداد تومن پول میدن ما سر جیک ثانیه دانلود میکنیم..

..

آقای Rax شما دیگه چرا !!

خوب درسته که اونا این امکان رو دارن که بخرن نرم افزار اصلی رو و ما به دلیل تحریم و هزار دلیل دیگه اقتصادی نمیتونیم ! ولی دلیل نمیشه که ما با این اینترنت درپیت سر جیک ثانیه دانلود میکنیم بعد اونا اون وقت کجاشون اشکال داره که نمیتونن جیک ثانیه دانلود کنن؟؟؟؟؟؟!!!! :D

اینترنت که فقط مال ماها برای دانلود نیست! هرچی باشه این نرم افزار ها رو اونا میخرن ، میذارن واسه ما بدبخت ها که دانلود کنیم ! (البته واسه ما هم نمیذارن واسه دوستای خودشون میذارن ولی ما هم پر روییم دانلود میکنیم!!)

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
این هم اظهار نظر وزیر محترم.

وزیر ارتباطات: همین سرعت اینترنت در ایران کافی است.
******* وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات(IT) اعلام کرد که همین سرعت اینترنت در ایران کافی است!!!!وی با این اظهار نظر عجیب باعث اعتراض شدید نماینگان مجلس و کارشناسان شد. ******* دیروز اعلام کرد که اینترنت با پهنای باند ۵۶kb برای مصارف خانگی و دانشجویی و حتی شرکتی !!!! هم کافی است . این درحالی است که همه کشورهای دنیا سعی در افزایش سرعت اینترنت به چند گیگابایت را دارند!!!!

من نمیدونم بخندم یا گریه کنم.

Last edited:

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
متن کامل حمله اسکندر مقندونی به تخت جمشید و قطع کابل اینترنت پر سرعت ایران در اثر این حمله:

Υπάρχουν εκατοντάδες εταιρείες που προσφέρουν υπηρεσίες φιλοξενίας ιστοσελίδωνκαι καταχώρησης ονομάτων, και η επιλογή της σωστής εταιρείας δεν είναι εύκολη υπόθεση.άλλαξε. Η διαδικασία καταχώρησης και ανανέωσης γίνεται πλέον μέσω καταχωρητών, ενώ το Ιδρυμα Τεχνολογίας και Ερεύνας παύει να λειτουργεί σαν καταχωρητής. Όλοι οι ιδιοκτήτες .gr domain πρέπει να μεταφέρουν τα domain τους σε κάποιον εγκεκριμένο καταχωρητή. Η IP.GR είναι

از آن تاریخ به بعد چون دیگر ایران امپراتوری روم را فتح نکرد و دیگر بردگان رومی نداشتیم این خط تعمیر نشد.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
این هم متن کاملش :

کد:
http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=54937

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قمه بزنید بعدشم عملیات شهادت طلبانه علیه وزیر ارتباطات. اجرتون با امامه شونزدهم

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
من به بحثتو.ن کاری ندارم

متوسط برای چه کاری؟؟ کار ترمال تو مغازه مثلا قوطی بچینی یا پشت صندوق وایسی شهرای گرون (من نیویورک رو آمار میدم) 7.15 ساعتی . اگر غذا و ... ببری سر میز تو رستوران ساعتی 5.5 چون tip میگیرن.

بعد اینا مینیمم ه. هرچی سابقه ات بیشتر شه میره بالاتر ... ولی کارهای ساعتی دیگه آخرش ساعتی 15 دلاره... اگر دکتر و مهندس و وکیل باشی اصلا یه جور دیگه اس... خواستی بگو اینارم آمار بدم.

بعدم سلمونی مردانه فقط بعضی دوستان که تازه ایران میان میرن 50 دلار میدن یه قیافه هایی ازشون درمیارن که تو خیابون اینارو با گلدون اشتباه میگیرن... وگرنه بقیه با 10 دلار کارشون راه میافته. زنونه فرق میکنه.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
چرا حرف مفت می زنی
خوب اینها خرج های زندگی هست
هر آمریکایی نهایتا 15 % از درآمدش را خرج قبض آب و برق و تلفن تاسیسات و کلا خرج خونه بهش می گن inhouse fee می کنه
بقیه 85% برای خودش می موند

یک آمریکایی تو یک هفته از یک ساله تو بیشتر گوشت می خوره
اونجا گوشت کیلویی 1 دلار هست اینجا کیلویی 12 دلار

یک مرسدس بنز c class 300 را 30000 هزار دلار می خره با لیزینگ یعنی ماهی پانصد دلار
تو ایران بالای 200000 هزار دلار درمیاد

چی می گی تو اصلا اینگار حالت خوش نیست :lol:

نه دوست عزیز...بالای 85% میره خرج اونایی که گفتی + mortgage خونه + لیز ماشین ... حدود 10 درصد هم خورد و خوراک و بنزین.

گوشت کیلویی 1 دلار :blink:!! آدرس داری به ما هم بگو بریم بخریم! کیلویی 1 دلار آدامس هم نمیدن چه برسه گوشت ولی این هست که به نسبت درآمد مردم گوشت آمریکا از ایران خیلی ارزونتره... یعنی یه نفر با مینیمم در آمد وسعش میرسه روزی 1 دلار بده همبرگر بخره ولی ایران ...

اون مرسدس درسته ماهی 500 لیز میشه ولی وقتی گالنی 4 دلار پول بنزین بدی واقعا بین پراید و بنز فرقی نمیبینی!! جز اینکه جفتشون بنزین میخورن!

بالا