برگزیده های پرشین تولز

اولين قرار عمومي بچه هاي پرشين

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا شرمنده من دير رسيدم به اينجا....

عرض شود كه... اينجا اصولا ماه پري كمه! يا يه جورايي نايابه... پس اگه قراري بذاريم همش سيبيل ميان! غير از اينه؟ قرار هم بدون ماه پري و جنس لطيف كه لطفي نداره... پس بياين دل به كار بدين و يه تعدادي ماه پري فعال اينجا بيارين. اونوقت قرار و مدار هم رو چشمم! ;) :twisted:
احسان جون تو دست و باله تو كه ماشاالله ماه پري زياده. يه چن تاشو جور كن واسه قرار . ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
آقا شرمنده من دير رسيدم به اينجا....

عرض شود كه... اينجا اصولا ماه پري كمه! يا يه جورايي نايابه... پس اگه قراري بذاريم همش سيبيل ميان! غير از اينه؟ قرار هم بدون ماه پري و جنس لطيف كه لطفي نداره... پس بياين دل به كار بدين و يه تعدادي ماه پري فعال اينجا بيارين. اونوقت قرار و مدار هم رو چشمم! ;) :twisted:
احسان جون تو دست و باله تو كه ماشاالله ماه پري زياده. يه چن تاشو جور كن واسه قرار . ;)
قربون آدم چيز فهم ! ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اي برادر!! نگو كه دلم خونه! :D :rolleyes:

Aliennation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مخلص همگي بنده تازه از امتحانا فارق شدم و براي اولين بار اومدم اينجا ببينم چه خبره
ديدم ووووي چه خبره!

در اين راستا پيشنهادم اينه كه واقعا اگه جور شد و قرار شد برين
ماه پريايي رو ببرين كه لا اقل فرق كيبورد و مانيتور رو بدونن و اونجا سخنان فوق تخصصي حضرات رو كه بعضا خيلي مافوق تخصصيه ;) هاج و واج نشنوند و سر تكون بدن
خب فعلا براي امروزم بسه
ولي از فردا اين پرشينو ميتركونم
به قول احسان چاكريم

Aliennation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مخلص همگي بنده تازه از امتحانا فارق شدم و براي اولين بار اومدم اينجا ببينم چه خبره
ديدم ووووي چه خبره!

در اين راستا پيشنهادم اينه كه واقعا اگه جور شد و قرار شد برين
ماه پريايي رو ببرين كه لا اقل فرق كيبورد و مانيتور رو بدونن و اونجا سخنان فوق تخصصي حضرات رو كه بعضا خيلي مافوق تخصصيه ;) هاج و واج نشنوند و سر تكون بدن
خب فعلا براي امروزم بسه
ولي از فردا اين پرشينو ميتركونم
به قول احسان چاكريم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من قول میدم اگه قراری بر قرار شد و جنسی هم اومد من اصلا بحث تخصصی نذارم راه بیوفته!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
با صفحه كليد بي رنگ چطوري ميشه چراغ سبز داد؟ :D

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من قول میدم اگه قراری بر قرار شد و جنسی هم اومد من اصلا بحث تخصصی نذارم راه بیوفته!
مطمئن باش اگه جنس بياد, هيشكي بحث تخصصي نميكنه :D :D

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اين قرار چي شد پس؟ من نميفهمم, يعني اگه دختر نباشه هيچكدومتون نمياين ؟
بابا احسان, تو كه اينكاره اي.
به نقل از پرستو:

كسايي كه وبلاگ احسان ( صاحاب سايت ميگه ها ) رو مي‌خونن حتما مي دونن كه جمعه كجا بودم. احسان يه سري از بچه‌هاي وبلاگ‌نويس رو جمع كرده بود و با هم رفتيم كلاردشت. خيلي خوش گذشت. جاي همتون خالي. از ديدن حسين درخشان و مرجان عزيز خيلي خوشحال شدم. هيچ وقت نمي‌تونستم فكر كنم محمدرضا٬ علي پيروز٬ خورشيدخانم٬ پينك‌فلويديش٬ آرش سايت آينه٬ نيماي سايت پندار٬ نفيسه خانم مطلق٬ عكاس خوب و جوون روزنامهً حيات‌نو و امين رجايي رو در يه جا با هم ببينم! ولي خب احسانه ديگه! بچه‌هاي كاپوچينو ( نيما٬ خسرو٬ بابك٬ گيتا٬ علي عسگري ) هم مثل هميشه باحال بودن. بودن سامان٬ دوست نيما؛ مهدي و آرش٬ دوستاي احسان؛ شبير و عليرضا و بقيهً بچه‌ها باعث شده بود جمعمون گرم‌تر بشه. جاي خيلي‌ها خالي بود. مخصوصا جاي شاهين دلتنگستان. يه چيز جالب! خداداد و پيام با من فاميل دراومدن! شب جمعه خداداد اينا خونهً خالهً من مهمون بودن. خداداد كه انگليس درس مي‌خونه٬ چند روزيه اومده ايران و خيلي دلش مي‌خواست تو اين سفر با ما بياد كلاردشت. ولي خب ظرفيت اتوبوس تكميل بود و نمي‌تونستم ازش دعوت كنم باهامون بياد. پيام هم همين روزا مياد ايران. از اينكه اين همه دوست و آشنا ميون وبلاگرها دارم خيلي خوشحالم. اين روزها درگير كاري هستم و كمتر مي‌رسم به وبلاگ‌ها سر بزنم. حال و روزم هم زياد خوش نيست. كاش اينقدر از نظر جسمي ضعيف نبودم. آخه دو شب نخوابيدن كه نبايد آدم رو از پا دربياره. حالا خوبه از نظر روحي خيلي شارژم وگرنه ...

<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>اين انصافه ؟!! </span>

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اين قرار چي شد پس؟ من نميفهمم, يعني اگه دختر نباشه هيچكدومتون نمياين ؟ &nbsp;
بابا احسان, تو كه اينكاره اي.
به نقل از پرستو:
&nbsp;
كسايي كه وبلاگ احسان ( صاحاب سايت ميگه ها ) رو مي‌خونن حتما مي دونن كه جمعه كجا بودم. احسان يه سري از بچه‌هاي وبلاگ‌نويس رو جمع كرده بود و با هم رفتيم كلاردشت. خيلي خوش گذشت. جاي همتون خالي. از ديدن حسين درخشان و مرجان عزيز خيلي خوشحال شدم. هيچ وقت نمي‌تونستم فكر كنم محمدرضا٬ علي پيروز٬ خورشيدخانم٬ پينك‌فلويديش٬ آرش سايت آينه٬ نيماي سايت پندار٬ نفيسه خانم مطلق٬ عكاس خوب و جوون روزنامهً حيات‌نو و امين رجايي رو در يه جا با هم ببينم! ولي خب احسانه ديگه! بچه‌هاي كاپوچينو ( نيما٬ خسرو٬ بابك٬ گيتا٬ علي عسگري ) هم مثل هميشه باحال بودن. بودن سامان٬ دوست نيما؛ مهدي و آرش٬ دوستاي احسان؛ شبير و عليرضا و بقيهً بچه‌ها باعث شده بود جمعمون گرم‌تر بشه. جاي خيلي‌ها خالي بود. مخصوصا جاي شاهين دلتنگستان. يه چيز جالب! خداداد و پيام با من فاميل دراومدن! شب جمعه خداداد اينا خونهً خالهً من مهمون بودن. خداداد كه انگليس درس مي‌خونه٬ چند روزيه اومده ايران و خيلي دلش مي‌خواست تو اين سفر با ما بياد كلاردشت. ولي خب ظرفيت اتوبوس تكميل بود و نمي‌تونستم ازش دعوت كنم باهامون بياد. پيام هم همين روزا مياد ايران. از اينكه اين همه دوست و آشنا ميون وبلاگرها دارم خيلي خوشحالم. اين روزها درگير كاري هستم و كمتر مي‌رسم به وبلاگ‌ها سر بزنم. حال و روزم هم زياد خوش نيست. كاش اينقدر از نظر جسمي ضعيف نبودم. آخه دو شب نخوابيدن كه نبايد آدم رو از پا دربياره. حالا خوبه از نظر روحي خيلي شارژم وگرنه ...

<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>اين انصافه ؟!! </span>

ببين داداش اين احسان متخصص پيچوندنه! ميگي نه نيگا كن!
ولي يه خوابايي براش ديدم كه نگو!
به يقين چون جواب پي ام منو نداده از اي پي بنش مكنيم :x :D

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام بچه ها من با هما هنگي يكي از دوستام يه قرار براي هفته بعد انداختيم
خوش حال ميشم شما رو هم ببينيم! مكانشم جام جم هست شايد 100 نفري باشيم!
اگر دوست داشتيد بيايد بگيد تا ادرسو پي ام كنم! البته شما ميهمانان ويژه خواهيد بود! :D ;) ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
امممم
از بچه هاي اين فروم بخاري بلند نميشه ! :rolleyes:

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
به سبك و سياق 1357:
صحيح است صحيح است صحيح است.

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستي همه سيبيلن ؟
اگه در هم بگو شايد بقي هم بيان ;)

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قرارمون يادتون نره! ;) ;)

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
راستي همه سيبيلن ؟
اگه در هم بگو شايد بقي هم بيان ;)

:shock: اين جریان سیبیل و لطیف و خشن و ... چیه؟!!
این جور دسته بندی ها خیلی مسخره و قدیمی هستن! :D ;)

[left:41e285a63c]--------------
A meeting is an event at which the minutes are kept and the hours are lost.[/left:41e285a63c]

بالا