آژانس هواپیمایی

اورکلاک XFX 8600GT Fatality

شروع موضوع توسط Miladk ‏12 ژانویه 2008 در انجمن سخت افزار

1. Miladk

Miladk کاربر تازه وارد

سلام به همگی!
    چنتا سؤال در رابطه با اورکلاکینگ کارتم داشتم.
    اول: اینکه نیازی به اورکلاک دارم با توجه به اینکه خودش اورکلاک شده است.
    دوم: آیا از طریق bios یا با برنامه اورکلاک کنم
    سوم: چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید؟
    یه جا خوندم که smart doctor رو کارت های 8500gt و 8600gt بسیار عالی عمل
    عمل میکنه. در رابطه با برنامه riva tuner هم بگم ,من vista 64-bit دارم و شنیدم
    که riva tuner با سیستم عامل های 64-bit مشگل داره!؟

2. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

البته میشه یکمی بیشتر اورکلاکش کرد ولی این کارت چون کولینگ Passive داره دماش زیادی بالا میره و طولانی مدت ممکنه مشکل ساز بشه البته کولینگ Passive این کارت کولینگ خیلی خوبیه ولی با این وجود کولینگ Passive , کولینگه Passive و نمیشه خیلی روش حساب باز کرد . شما میتونی یه چند درصد دیگه هم اورکلاکش کنی ولی اگر خیلی بازی میکنی و استفادت زیاده به نظر من خیلی سعی نکن بهش فشار بیاری بهترین برنامه هم به نظر من همون Riva Tuner هست ویندوز 64 بیتی هم پشتیبانی میکنه .

3. wellcan

wellcan Registered User

من calibre P860 دارم. اون چطور؟؟؟
    XFX و کالیبر بطور پیش فرض چیپ 8600 رو از 500 و خورده ای تا 630-50 اور کردن!! بازم میشه؟!!
    راستی , من با صدای زیاد کارتم مشکل دارم. برنامه ای رو میشناسید که دور فن رو کم کنه؟ خیلی کم!!

4. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

اره میشه یکمی بیشتر اورکلاک کرد تا بالای 700 هم برای Core میره ولی یکمی ریسکیه و ممکنه تو مدت زیاد اگه بهش فشار بیاد مخصوصا اگر کولینگ خوبی نداشته باشه یا مثل کولینگ کارت دوستمون Passive باشه مشکل ساز بشه همون 600 خوردهای فرکانس خوبیه .
    برای تنظیمات دور فن هم Ntune خوده Nvidia رو دانلود کنید , همچین امکانی داره البته یکمی حجمش زیاده حدود 42 مگه . ولی تو بازیها که قرار به کارت گرافیک فشار بیاد بهتره دور فن رو روی همون Auto بزارید باشه .

5. wellcan

wellcan Registered User

من شب که میخوام کامپیوتر رو برای دانلود بزارم از صداش نمیتونم بخوابم!! احتمالا چند وقت دیگه واترکول بگیرم!

6. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

Ntune رو بگیر فن کارتت رو میتونی دستی سرعتش رو زیاد و کم کنی . واتر کولینگ هزینه زیادی داره و معمولا کسی برای 8600GT واتر کولینگ نمیزاره شما اون پول واتر کولینگ رو بزارید روی پول این کارت میتونید یه کارت خیلی قویتر بگیرید که فنش صدایی هم نداشته باشه .

7. خرید بیت کوین3eo
  8. wellcan

wellcan Registered User

ام! میدونم. اینی که گفتم برای الان نیست. چند ماه دیگه که میخوام کامپیوتر رو یه اورکلاک حسابی کنم.

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی